borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• فقط سلامتی... با یه گیلاسی توت فرنگی چیزی... راستش شکلاتی هم باشه بد نیست... از نوع نسکافه و قهوه نباشه بی زحمت... بعد هم اگر شد از نوع کیک سرد تمام شکلات باشه... این فقط همون فقط اول بود:green:
    مخلصتم سید جان... شما با این روحی که داری اصلا نمیشه گفت در قفسی...:rose:
    ما مرید حضرتیم اما بالایی رو هم همیشه داریم:rose:
    همون هست که این نمیذاره یکنواختی مارو بگیره زیاد... آزاده مرد من... منتظر کیک هستم:green:
    فقط بپا موقع حملش پات به جایی گیر نکنه تا بخوره توی کلم... من جاخالی دادنم زیاد سریع نیست:lol:
    سلام سید جان... خیلی ممنونم از بابت زحمتی که کشیدی... فقط من یه کلام میگم همیشه اینجور مواقع از صبر امام علی (ع) یاد کن در زمانی که دید سکوت کرد و موقعش هم که رسید با مهر وارد شد...:rose: پس اگر همیشه در آخر از مولا یاد میکنی به اون بزرگوار و اندیشه هاش میشه به این نتیجه رسید سختی و تحمل هم شیرینه...:rose:
    مخلصتم یاور:rose:
    باز از فــردا سرکار:sad: روزمرگی و یکنواختی... فقط امید به آینده و خودم...:sad:
    فدات یا حق:rose:
    نه قانون نقض نشد . توجيه شد !!
    البته نه براي من ...
    اين حداكثر چيزيه كه تفكرشون مي تونه بفهمه ...
    اما خودشون اگر نخوان بفهمن ، توجيه مي كنن ...
    در واقع سياستشونه ... قبلا گفتم اگر يادت باشه ...
    هر چي دارن مي گن تو اون 2 تا پست جواب داده شده ...
    اما هر كسي نمي تونه بفهمه ...

يه تصور بهت بدم ، يه بچه ي لجباز رو تصور كن كه انگشت هاش رو كرده تو گوشش ، چشماش رو بسته و فشار مي ده و به شدت فرياد مي زنه ...

اما حق مشخصه ...
    من سعي مي كنم يه چيزايي بگم ، شايد بتونه كمكشون كنه ...
    يه چيز متفاوت ، يه نقد ... !!
    اما اينجزء وظيفه ام نيست .

فعلا
    يا علي.
    سلام همشاگردي ...

كجا بيام ؟! وقتي تاپيك دعوت رو ديدم ، كمي خوشحال شدم ، اما نتيجه ي آخرش كاملا مشخص بود ...
    تجربه هايي كه دارم بهم مي گه كه اين حركت ها جواب نمي دن . عارف هم خودش به اين رسيد .
    برام جالب بود !!
    تو اون تاپيك گفتم حرف هام رو كسي نفهميده ...
    الان يه نكته ي جديد هم كشف كردم ... ( بعد مي گم بت )
    اينها پايه ي فكري ثابتي ندارن ... از هرچي براي منافع خودشون شده استفاده مي كنن !!
    تاپيك رو به گند كشيدن ، دقيقا 4تا شرط عارف رو نقض كردن ...
    مثل يه راننده تاكسي در مورد تمام موضوعات مي تونن نظر بدن ...
    آزمايش خيلي خوبي بود با نتايج شگفت انگيز براي من ...
    بنظرم بهتره تاپيك قفل بشه ...
    حداقل كمك مي كنه بدبخت تر نشن !!
    اگر چيزي هست كه نمي دونم ، پخ كن شايد نظرم عوض شه ...

يا علي.
    ممنون برادر
    وظیفه هست و باید گوشزد کرد.
    گرچه کمی تند رفتم ولی حرفهایی بود که باید میزدم.

یا علی
    سلام آقا برهانی . چطوری :rose:
    من منتظر نظرات کوبندت بودم
    ولی فقط اومدی تشکر کردی رفتی :mad:
    سلام عزيز دل برادر
    طاعات و عبادات قبول،آماده باش سيد جان،گذاشتم يه خورده يخ بشه كاره بعد بذارم:green:
    :oops:
    عزیز مرد من ... برات کلی حرف زدم... خلاصه از ما نرنج اگر حرفی زدم از روی دلسوزی هست نه چیزه دیگه:rose:
    وای وای وای... وای بر احوالات ما... سید جان من اونجا چیزی نمی نویسم... فقط به تو دوست عزیزم میگم... برات پ.خ میکنم اگر حرفا درست بود برداشتی که داشتی از جانب من رو بگو...:rose:
    مخلص عزیز... خوبی؟ سید جان؟:rose:
    خوشحالم که این حالت میبینمت...:rose:
    والا ما هم تخلیه که میگیم از زیون خودمونه شاید مفهومی که ما میرسونیم به نوعی دیگه هست...
    منم کلی رفرنس دارم اما خب حریص بودن یه خصلت بده اما من حریصم برای یادگرفتن دوست دارم بروز باشم هر ثانیه از وقتم به کاری باشه که مفیدم باشه (چه برای خودم چه خانوادم چه دوستم چه کارم)... وا ما شما رو جای آسپرین خوردیم:lol:
    عارف جان مار رو دعوت کرده به مبحث میخوام برم بخونم...:rose:
    فدات سید جان:rose:
    ممنون گلم.ولی انشا نبود اونکه نوشتم.نظرم بود.عذرخواهی که طولانی بود و از حوصله ی شما خارج:rose:
    مخلص روی گلت ای دوست...:rose:
    راستی سید یه سوتی دادم خیر سرم داشتم جدی حرف میزدم تند تند تایپ کنم... اون کامپوزیت نیستا همون composition خودمون کار ترکیبی... یه سوتی هم اون طراح نیست طرح ...:green:
    سید نمی دونم چی میخوام بکشم... از دست نت هم خسته شدم از بس که یا قطع میشه یا محدوده (حجمی)... دلم کلی چیز میز میخواد اما خرد خرد باید بگیرم... منطقه ما هم فقط یه شرکت میده که اونم پ داره اولش:mad: <=== این قیافه منه الان...
    شرکت هم که نمیشه دان کرد زیاد... بابا من چی کار کنم نصف رفرنسهای نت رو میخوام:shock:
    آقا قوری شما خوبه؟ سلام برسون بگو قوری ما داره یه عمل زیبایی سخت رو برای خونه زندگیش پشت سر میذاره...
    از همین جا هم روی ماه آقا قوری شما رو بوسه میزنه...:)
    زیاد حرف زدم اما چاره ای نبود باید تخلیه میشدم:green:
    فدات سید جان:rose:
    خیلی ماهی سید جان... آخــه من نمیدونم تو به این خوبی با این طبع شاد و غافلگیر چــرا اینهمه به خودت فشــار میاری... من نمیدونم چی در دل بزرگت داری... اما میدونم منم خیلی چیزا توی دلم هست که همیشه میذارم بیرون و میام... خودم رو با نقاشی خالی میکنم... شاید باور نکنی من همیشه طراح هام یه حالتی دارن... تا حالا سعی کردم طرح وحشتناک بکشم اما نشده اما چرا توی کار کامپوزیتی برای کارهای رئال تر و تبلیغاتی تر چرا دروغ زدم اما لذت نبردم...
    اینارو گفتم تا برسم به اینکه این خود ما هستیم که میتونیم خودمون رو آروم کنیم... خــدا به ما قدرت تفکیک داده و صبر پس بزرگ مرد من... استاد عزیز... دوست گلم... به مشکلات و اینکه چه هستی و چه نیستی فکر مکن...
    من کوچکتر از اونم بخوام برای شما عزیز دعا کنم... گو اینکه خودم همیشه مستقیم از خدا میخوام همه چیم رو... امیدورام همیشه لبت به خنده و دلت به وسعت عالم باشه و غمی درش نباشه و سوال بی جوابی هم در زندگیت نباشه:rose:
    مخلصتم یا حق:rose:
    مخلصیم سید جان... خوبی؟:rose:
    نبینم اینجوری باشی... من نمیگم شما مارو متهمی چیزی میکنی... بحثم راجع به چیزه دیگه بود و منظورم از اون حرف مفهوم دیگه... بگذریم...

درباره کار هم آره باید حالا حالاها کار کنم تا به اون چیزی که دلخواهم هست برسونم...
    خداییش حالم گرفت وقتی دیدم حوصله نداری... چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی؟ من نمی دونم چه موضوعی توی دلت هست اما واقعا وقتی بی حوصله باشی در متنت نشون میده...:sad:
    شما همیشه مراحمی قدمت سر چشمانم...:neutral:
    فدات سید:rose:
    استاد ، عرض کردم که ، دیگه این ریختی نیستم .
    هنرمند هم خودتی !
    :rose:
    به هر حال متشکرم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا