Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    اگه شما photoshop کار میکنید لطفا به سوال من جواب بدید
    action ها و وکتور ها رو باید کجا بریزیم تا بتونیم تو فتوشاپ استفاده کنیم
    با تشکر..... مصطفی
    خودتو بیار بذار جای خودت

دلتو بزن به دریای خودت

اینجا هیچی مثل چشمای تو نیست

تکیه کن فقط به چشمای خودت

چتر آدما کوچیکه خیس میشی

برو زیر چتر رویای خودت

نگاه کن ببین خدا منتظره

برسی به اوج فردای خودت

اگه دوست داشتیو زحمتی نبود

منو راه بده به دنیای خودت
    سلام عزیز خوبی
    شاد و سلامت باشی مهلبوووووووووووون
    نه اون مثال بود که گیتارمو با خودت نبر ولی من میگم مهرانو نبر
    الان اگه به بدنم دست بزنین گرما رو احساس میکنین
    خانمم یه پنکه گذاشته جلوم تا حرارتم بیاد پایین ، جدی میگم
    سلام بر مدیر با تدبیر...
    چیکار می کنین با زحمتای ما؟
    بلی بلی بلی ، الان دیگه میشناسم ایشون رو ، اتفاقا اونقدر ها که فکر میکنین مطلوم نیستن ها ، شاید جلوی شما مظلوم نمایی میکنن ، اما من خودم به شخصه چندین باز شاهد تهدید به مرگ های ایشون بودم و دیدم چطوری همه از این جبروت ایشون حساب میرن وقتی اینجوری میکنن [IMG] همه در یک چشم به هم زدن اینجوری میشدن[IMG]
    (< پخ :> مانی بر وزن ماندانا . نمیدونستم ، خیلی بهتون هم میاد تبریک عرض میکنم </پخ>):rose:
    خواهش میکنم من هم جا داره از خواهر زاده نازنینم که این شعر رو بهم یاد داده بود تشکر کنم
    ممنون :rose:
    من چون همیشه گرمازده میشم ، خاکشیر می خورم، مثل آبه رو اتیش، شربت فیمتو هم خوبه :)
    من هر وقت که برم بیرون خونه، بدنم مثل باتری خورشیدی عمل میکنه، انرژی خورشیدی رو در خودش ذخیره میکنه :green:
    خیلی ممنون آموزش جالبی بودش ... تقریبا قانع شدم ، احتمالا طرح اولیه رو هم با دست میزنن یا شایدم با قلم نوری وگراف، ولی خب از طرح اولیه به بعدش مهم بود که تو اون لینک عکس خیلی خوب توضیح داده بودن ممنونم :paint:
    من هم خوبم ، صدام هنوز کمی گرفته ( از بس جیغ و داد زدیم خب! هم پشت وانت [IMG]هم تو ماشین در حین اجرای موسیقی مهدکودکانه [IMG]
    بله دیگه نذاشتن حداقل یک خاطره رو کامل بگم که ..... اما خب من هنوزم پابرجام [IMG]
    در مورداستفاده از کارهاتون هم که تو پست قبلی نوشته بودم ... باید اضافه کنم که من واسه پس زمینه نرم افزارهای که تولید میکتم گاها از عکس های پس زمینه استفاده میکنم البته با این اموزشی که شما به من دادین انشاالله از این به بعد خودم طرح میزنم و هروقت هم خواستم ازطرح های شما استفاده کنم با ذکراسم طرح حتما ازتون اجازه میگرم [IMG]
    راستی یادم شد بپرسم [IMG] احوالات مدیر محترم سایت چطوره ؟ [IMG]
    نوشیدنی های خانوم مادر افاقه کرد آیا؟[IMG]
    ممنونم از راهنمایی تون .
    راستی میتونین بهم بگین چطوری این طرح ها رو تولید میکنن؟[IMG] من همیشه دلم میخواسته بدونم ، خیلی برام جالبن .[IMG]
    وبگاه تون رو هم دیدم خیلی قالبش زیباست و همچنین قسمت گالری ... [IMG]
    میتونم از عکس های اونجا هم استفاده کنم ؟ [IMG]
    و نکته آخر من دقت کردم [IMG]صفحه پروفایل شما بک گراندش با صفحات بقیه دوستان فرق داره ، آیا این از ویژگی های اکانت مدیریته؟ یا واسه بقیه اعضا هم کار میکنه ؟ [IMG]
    خیلی متشکرم [IMG]
    سلام بر مدیر و مهربان دوست... خوب هستین شما....:rose:
    ممنون از نظر برای طرحم...:rose:
    همین الان طرح نهایی رو گذاشتم... دیشب روش کار کردم... ممنون میشم باز هم نظرتون رو بدونم...:rose:
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=168170
    خوب همون عکسای همه دیگه :دی :rose:
    بعدشم همه عکس ها رو به هیچ کسی نمیدم جز خانمایی که توی جمع بودن .... بخاطر مسایل امنیتی :دی :green:
    بابا چقدر همه مشتاقن عکساشون رو بگیرن از ما :))))))
    کاش همونجا یه عکاسی راه مینداختیم ، پول خوبی داشت هههههههههههههااااااااااااااا :green:
    نمیدونم ^.^ میتینگ بعدی کی هست ؟
    خودت کی و کجا میای که بهت بدم ؟ هاین ؟

خواهش میکنم .... شادی شما هدف ماست :دی :green:
    این چه حرفیه، مگه میشه راضی نبود ؟ :؟ :rose:
    امیدوارم که برای شما هم همینطور باشه :؟

همیشه محبت داشتین به من :paint:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا