Iverson
امتیاز واکنش
215

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• رشته انیمیشن؟ خیلی خوبه. کجا قبول شدی؟
    من که فعلا کار رو گذاشتم کنار. دارم برا ارشد می خونم. تا ببینیم خدا چی می خواد ...
    می در کلیه موارد بی طرفم :* اما خوب حداقل اگر خر کسی سعی می کنه عقاید خودشو تحمیل کنه در هر کشوری، ماها باید سعی کنیم به عقاید هم احترام بذاریم که به عقاید کسی توهین نشه.به نظرم اینجوری بهتره ^.^:rose:
    :green:من سیستمم لپ تاب هستش .
    افتر نه فقط از نسخه cs5 به بعد 64 بیتی داره .
    cs4 هنگی زیاد داره .
    رم 4 گیگ در صورتی خوبه که خیلی افکت و پلاگین استفاده نکنی و سایز تصویرت کمتر از 1280 باشه .
    ولی سایز بالاتر و استفاده از پلاگین های خیلی سنگین واقعا اذیت میشی با این سیستم .
    cpu core i 3 دارم .
    win 7 64 bit
    افتر cs4 استفاده کردم که باید از cs5 استفاده می کردم از همون اول . ولی چون موقع شروع cs4 نصب داشتم . دیگه مجبور شدم تا آخر کار با همین cs4 کار کنم . چندتا از شات ها با cs5 و پلاگین های مخصوص cs5 استفاده شده . :wink:
    dell inspiron 1564
    ram 4 gig ddr3
    vga ati
    --
    دوست دارم همه کارهام رو تو یه محیط انجام بدم .
    adobe dynamic link هم که خیلی مسخره هست .
    تو بعضی نسخه ها کار می کنه . این شد که از افتر به عنوان premier استفاده کردم .. :-?
    :green::)نه اتفاقا سیستم خوبی ندارم .
    اتفاقا خیلی اذیت شدم سر همین ضعیف بودن سیستمم .
    دیگه عادت کردم به کار تدوین تو افتر افکت :green::shock::wink::paint:
    قبول ندارم :دی البته همونقدر که نظر می باسم محترمه نظر شما هم هست.اما محترم بودنش دلیل برا قابل تائید بودنش نیست:rose:دلیلشم بماند.اما بخاطر اون جمله ی کلیشه ای ئه انسان صاحب اختیار هست، نیست:green:
    :green:ممنون دوست من .
    والا چند روزه که فرستادم رو شبکه ها ( gem , .. )
    و همینطور یه سری چیزا هستش .
    حالا اگه شد شاید بزارم .
    همه کارها با بیس افتر افکت بوده (تدوین و افکت و .. )
    tnx :rose:
    ایده آلیست نیستم! در حد معقولش رو قبول دارم ایده آل نبود عب نداره:green:
    به نظرم پدر و مادراشون مقصرن! توی کشوری که پدر مادرا خودشون نون و آب ندارن بخورن بچه دار شدن جنایته! اونهم باز بر میگرده به سواد و شعور پدر مادرها.توی همین مشهد خودمون دقت کنین هر چی سوادشون کمتر ئه و فقرشون بیشتر، تعداد بچه هاشونم بیشتره.دلیلشونم اینه که بچه بیاریم کمک خرجمون باشن.مامان بابای اینجور بچه ها رو باید انداخت توی ذرب سرب داغ ( حالا نه به این شدت:green:)
    برا اون کاری که گفتی حداقل تا 7 ، 8 روز دیگه سرم بد جور شلوقه
    ولی بعدش حتما میام
    سلام خوبین؟^.^ راجع به خلاقیت متوجه منظورتون نشدم :(
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا