A
امتیاز واکنش
9

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ای بابا حالا کار داغان تونستم واست بزنم. حتماَ کلی خندیدی سرش . اینا همه اش خاطره میشه :)
    سنگاپور هم جای خوبی . فوقالعاده زیبا و به روز . . . حتما درس خوندن اون جا لذت بخشه
    سرم خیلی با کار گرم شده دیگه دارم از ارشد فاصله میگیرم
    دعا کن برام این طوری نشه . .. .

لحظه هاتون پر از خوشی
    سلام من خوبم خداروشکر شما خوبین؟ خوشین؟
    ان شا الله به سلامتی دیگه رسیدین به پایان نامه. چشم رو هم بذاری تموم شده.
    این ارشدم شده یه غول واسه من. اگه عشق به معماری منظر نبود بی خیالش می شدم. من اگه خدا بخواد از اول تیر شروع می کنم. سر کار هم می رم. چهارشنبه و پنج شنیه هر هفته رو نمی رم سر کار که درس بخونم. امید وارم جواب بده. زبان هم خیلی مهمه خیلییییییی سعی کن زبانت تقویت بشه.
    برای شما هم آرزوی موفقیت دارم تو پایان نامه و ارشد. اگه کمکی از من برمی یومد در خدمتم.
    سلام architecturi جان سال نو مبارک
    یه مدتی خیلی سرم شلوغ بود اصلا وقت نداشتم. حتی وقت خوب بخوابم.
    ارشد امسال شرکت نکردم چون خودم رو واسش آماده نکرده بودم. ولی به احتمال زیاد از مهر امسال اگه خدا بخواد به طور جدی شروع می کنم واسه ارشد خوندن چون دیگه امیدی حتی به مالزی هم ندارم. بابام ابدا اجازه نمی ده:sad:
    شما چه خبر؟ درست تموم شد؟ ارشد شرکت کردی؟

بازم سال 90 رو تبریک می گم و آروزی موفقیت دارم برات تو سال جدید :oops:
    سلام
    بله خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم فقط بگین چطوری
    امیدوارم که از پسش بر بیام
    ممنون عزیز جان...
    واسه تو هم مبارک باشه..
    مرسی دوست جون توهم همین طور

ان شاءالله پله های ترقی رو ده تا ده تا بری بالا :)

بازم اگه کاری از من بر می اومد در خدمتم

پاینده باشی
    ممنونم. ان شاء الله

ارشد که فعلاً قبول شدنش خیلی سخته. می خوام حالا یه مدت کار کنم ببینم اصلاً چی می خوام . بعد از این که مثل کنکور اول ظرفیت ها رو بردن بالا شاید شرکت کنم ولی بیشتر در نظر دارم که اگه جور بشه برم مالزی ارشدم رو بخونم
    بله دیگه. تموم شد بالاخره
    سلامت باشی
    شما هم همین طور موفق و مؤید باشید

حالا باید دنبال کار بگردم از درس خوندن سخت تره. کار درست و حسابی پیدا نمی شه
    بله دیگه. تموم شد بالاخره
    سلامت باشی
    شما هم همین طور
    architecturi عزیز سلام
    اومدم فقط بهت بگم شرمنده . یه اتفاقی برام پیش اومد که باعث شرمندگیم پیش تو شد. بعد می گم چی شده فعلا خیلی در گیرم باید برم
    سلام. خواهش می کنم. اگه کاری از دستم بر بیاد حتما. مشکلتون چیه؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا