Barnie
امتیاز واکنش
176

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• V
    سلام

در میان حجره یا رب کیست غوغا می‌کند*********شکوه زیر لب ز بی رحمی دنیا می‌کند
    همسرش از فرط شادی و شعف کف می‌زند*********زین عمل خود را به عالم خوار و رسوا می‌کند

شهادت غریبانه و مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بحر کرامت، مظهر جود و سخا و علم و معرفت تسلیت و تعزیت.
    مشترک گرامی،داریم انجمن را میشوییم،لطفا آفلاین شوید!
    تاپیک تون مهم شد. همه تاپیک های مهم همینطور اند، یه دوره خیلی بازدید کننده دارند و یه دوره خلوت می شوند، این روال
    همیشگی نیست، تاپیک های قدیمی هر چند وقت یکبار دوباره مورد توجه قرار می گیرند، برای همین از حالت مهم خارج شون
    نمی کنیم.

من ناظر نیستم، ناظم ام، اسم و فامیلم هم تو امضاء ام هست.
    سلام
    مدیر نداره، یکسری از انجمن ها مدیر مشخصی ندارند، حتی انجمن فعالی مثل انجمن هاستینگ
    ظاهرا خودم تنهایی اداره شون می کنم ولی اصولا بصورت مشترک توسط ناظمان و مدیران کل اداره می شوند.
    اگه در مورد اینجور انجمن های بی مدیر مساله ای باشه در خدمتم.
    سلام، ممنون، شما هم سلامت باشید.

خیلی ساده است، از مدیر اون بخش درخواست می کنید که فلانی اگه امکان اش هست فلان تاپیک مهم بشه، اون مدیر
    هم اگه موافقت کنه اون تاپیک رو باز می کنه، در منوی ابزار های مبحث گزینه "مبحث مهم" رو انتخاب می کنه و تاپیک
    مهم میشه، تاپیکی که مهم بشه همیشه در بالای لیست تاپیک های اون بخش و در همه صفحات قرار می گیره.
    هر زمانی هم که پشیمون شد از گزینه "برداشتن عنوان مهم" استفاده می کنه.

موفق و پاینده باشید.
    خود تاپیک های بازی مشکلی ندارند، اما انجمنی که تاپیک رو داخلش ایجاد می کنید مهمه که کجا باشه :

گفتگوي آزاد
    بابا مبارکا باشه
    چه سریع تغییر رنگ دادی؟

من که از رنگ زرد خوشم نمیاد (چیز شده):green:
    ای بابا جاش خوب بود چرا تغییر دادن ، این جوری تعداد شرکت کننده ها خیلی محدود میشه !
    .
    .
    .
    بیا یه مسابقه جذاب ام این سایت داشت از ما گرفتن :cry:
    سلام، با مدیران و مدیران کل مشورت کردیم و تصمیم گرفته شد که منتقل بشه به انجمن کاربران ویژه،
    با مدیران کل صحبت می کنم ببینم برای دسترسی شما چیکار میشه کرد.
    ممنان مهربون ^.^ اسم جوارح داخلی بدنم بهمون نسبت ندین:green: ممنونم خوشحالم خوشت اومده مهربوووون.کلی خوشحالم کردی:rose:اون یکی تاپیک رو هنوز ندیدم.دیدم خوب وارسی کردم نظرم رو میگم(حالا چقدم مهم نظرم :"> ) :green: موفق بباشی
    خدا بگم کچلتون کنه؟نکنه؟ مخم از دیروز هنگه هی میگم ینی اون چیزی که توی تاپیک دیدم چی بود.با روان آدم بازی نکنین آقا:lol::rose:
    اووووووووووووووووووووووووووووووووووووه

بابا خیلی بیکاری از الان داری میخونی

:دی
    کنکورت کی ؟
    بزار بعد کنکور یه برنامه مثابقه حرفه ای با جایزه میزاریم

فعلا همین خوبه سرگرم کنندس
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا