Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• آب و هوای این ورا تــــــــــــــوپ ، جهنم :d !
    اینجا اینقدر آدمای خوبــــــی داره که نگو ! چشم
    khube !!
    khoda ro shokr me ham migzarunam
    emtehane riazimo khub dadam :D !!
    ishalah az 13om 14om shoroo mikonam dbare faliatamo !!
    سلام :(
    منم دیدم کسی نیست یه مدتی نیومدم
    چون درگیر انتخاب قطعه هم هستم در حال حاضر بیشتر تو سایت های سخت افزار میپلکم
    خوب حالا که خونه نشینید میشه با هم بچتم ؟
    نمی تونم بگم که چه جوری باز کردم ، هم بد آموزی داره هم مناسب نیست روشش :green: !
    یه سوالی ؟ چقدر پیغام توی این صفحه شما می یاد و می ره از خود پست های سایت بیشتره خوبه خط رو خط نمی شه :green:
    آخه خانم عزیز، من بخوام به یگ هنرمند بگم کارت بدرد نیمخوره انتقاد نیست، بلکه توهین است! چون، نه من فتوشاپ کار هستم و از شما بهتر!
    چیزی رو انکار نمیکنم!
    ولی خب قشنگه! :دی
    صلام چتوری؟!:دی
    ومپایر که خداس..منتظر فصل سوم هستم. نیکیتا هم باحاله که. قضیش یک جایی هست به اسم واحد که یک سرس افراد رو از بچه گی آموزش میدن واسه آدم کشی .یکی از اون بچه ها که بزرگ شد از اونجا فرار میکنه و میخواد که اون واحد رو سر به نیست کنه :دی جالبه . من خوشم اومد وسطاش خیلی هیجانی میشه سریال جدید باحالی اومد معرفی کن
    :) هیچی دیدم از داستان اسب سیاه خیلی استقبال گرمی شد و بعد شنیدنش یاد دست گل اون آقاههه که گلف بازی میکرد افتادین
    گفتم این داستان دلقکههههه رو هم بفرستم شاید این دفعه هم یک مطلب طنزی یادتون بیادش اینا .....:paint:
    حکايت ان مرد را ،که فراموش نکرده اي ؟ همانکه نزد روانپزشک رفت و از غم بزرگي که در دل داشت گفت .
    جناب دکتر فرمودند به فلان سيرک برو . آنجا دلقکي هست ، آنقدر ميخنداندت تا غمت يادت برود .
    مرد لبخند تلخي زد و گفت من همان دلقکم!!! :cry:
    سلام خوبین؟

هرکاری می کنم نمیتونم هک تشکر رو رو انجمن نصب کنم

چی کار کنم؟:cry:
    پس لطفا شیشه ای ساق بلند برام بگیر، با یه دامنی ، لنگی ، ست میکنم
    هرگز من قصد به چالش کشیدن طرح یک هنرمند رو نداشتم!!!
    شما درست میگید قیام، قیام است!!!
    آنقدر دانستم تا فهمیدم هیچ نمیدانم

بله شما درست میگید، من از تمام لذت های زندگی تا حددوی زدم تا به به این کتاب ها رسیدم
    آره حل شدیه است
    یه پیغام دیگه اومده بود وقتی تاییدش کردم درست شد
    فکر اگه اونقدر پیغام اومده بود تا آخر عمرم باید اونا میخوندم فقط :دی
    زحمت نکشین
    راضی به زحمتتون نیستم،
    حالا که میخواین کادو بیارین، به نظرم سکه تمام بهار بیارین، اگه وسعتون نمیرسه، دو تا نیم یا 4 تا ربع هم قبوله
    اقا این سریالا قدیمیه:دی
    برو ومپایر دیاریس یا نیکیتا ببین :دی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا