M
امتیاز واکنش
42

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام دوست عزيز
    چيزهاي زيادي ازتون ياد گرفتم .
    اميدوارم هرجا كه هستيد و به هر كاري مشغول هستيد موفق باشيد.
    دارم براي مدت طولاني بار سفر رو از دنياي اينترنت ميبندم و ميرم.
    جاي مارو هم خالي كنيد.
    خدانگه دار [IMG]
    خوب میگفتین همین یوزرتونو باستون تغییر نام میدادم.اگرم میخواین جفتشونو ادغام کنم با نام جدید(نام دومی):rose:
    سلام
    واه! اینکه همون یوزرنیم قبلتونه برادرم :)
    سلام.مهذرت دیر شد.توی پیغام خصوصی جواب دادم دیگه:rose:
    سلام . خوب هستین . ببخشین پاسختون دیر شد .
    اگه افتخار بدین چرا نمی خوام . تبادل اطلاعاتم می کنیم . ولی اینجا جای مناسبی واسه حرفهای طولانی نیست اگه اجازه بدین با هم تو یاهو مسنجر حرف بزنیم . اینم ایمیلم:
    [email protected]

موفق باشین
    سلام خوبین؟
    اگر میشه پیغام خصوصی بزنین ^.^ و بگین کدوم حالت شخصی؟:rose:
    سلام مجید جان .
    ممنون ( تعریف و معنی gui رو می دونم ) راستش نمی دونم از چه لحاظ مییپرسین . اگه منظورتون کارهای گرافیکیه مثلا فتوشاپ . باید بگم زیاد نه همین که کارم رو راه بندازم البته تازگی ها دارم روش کار می کنم و تمرین می کنم ولی شما می تونید سوال یا اگه مشکلی دارین بگین شاید بتونم کمکتون کنم .
    سلام دوست عزیز خوب هستین.
    میشه منظورتون رو بهتر و دقیق تر بگین .
    خیلی ممنون .
    Baraye GUI az Photoshop, Icon az Asialis Icon WorkShop, Cursor = Asialis Cursor WorkShop, Logo ham Photoshop !
    ما به مدیران فعال ماهانه جوایزیر در نظر گرفتیم و با طراحی فروشگاه سایت هم مدیران فعال میتوانند ماهانه تا سقف 15 هزار تومن از فروشگاه خرید داشته باشند رایگان و فروشگاه هم به زودی در عرض یک الی دوماه فعال خواهد شد

شما به سات ما مراجعه کنید شرایط مدیران رو بیشتر توضیح خواهم داد
    می معمولن جب سوالی رو نمیدم اگرم بدم رک میدم.و کلن در مورد مسائل اعتقادیم توی اینترنت صحبت نمی کنم ^.^ شرمنده:rose:
    مگه العان دشمنیم؟:rose: می اهل چت نیستم معمولن یا همینجام یا فیس بوک.موفق باشی مهربون:paint:
    مهمون حبیب خداس حبیب ما که نیست:green: در خدمتم.کجا بیام؟در ضمن ماندانا بگین بیشتر خوشم میاد:green::rose:
    چطوری با انتخاب یک آیتم از لیست باکس به صفحه دوم برم؟
    خواهشا به دو صورت شرح بدین:
    1.دابل کلیک کنم بره صفحه 2
    2.اول از لیست باکس انتخابش کنم و بعد با زدن روی یک Button به صفحه 2 برم
    مرسی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا