امین تری دی
امتیاز واکنش
5,105

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• مژده ای منتظران ماه خدا آمده است / ماه شبهای مناجات و دعا آمده است
    ماه دلدادگی بنده به معبود رسید / بر سر سفره شاهانه گدا آمده است . . .

سلام
    آره میدونم که با سافت امیج ساتید گفتم آموزش ازش داشتدید توی بخش سافت امیج بزارید که ماهم استفاده کنیم اگر هم نیست شما نمیشه خودتون آموزش بدین ؟ آخه شما هم استاد ما هستید.

با تشکر.
    سلام آقا امین
    من کارهای تون رو دیدم خیلی باحال بودند بخصوص اونیکه زمین ترک میخوره توی جلوه های ویژه خیلی بکار میره میشه یه توضیح کوتاه درباره ساخت اون بدین چون خیلی دوست دارم کارهای مثل اون درست کنم.

ممنون میشم اگر آموزشی یا توضیح ازش بذارید..:rose:

پیشاپیش ممنون.:)
    :tavajoh:

:?::shock::?:
    مسابقه تشخیص عکس زوم شده !
    :lol::idea::lol:
    شما نیز هوش خود را بسنجید !
    سلام امین جان
    بین الاعیاد بر دوست و استادم مبارک :rose:
    من میخوام بتونم تو عکس های 3 بعدی پیمایش کنم. مثلاً داخل اتاق برم و روی دیوار 3 بعدی بچرخم و تابلو روی دیوار بشه گالری عکس من
    سلام من با توجه به مطالب شما و دوستان دیگه خیلی علاقمند soft image شدم. راستش من فقط 3d رو واسه استفاده داخل فلش لازم دارم میخواستم مایا شروع کنم .به نظر شما واسه کارهای مالتی مدیا و اتوران soft image بهتره یا مایا؟ از همه لحاظ منظورمه

مخصوصاً سادگی در عین قدرت
    باز هم سلام
    خدمت بزرگوارت عرض کنم
    قطعا سفارش و تعریفهای شما برای جلب نظر من نسبت به سافت ایمیج تاثیر زیادی داشت و من هم یاعلی گفتم و شروع کردم و چون محیطش برام تازگی داره طبیعتاً برام خیلی سوال پیش میاد
    از محضر شما خواهش می کنم اگه صلاح می دونی ، بر ما منت بذار و هر وقت آنلاین شدی یه نگاه بنداز اگه سوال داشتیم جواب بده!
    آخه چندبار دیدم آنلاین هستی ولی کم لطفی می کنی جواب سوالها رو دیر میدی!
    بالاخره قسمت ما این بود دیگه، شاید یه وقت دیدی ارتباطتمون محکمتر شد! خدا رو چه دیدی!
    در هر صورت شرمندم این جوری حرف زدم. ما طلبی از شما نداریم. اگه به سوالها جواب میدی فقط و فقط علتش لطف شما است.
    متشکرم
    یاعلی:rose::oops:
    باعرض سلام و ادب
    با توجه به اینکه یه قسمت جدید برای سافت ایمیج درست شده می خواستم یه راهنمایی بفرمایید که سوالات رو کجا مطرح کنیم؟ و اینکه برای سوالات جدید بهتره که یک مبحث جدید ایجاد کنیم یا اینکه پشت بند مبحث قبلی ادامه بدیم.
    در ضمن دو تا سوال توی قسمت جدید مطرح کردم.
    متشکرم، خیلی:-?
    اوخ اوخ شرمنده :green:حواسم نبود پیغام میده موقع انتقال.بردم به انجمن جدیدی که خواسته بودین:rose:
    سلام.خوبی؟ امین جان من تازه ray fire دیدم کفم برید.خیلی قوی هست.توی مکس .اما هیچ آموزشی براش ندیدم.اگه اسم آموزش خاصی سایتی چیزی سراغ داری بدی من دانلود میکنم.
    مثلا اصلی ترین مشکلم اینه که یه کاسه تو خالی دارم.وقتی sim رو میزنم قطعات خرد شده توی کاسه نمیرن و روی هوا می مونن.اون حالت های مختلف covex mesh اونها رو بلدم.ور رفتم ولی افاقه نکرد
    برای داستان رستم سهراب کاراکترهای قدیمی .. 20 تا کاراکتره ... هزینه های که به من گفتن خیلی در میاد کاراکتری 500 ، 1500 که خیلی میشه ! یعنی برای بیستا 10 بیست میلیون باید خرجش کرد ! .. می خوا اگه بشه همشو رو هم 2 سه تومن بگیرن !!
    امین سلام .... میگم کاراکتر ساز سراغ داری از نظر بودجه و اقتصادی بامون راه بیاد؟؟؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا