borhani59
امتیاز واکنش
5,839

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    ببخشید مزاحم شدم
    بچه ها میگن شما از قلم نوری استفده میکنید
    میشه بهم بگید چه مدلی بخرم بهتره
    فقط قیمتش کم باشه زیر 100 تومن
    ممنون سید جان...
    راستش خودم خیلی دوس دارم بیام نت ولی فرصت نمیکنم.
    ولی مگه میشه به شمارسید؟؟!!!:دی
    ماشاا... شمافوقاکتیوید:دی
    ممنون کهــ یادم کردی سید جان
    موفق باشی
    سید راستی تاپیک دوست عزیزم مهدی دباغ رو دیدی ؟همون تاپیک معروف انیمیشن مولا علی.
    ایشون الان در خدمت سربازی مشرف شدن پسر گلی هست نه بعد از شما
    چند بار پیشش بودم واقعا کارش درسته
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=139130
    آخه دوست داشتم وقتی این طرح رو می زنم مسابقه یا هم باشه شاید اول شدم چون تو تاپ گالری که امکان نداره بره!!!!!!!!!:sad:

تا 2-3 روز صبر می کنم اگه مسابقه بر گذار شد که شد اگه نشد شروع می کنم یک کار مذهبی می زنم چون کار های مذهبی ام بهتر میشه
    سلام استاد عرض ادب را کوچیک ترا باید بکنند نه بزرگ ترا انشالله نماز و روزه هاتون قبول ماشه التماس دعا :rose:
    میبینی تو رو خدا حالا که می خواهیم یک طرح توپ بزنیم مسابقه را نمی گذارند:mad:

خبر نداری از مسابقه جدید:sad:
    سلام همشاگردي .....

از شما هم مبارك باشه ...

مخلصم برادر ...

راستي بابت كار جديد تبريك ، نمي دونم چي شد كه نشد جواب بدم !! ببخش ...
    در كارت ان شاءالله موفق باشي . موضوع جالبي هم داره ...

برنامه هاي زمان بنديه پروژه ي فارسي چي هست ؟! :green:
    جناب مدير توليد بيشتر توضيح بده ... :green:
    ان شاءالله از پسش بر ميايد ...

ممنون بابت آرزوي بعد در بعدت ... :rose:
    انرژيه جووني ؟!
    نزديكتر كه بماند ... خدا بخواد دورتر نشيم ...
    در مورد صحبت با حسرت با يك سيد ديگه ... حقيقتش نه !!
    راست مي گيا ... !!
    ان شاءالله تا اون موقع هستي :rose:
    كي مي تونه دنباله يه سيد باحال ديگه بگرده ...

نماز روزه هات قبول باشه همشاگرديه عزيزم ...

يا علي.
    سلام سید جان خوبی؟؟؟؟
    اول از همه دم دمای افطاری مارم دعا کن...
    بعد بریم سراغ اون گربهی که گفتم شبیه گربه آلیس من چون همیشه عاشق انیمیشن هستم اولین چیزی که اومد نوی ذهنم رو گفتم...:green:
    پس فردا میخوام رسیدم خونه بشینم سرکار ناتمومم بذارم اینجا باید حتما نظر بدی...
    فدات سید یا حق:rose:
    سلام دوست عزیز. خیلی لطف داری. من کوچیک شماهم هستم این حرف ها چیه میزنی :paint::rose:
    سلام سید جان خوبی؟
    اول اینکه جو نده میایی یک پیغامی میزاری نمیشه تائیدش کرد یک موقع مردم فکر میکنند خبریه استاد هم خودتی :mad:

این کار قهوه افسران یا همون افسران قهوه واقعا عالی بود اینجور مواقع حتی اگر طرف اشنا بود هم بگو با بچه های انجمن دسته جمعی میاییم پول رو ازش میگیریم :snap:
    حیف شد که کارت چاپ نشد
    امیدوارم مثل همیشه کارهای بهتری ازت ببینیم

موفق باشی استاد :rose:
    سلام سید جووون.... خوبی؟؟ چه خبر؟ شکر خدا ما خوبیم...داریم به قول مازنی های عزیز - می تجیم!!!! - یعنی همش بدو بدو میکنیم!!! یه اصطلاح بسیار خنده دار بین مازنی ها!
    سید جان استاد خودتی من هنوز دارم شاگردی میکنم توی انجمن و چیز یاد میگیرم، تا باشه از این مزاحمت ها
    اگر داری میری سمت طراحی دوبعدی خصوصا طراحی و نقاشی بگو شاید بتونم کمکی بکنم
    خودم که انچنان دست قوی ندارم اما دوستان زیادی توی این زمینه دارم و یک چیزهایی هم ازشون یاد گرفتم
    البته خودت توی این زمینه استادی با اون کارهایی که من ازت دیدم غیر ممکنه دستت قوی نباشه حداقل دست به طرحت که از من بهتره
    موفق باشی
    ممنونم ازت عزیز دل... راستش من با بی ثباتیش حال میکنم... اما خب بعضی مواقع یه چی در میاد که آدم توقع نداره بعد باید کار کنه روش تا دوباره نزدیک بهش دربیاد...:wink: این گربه هات خیلی با حالن منو یاد گربه آلیس در سرزمین عجایب میندازه... خسته نباشی استاد عزیز:rose:
    محمد جان . ممنون که تو لیست سر زدنت نامردا رو از قلم نمی ندازی ! دادش گل نماز ، روزت قبول . ایشالا دوران ، وقف مرادت باشه ! :rose:
    سلام
    سید جان خوبی اقا دیگه پیدات نیست بیا چند تا از اون پاسخ های زیبا و کامل توی انجمن بزار ما استفاده کنیم
    نماز، روز ات هم قبول
    مخلص شما، موفق باشی
    سید این برنامه خیلی با حاله اما یه حالش به این هست که نمی تونی یک طرح رو دوباره تکرار کنی خیلی random هست... خیلی با حاله بازم ازت ممنونم برای معرفی این برنامه توی سفر هیچی نداشتم اینو دان کردم بزور سرعت کم... خودم رو خالی میکردم... مرسی... بعدا با هاش طرح میزنم:wink::rose:
    سلام سید جان... آقا تبریک بسیار عالی... الان میرم نظرم رو میذارم عزیز:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا