borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• جمله صحیح: "آف شدی (شدین) که... یادت باشه که قوری رو گذاشتم مرد..." :)
    راستی سید جان در جمله قبل یه سه نقطه ما بین "آف شدی (شدین) که" قرار بده که جمله درست در بیاد:wink:
    سید جان دیر رسیدم من؟؟؟ آف شدی که یادت باشه قوری رو گذاشتم مرد... حتما ایرادهاش رو بگو:rose:
    فدات:rose:
    مخلصیم سید جان... خوبی عزیز؟:rose:

من الان نشستم پای آقا قوری:green:
    الان میذارم بری ببینی... هنوز کار داره اما تا یه جاهایی پیش بردم... تا یادم نره...:paint:
    در ضمن هدیه زیبات رو هم دیدم الان میرم نظرم رو میدم...:rose:
    در ارتباط با اون پیغام هم من اصلا دنبال توجیح کردن نیستم عزیز... بعدها شاید اگر زنده بودم و خدا خواست مارو بهتر بشناسی در بعضی مسائل:wink:
    نمی تونم درکی رو که از اون طرح کردی بفهمم . شاید بهتر می تونستم جواب بدم . ولی در مورد طرز فکر من داری اشتباه می کنی دوست خوبم
    ای بابا . خیلی کارت درسته . اون یه تصویر بود توی یکی از مجلات ادوب کریتیو . همونجوری کپیش کردم . چون ترکیب بندی رنگش اثر روانشناسی خوبی می تونه روی کارت بذاره . اصلا کی گفته اون زنه ... فقط تصویرش قشنگه . من اصلا می گم یه مرده 24 ساله است . حالا بیا اگه می تونی ثابت کن !!! میخوامت
    راستی اون قضیه "کار تبلیغاتتو دیدم اما بر مرامم استوار نبود نیومدم" چیه ؟
    ارسال کردم ، ببخشید نیومد .
    یه مشکل : یه هاست از میزبان دات کام و یه دومین دات کام خریدم . به اچ تی ام ال آشنا نیستم
    دنبال یه برنامه آسون که نیاز به کد نویسی نداشته باشه می گردم برای ساخت سایت . چون هر چند روز یکبار باید سازه های نمایشگاهیمون رو تو سایت به روز کنم نمی تونم بدم بیرون . باید یاد بگیرم . ضمنا هاستم پلن هست نیازی هست به این که به دولوپر ارتقا بدمش . اگه نیازی هست بگو دومین و پسوورد پنلم رو بدم یه نگاه بهش بندازی به امکاناتش
    رفیق سلام . خوبی ؟ یه مشکل دارم که فکر کنم راه حلش رو داشته باشی . وقت داری
    سلامبرهانی
    با عرض ادب خدمت استاد گلم:rose:
    ممنون بابت معرفی و راهنمايی اين سايت خوب و از اينکه زحمت کشيدی کار منو با صبر و حوصله ديدی و نقدش کردی تشکر ميکنم،ديگه بيشتر از اين راضی به زحمتت نيستم.اون fail ها که گفتی رو download کردم ولی به نظرت بهتر نيست به ترتيب مرحله برم جلو؟درسته که يکم طول ميکشه تا همش رو بخونم،مخصوصاً برای فردی مثل من که خيلی هنر کنم 5 دقيقه ميتونم بيام net ،ولی بر اين عقيده هستم که نوشته هات خيلی خيلی بيشتر از اينا ارزش داره که از مرحله ی 7 بپرم 27!مطمئنم که اينهارو با حساب و کتاب اينطوری چيدی،البته هرچی تو بگی منم همون کارو انجام ميدم.
    عيد رو بهت تبريک ميگم و اميدوارم طاعات و عباداتت مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گرفته باشه.
    V
    گلخنده شوال به ناهید مبارک
    ابروی خوش ماه به خورشید مبارک
    آمد خبر از عرش وداع رمضان است
    عید است، به یاران خبر عید مبارک
    سلام borhani جان عزیز :)
    عید شما مبارک عزیزم
    همیشه شاد و موفق باشی :rose:
    عیدت مبارک داداش . الهی خدا امسال عیدی هر دومون رو ردیف کنه . شاد باشی .
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا