imanbaraty
امتیاز واکنش
1,446

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ایمان جان چطوری میشه از یک فریم در پریمیر عکس گرفت و بصورت عکس jpeg یا.....ذخیره کرد؟
    بیشتر منظورم پورتال تخصصی بود نه مثل مجید آنلاین...
    ولی خب فروم هم داشته باشه...
    بیایم اصول و پایه های vfx رو اکادمیک یاد بگیریم با تجریبات هم...نکات ریز که در آموزش های خاص گفته میشه، اصطلاحات افتر افکتز...
    و........
    بله ایمان جان
    امیدوارم گسترش بدی و به یک فروم تبدیل بشه...و ما هم بشیم شاگرد شما...
    به نظر من فکر خوبیه...فروم مستقل بشه در این زمینه، اینطوری با تجریبات شما هم بیشتر آشنا میشیم
    بدرود
    میخوای شماره آتلیه بهت بدم صبح بهش زنگ بزن بگو با ادیوس چطور کپچر میگیرند، بلد نیست؟ طرف با ادیوس میکس میکنه، بعد پریمیر 6 رو داره برای کپچر گرفتن، تری دی مکس هم نصب داره برای رندر کلیپ های ادیوس.....روی یک سیستم نفتی!
    بگذریم خلایق هر چه لایق......

فکر کنم مجموعه پریمیر لیندا نسخه CS5 باید شامل اینها باشه
    Premiere Pro CS5 Essential Training
    Premiere Pro CS5 New Features
    و نسخه CS5.5 شامل......
    Migrating from Final Cut Pro 7 to Premiere Pro
    Premiere Pro CS5.5 New Features
    شرکت کریتیوکو هم چند تا آموزش داره، اگر بسته لیندا نسخه CS5.5 هم گرفتید هر دو رو یکجا میخرم، من نسخه CS4 رو دیدم عالی بود!
    چون زشته آدم برای یکی دو تا دی وی دی مزاحم کسی بشه
    ممنون ایمان جان
    البته تا جایی من میدونم پریمیر یک نرم افزار Professional است و اوید، فاینال کات و ادیوس Broad Cast هستند...درسته ایمان جان؟
    ولی خب ادیوس رو که اصلا نباید حرفش رو زد، خدا مرگ بده کسی که ادیوس رو به ایرانی ها معرفی کرد...والا هر مجتمع میری میگه ادیوس، ادیوس و باز هم ادیوس.......
    من فعلا میکس مونتاژ میکنم، یک آتلیه رفتم گفت با چی کار میکنی گفتم پریمیر....گفت آقا پریمیر که رفته تو موزه...آقا ایمان این رو گفت من اعصابم بهم ریخت...تا دو ساعت با خانم درباره پریمیر و فرقش با ادیوس صحبت کردم تا توجیه شد پریمیر بهتره...
    گفتم خانم فلان، افتر که شنیدی اسمش رو با پریمیر مچ هست و کامپوزیت میکنه! ادیوس در حد آتلیه است و بس...در حد همون 30 تومنی که بابت مونتاژ 6 ساعت فیلم به آدم میدن! تازه برد اقتصادی هم میکنه آدم...:دی
    نمیدونم موج ادیوس رو کی انداخت تو این خراب شده...فکر نمیکنم 4 سال بیشتر باشه عمرش تو ایران، حالا یکی نبود با پریمیر مشکل داری، خب سونی وگاس چه مشکل داره.....
    خب جای تعجب و تحسین هست که بدون دیدن دی وی دی آموزش پریمیر اینگونه پیشرفت داشتی
    الان شما شاگرد خصوصی پریمیر بگیرید، هزینه اش چقدره؟
    برای افتر چطور؟

برای پریمیر آموزش انگلیسی مثل همین لیندا ندیدم تو آرشیو شما...امیدوارم منم به سطح شما برسم :دی

موفق باشی ایمان عزیز
    قربونت ایمان جان...
    خواهش میکنم این چه حرفیه...چون لینک رو که بری یک پروژه سینمایی هست به اسم خوخو...گفت تو مجید آنلاین اگهی دادم نیروی خیلی خوبی میخوام...گفتم شاید این برای شما مناسب باشه...و در ثانی فکر کردم این همان پروژه ای است که شما روش کار میکنی، یا نه؟
    والا مشهد کسی رو نمیشناسم افتر کار درست حسابی...
    بگذریم

ایمان جان یک چیزی برای همین پروژه هایی که داری انجام میدی اگر نیاز به تدوین داشته باشه از پریمیر استفاده میکنی؟
    ببین من پریمیر رو یاد گرفتم، میخوام نکات ریز و حرفه اش رو یاد بگیریم...مجموعه ای هم (البته انگلیسی) ندیدم به این عنوان برای cs5......میخواستم بدونم شما چطور در پریمیر حرفه ای شدید؟ نکات ریز رو چطور یاد گرفتید؟
    ممنون از لطفت......
    ای مجموعه 15 دی وی دی که گذاشتی چطور هست؟ بابا قدیمی نشده عروس داماد از تو خونه رد میشن و...چون یادمه یک زمانی با پریمیر و تری دی مکس این کلیپ های عروس رو رندر میگرفتند...کمی حالت کارتونی نداره؟
    اینا چطوری هست باید عروس داماد پشت پرده سبز باشه؟
    پس چطور میشه فیلم رو گذاشت روی کالسکه و......؟

من فکر میکنم قدیمی شده...حالا نظر خودت چیه، نمیدونم پروژه های عروسی قدیمی رو دیده باشی همینطوری بود
    ای بابا...ای تو روح این ویروس جدیده...مادرم منم دو روزی میشه مریض شده، خودم هم دو هفته پیش!
    برو دکتر یک دونه دگزامتازون بزن حداقل تا 24 ساعت راحت میشی، آنتی هیستامین، کلد استاب، استامینوفن هم چاره میکنه (البته یک دکتر برو)
    قبول دارم، یک سری تکنیک رو تطبیق دادند...من که شخصا آکادمی ندیدم در این زمینه در مشهد! مگر تهران
    راستی من فعلا برای یک آتلیه کار میکنم، این بسته های موشن دیزاینر بدرد کار مجالس جشن و...میخوره؟ یا بسته دیگه ای از دیجیتال جویس یا آرت بیتس رو پیشنهاد میدی؟
    بابت راهنمایی ممنونم
    قربونت...خدا رو شکر خوبم
    شوخی نکن ایمان؟ بابا من میخواستم پولام رو جمع کنم این دوره رو برم!
    یعنی میگی این آقای باقری هم با این آموزش ها یاد گرفته؟ شما خودت هم اکادمیک یاد نگرفتی؟ با همین آموزش های آنلاین یاد گرفتی؟
    پس چطور این قدر با سر فصلها و تئوری آشنایی داری؟
    سلام ایمان جان
    خوب هستی؟
    شما انگار گفته بودی اپتیکال فلیرت حدود 1 گیگه درسته؟
    میخام بدونم لیست اموزشاش چیه داره؟
    اخه من دانلود کردم حدود 350 مگ
    سلام ایمان جان
    یک پرسش مهم از شما داشتم
    حتما تیتر بالای صفحه 4 دوره آموزشی جلوه های ویژه رو دیدی، میخواستم بدونم شما بدون کلاس رفتن با مفاهیم و ماهیت این 4 دوره چقدر آشنا هستی.....
    یعنی چطور میشه با اموزش های کوپایلت یا....با مفاهیم پایه آشنا شد...
    ممنون میشم بدونم چقدر با مفاهیم و توانایی این 4 دوره آشنا هستی

سلام دوست عزيز
    چيزهاي زيادي ازتون ياد گرفتم .
    اميدوارم هرجا كه هستيد و به هر كاري مشغول هستيد موفق باشيد.
    دارم براي مدت طولاني بار سفر رو از دنياي اينترنت ميبندم و ميرم.
    جاي مارو هم خالي كنيد.
    خدانگه دار [IMG]
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا