samadionline
امتیاز واکنش
894

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• forosh-vijeh-94-ae-project-samadionline.ir.zip
    سلام دوست عزیز
    شما در زمینه camera tracker یکسری لینک ویدئویی آموزشی گاشته بودین. میخواستم ببینم که امکان داره
    براتون که برایم پست کنید. هزینه اش رو هم بفرمایین تقدیم میکنیم.
    ممنون. من تهران هستم
    سلام بزرگوار،میلاد پر برکت امام هشتم مبارک باد بر شما و خانواده گرامیتان

هدیه بنده به دوستان،قطعه ای از بهشت

موسیقی:آریا عظیم نژاد اجراء:محمد علی کریمخانی

این هم لینک دانلود با کیفیت اصلی و حجم 3.55 مگابایت
    سلام
    خوبین ؟
    خواستم یک نشکر ویژه ای ازتون داشته باشم بابت پروژه های آماده اتون در افتر افکت
    راستی من میخوام یک کار ترکیبی با افتر افکت انجام بدم
    یعنی یک فیلمی رو در پرده سبز بگیرم بعد یک فیلم دیگه رو پشتش بذارم میتونم شماره تماس شما رو داشته باشم تا باهاتون تلفنی صحبت کنم ؟
    بسیار سپاسگذارم :rose:
    سلام
    من از سایت شما پلاگین های تراپکد رو دانلود کردم فقط چند سوال دارم
    سریال نامبر رو که موقع نصب وارم میکنم، یک پوشه در درایوی نصب میشود مهم نیست که جای خاصی باشه؟
    بعد داخل اون پوشه هر چی بود رو باید کپی کرد؟ یک پوشه هست به نام تراپکد و یک فایل aex
    طریقه نصب پلاگین های تراپکد رو توضیح میدهد حتی بصورت انگلیسی
    سلام صمدی عزیز........

آقا من از این کلیپ های آماده عروسی از سایت شما دانلود کردم، این سایز کامپوزیشن 1920*1080 است ولی من میخوام dv باشد یعنی همان 720*576، چطور میتونم سایز کامپوزیشن رو ریسیز یا اصلاح کنم؟
    وقتی از خود افتر تغییر میدم، فوتیج حالت زوم شده و scale شده میشه....شما چاره ای دارید؟

با مهر
    سلام-من یه مدت خیلی زیادیه دنبال طرز ساخت یه افکت تو افتر افکت میگردم...در واقع این افکت یه لحظه یه رنگو از تصویر جدا میکنه و دوباره میزاره تو تصویر...به این کلیپ نگاه کنید. 5 ثانیست و حجمشم کمه...ببینید کناز کت خواننده ه یه رنگ یه لحظه میزنه بیرون بعد میره سرجاش این با افتره مطمئنم...خیلی خیلی نیاز بهش دارم اگه آموزششو بلدید بزارید...تاکید میکنم خیلی وقته دنبالشم....ممنون.... اینم لینک دانلود: http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=63219&stc=1&d=1310075018
    سلام عزیز
    آموزش پریمیر انگلیسی هم داری؟
    راستی
    پریمیر نسخه cs 5 از نظر ظاهری با cs 4 فرق زیادی میکنه؟
    چون من آموزش پریمیر فقط cs 5 پیدا کردم و من 32 بیتی cs 4 کار میکنم
    سلام خسته نباشید من داشتم انجمن هارا یک پاک سازی میکردم

توی این تایپیک
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?p=1106939

یک سری از لینک های مستقیم سایت شما پاک شده و فایل هاش موجود نیست میخواستم ببینم اگه دیگه اپلود نمیشه من پست هاش بردارم

ممنون میشم زود تر بهم جواب بدید که ببینم چیکار باید بکنم :rose:
    راستی
    من افتر CS5 نصب کردم ولی چون سریالشو ندارم پلاگین ها نصب نمیشه
    دلیلش همینه ؟
    اگه سریالشو داری بده لطفا :rose:
    سلام.
    شهادت مظلومانه ي حضرت زهرا (س) را تسليت مي گويم.
    سلام من داشتم Adobe Premiere Pro CS5 v5.0 رو دانلود می کردم که ناگهان فهمیدم روی ویندوز 32 بیتی اجرا نمیشه! :cry:
    از اینجا داشتم دانلود می کردم {asandownload)! و بعد از اینکه 2 تا از لینکهاشو دانلود کردم رفتم مطالبشو خوندم نوشته بود برای 64 بیتی! حالا اصلا هیچ راحی وجود نداره که روز 32 بیتی اجرا بشه؟؟؟
    http://www.asandownload.com/archives/multimedia/video_editor/download_adobe_premiere_pro_full/

اگه امکانش هست لینک دانلود Adobe Premiere Pro CS4 یا Adobe Premiere Pro CS3
    32 بیتی رو قرار بده :rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا