hosein0251
امتیاز واکنش
1,841

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• من میتونم نسخه cs 4 رو استفاده کنم ولی آموزش cs 5 است که فکر کنم شما برعکس منظور من رو فهمیدید!
    در پست پایین متوجه میشید
    سلام پریمیر نسخه cs 5 از نظر ظاهری با cs 4 فرق زیادی میکنه؟
    چون من آموزش پریمیر فقط cs 5 پیدا کردم
    سلام بیشتر دقت کردم آفرین خوب بود
    اون سکانسی که قطار از پشت سرتون رد میشه حرف نداره!
    ممنون، اینارو از ترکینگ میدونستم! فکر کردم مبحث جدایی هست!
    حالا یه کلیپ داشتی تو پیتزا فروشی بود......گفتی حوصله نداشتی یه قسمتش رو ترک کنی، کدوم قسمتش بود؟
    ببین حسین جان، من خودم شروع کردم افتر رو با آموزش های کوپایلت میبینم!
    2 سوال دارم!
    اول اینکه مثلن یک آموزش رو میبینم همین شماره آخر کوپایلت 116، آموزش رو باید عین همون بتونم بزنم؟ تو یک آموزش چی رو باید یاد گرفت؟

دوم اینکه، من با مفهوم ترکینگ آشنا نیستم، اصلن چی رو باید ترکینگ کرد، چرا باید کرد؟چه موقعی باید کرد؟استفادش چیه؟

همین دو سوال فعلن پاسخ بدی ممنون میشم!
    و اینکه تا چند ماه دیگه اگر تو افتر تسلط پیدا کردم خواستم برم یک دفتر تبلیغاتی یا....کار کنم چه اصولی رو باید یاد بگیرم؟
    سلام برادر
    چند سوال ساده از افتر داشتم میتونم بپرسم؟
    سلام.
    شهادت مظلومانه ي حضرت زهرا (س) را تسليت مي گويم.
    آقا حسین سلام یه دنیا ممنون درست شد. ان شا الله بتونم یه روزی لطفتو جبران کنم . خوش و خرم باشی همیشه .:rose:
    سلام حسین جان . خسته نباشی .
    اگه یادت باشه من یک سوال راجع به زیرنویس مطرح کرده بودم که شما محبت کردی راهنماییم کردی اما گفتی نباید اینجا مطرح می کردی . واسیه همین این سوال دیگه رئ اینجا ازت می پرسم .:)
    حسین جان این زیرنویس من فونتش فارسی نیست اصلا هیچ زبونی نیست یه سری کاراکنر به هم ریخته شده . از مدیا پلیر هم تنظیمات subtitle رو persian گذاشتم نشد ، english هم گذاشتم نشد حالا باید چی کار کنم ؟؟؟ ممنون از لطفت .:rose::rose:
    سلام اقا حسين
    فيلم برف بازي رو ديدم
    كفتي كه قم ضبط كرى بعد هم كه ديدم نزديك محله قديمي ما هست الان كه ايران نيسم
    خاطرات ما رو زنده كردى
    البته بايد عرض كنم كه منهم تو همين كارام
    خوب بود مخصوصا كيفيت تصور ولى بعضى اشكالات وى كاركردانى بود كه كم كم رفع ميشه
    فک کنم من 4شنبه غروب بتونم بیام اونجا.
    شما هستی یه قرار بذاریم؟
    قضیه ی این سینما 35 چیه؟ ماهم می تونیم شرکت کنیم؟! :cry:
    سلام
    شما معمولا چه روزايي ميرين انجمن؟
    من ايشالا اين هفته مي خوام يه سر برم، هم ثبت نام كنم هم نمونه كارام رو ببرم.
    گفتن يه قرار بذاريم، همديگه رو ببينيم اونجا...
    سلام دوست عزیز.
    یه پیغام خصوصی برات گذاشتم. لطفا بخونش...
    سلام

خسته نباشید

سال نو مبارک :oops:

آقا یک ی<ال داشتم خدمتتون

این که میگن میشه صدای خواننده رو یا صدای آهنگ پس زمینه خواننده رو برداشت درسته ؟!

اگه هست اسم برنامه رو بگین و یا لینک دانلود برنامه رو بزارین .

با تشکر:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا