mostafa20010
امتیاز واکنش
522

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خواهش می کنم
    راستش نمی دونستم ممنون از راهنماییت!!!
    خوب من 20 روز نشده عضو شدم!
    سلاااااااام دوست جون
    اميدوارم دوستيمون پايدار بمونه
    والا مصطفی جان من تخصص در انیمیشن 3دی ندارم ولی دوبعدی کار میکنم با فلش...
    ولی من بخوام یاد بگیرم ولی با مایا شروع میکنم و بعدش هم cinama 4d رو میرم تو کارش
    موفق باشی
    سلام مرد... خوبی... ببین هر دو بکار میاد... اما از مایا بیشتر مدلینگ میسازن میبرن برنامه مکس... اول مکس رو حرفه ای و خوب تمام ریزه کاری هاشو یاد بگیر و در کنارش مایا، اما قبل از همه اینها بهت پیشنهاد میدم علم انیمیشن سازی رو یاد بگیر چون یاد گیری برنامه کاری نداره... اینجا هر کی از راه میرسه و چندتا برنامه بلده میگن طرف اینکارس اما همن باعث شده که ما هیچ حرفی برای گفتن توی دنیا نداشته باشیم... همین مثلا انیمیشن تهران 2121 رو ببین... این همه مایه گذاشتن اما حتی حرکت ها به پای یک انیمیشن کوتاه یک کشور مثلا اوکراینی هم نمی رسه پس یادبگیر اما حرفه ای... من ادعا نمی کنم استادم... اما دلم میسوزه که کارهایی رو میبینم که داغونه و همه به به میگن... پس برو به سمت اینکه اگر علاقه داری این کار رو کن اگر نه به علایق دیگت برس...:rose:
    سلام دوست جان...
    به نظر من نرم افزار خیلی مهم نیست....
    مهم پشتکار خودته... ولی خب معلومه بین این دوتا مکس یادگیریش راحت تره و مایا حرفه ای تره...
    salam
    shoma ba har 2 narmafzar ham mitunid in karo bokonid. faghat bayad bebini ba kodom behtar va rahhatr mituni kar kouni.
    با سعید در مورد مشکل ها موافقم
    لینکی که به من دادی باز نشد
    مکس برای مدل سازی و برنامش راحت تره
    مایا برای جلوه های ویژس و برنامش سخت تره
    مایا خیلی قدرت مند تر از مکس هست البته به تجربه شخصی من

موفق باشید ....

سپاس ( به قول سهید ,-:d )
    دوست عزیز راستش فکر کنم این تاپیک یکم تبلیغاتی بشه برای همین اگر مدیریت چیزی نگفت چشم من هم نظر میدم... مرسی دوست من که قابل دونستی...:rose:
    سلام
    براي رسيدن به ج دو سريعترين زمان ميتونيد تو بخش سؤالات مطرح كنيد سوالتون رو

جواب سوالتون:أكشنها،براشها،شيپ و ابزارهاي ديكگرو أصولا كساني كه حرفه اي هستند به صورت آرشيو ايجاد ميكنند و با كليك روي هر سورس فقط موقع نياز استفاده ميكنند
    چون سرعتتون رو ميگيره
    اما براي نصب أكشن مسيري كه نصب كرديد برنامه رو وارد شيد (c:program.../adobe.../photoshop..preset)توي پوشه preset فولدر اكشن كپي ميكنيد(اسمش دقيق يادم نيست چون الان با گوشي هستم و در سفر
    اما براي استفاده از وكتور شما بايد برنامه ايلوستريت رو نصب كنيد وكنوزها رو توي اون أجرا و هر قسمت رو كه نياز داريد كپي كنيد و در فتوشاپ استفاده كنيد
    این حرفا نیست دوست من این حرف رو درباره خودت نزن بالاخره هر کسی که نمی تونه به همه چی وارد بشه...
    شما از چه نسخه ای استفاده میکنی؟؟ از هر نسخه ای هم باشه با رفتن به منوی window و action میتونید پنجره اش رو فعال کنید... اما دقت کن که مسیری که گفتم یعنی preset ها توش هست شما باید فولدر مربوط به همون موضوع بریزی... بعد که فایل ها رو کپی کردی در فتوشاپ میتونید اونها رو لود کنید البته همه مسیرها میشه اجباری نیست اما خوب پیش فرض اینجوری هست...(اما action ها بهتره که در همون مسیر باشن)
    برای لود کردن هم مثلا براش یا هرچیزی میتونید از یک زبانه کوچک مثلثی که در کادر پنجره هاشون هست گزینه load رو ببینید...
    سلام... دوست عزیز در فتوشاپ چیزی به نام وکتور نیست shape هستند... شما action ها و shape ها و براش ها و کلا هر موردی که خواهان اضافه کردن به فتوشاپ هستید از دو راه میتونید انجام بدین... یکی به راحتی دوبار کلیک کنید بر روی براش و shape و gradient و اینا تا بصورت خودکار خودش نصب بشه البته باید فتوشاپ بسته باشه... یا اینکه اگر میخواید حین کار چیزی اضافه بشه باید در مسیری که میخواید بریزید و معمولا این مسیر در c نام user تون و مسیر C:\Adobe\Adobe Photoshop CS5 ME\Presets در کل action ها هم میتونید به راحتی با drag کردن و انداختن آنها در قسمت action استفاده کنید... اگر سوالی داشتی بپرس...:)
    سلام

اگه یه سرچ کوچیک کنید خیلی راحت به جوابی که مد نظرتون هست میرسید ! :دی

اگه مشکلی بود تو فروم بپرسید در اولین فرصت پاسخ میدم :rose:

موفق باشید ...

سپاس
    درود بر همشهری
    مثل اینکه شما هم افتر کار میکنید!
    سلام آقا مصطفی خوبید؟ عارف مسئول اتاق دانلود هستم.
    مرسی از بابت زحماتت.فقط لطف بکن اول هر پستی که میزنی ترجیحا یه عکس از آموزش مربوطه بزار واینکه بالای بالا بنویس آموزش افتر افکت.
    خیلی ممنون از لطفت.من کلی زلم زیمبو از این اتاق دانلود کردم.شاید 40 گیگ به بالا اگه به دردت میخوره بگو برات پست کنم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا