mohsen_online_007
امتیاز واکنش
125

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خوبی آقای جوجو؟
    ای بابا چه عجب ازین ورا:rose: سایه تون سنگین شده تحویل نمیگیرین دیگه:دی
    اوه اوه چه جسارتا:دی نکنه با همون بنده خدا که با گوشیش عکس می گرفت میذاشت توی سایت دعوات شده؟:دی البته به نظرم هر کسی با هر توانایی حق داره کارهاشو بذاره توی گالریش اما یه سری اتفاقات به نظرم اشتباهه وقتی می افته.جای گفتنش اینجا نیست نمیشه بگم:دی
    حالا خوش میگذره ما رو نمی بینین؟:sad:
    سلام محسن .
    مرسی لطف داری .
    خوبی شما ؟
    راستش آموزش که چه عرض کنم درس پس میدادیم :wink:
    موفق باشی .
    دلت بسوزه داداشم اومده مشهد( البته زیاد دلت نسوزه فردا داره باز میاد شهرتون)
    در ضمن اونجا گرمش میشه اگه میشه یکم هوا رو خنک تر کنید ممنان:دی
    در مورد بولدزر و مادربوردهایی که ساپورت می کنه شاید درست بگید اما اومدنشون باعث کاهش پیدا کردن شدید قیمت محصولات قبلی چه AMD و چه اینتل میشه. من برای همین گفتم صبر کنید. اما در صورتی که احتیاج دارید به سیستم خب مهم نیست. همین سیستم هم کم کمش تا 2 سال راحت جوابتون رو می ده.
    به سلامتی. چی می خونید حالا؟ ایشاا... که معاف بشید، آخه 2 سال خیلیه.
    در مورد گرافیک من خودم به شخصه ATI رو بیشتر قبول دارم چون هم قیمتش کمتره و هم قدرتش بیشتره.
    در مورد pci-express هم در جریان نیستم باید اینو توی فروم سخت افزار همین بخش سه بعدیمون بپرسید هستن بچه های واردی که جوابتون رو بدن دقیق و کامل.
    آخی.ای بابا^.^
    قطعه چی میخواین بگیرین؟از یوزر HWT بپرسین اون خعلی به قطعات آشنایی داره.baloot3d هم همینطور.توی لیست دوستانتونم استن که:ی
    ما خعلی وقته مسنجرمان را پاک کردیم.میاییم نت باسه خودمان چرخ می زنیم میریم خانمان.انقده خوش میگذره:green: اما هر کمکی ازم بر میاد ایمیل بزنین یا پیغام خصوصی مهربون:rose:
    سلام خوبی مهربون؟^.^ چند وقتی به دلایلی نیومدم نت.شرمنده دیر جواب میدم
    نععع خوب شناختم که.اما دلیل نمیشه کتک نخورین:}
    هاها میبینم که وبلاگم پس خونده هم میشه:دی نع جایی کار نمی کنم خونه نشینم اصولن:} :دی
    ببخشید محسن جان. من یه مدت مسافرت بودم ببخشید واقعا.
    به نظر من کمی صبر کنید برای خرید سیستم. چون سری بولدزر AMD داره میاد و با اومدن اون سری از CPU ها قیمت CPU های فعلی AMD کاهش پیدا خواهد کرد. علاوه بر اون بعد از اومدن سری جدید می تونید یه مادربورد بگیرید که سری های جدید رو ساپورت کنه که در آینده اگر خواستید مثلا CPU بالا هم بگیرید بتونید بدون ارتقا کلی سیستمتون فقط CPU رو تعویض کنید.
    برای اطلاع پیدا کردن از CPU های بولدزر هم میتونید اینجا مطلبی رو بخونید:
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=163969
    اما اگه نمی خواید صبر کنید و هر چه سریعتر به یه سیستم معقول برای کارهای 3D احتیاج دارید به نظر من سیستمی که انتخاب کردید سیستم خوب و جمع و جوریه که گرافیک و رمش عالیه. فقط می مونه CPU اش که یه 4 هسته ای خیلی خوب از AMD هست و قابلیت اورکلاک هم داره و برای کارهای شما انتخاب عالی و خوبی هست.
    شاد باشید و موفق.
    خب محسن جان ببخشید دیر شدن که جوابتون رو بدم.
    خب برای کارهای Design که خواسته باشید از 3D استفاده کنید به سیستم بالایی نیاز ندارید اصلا. چون عموما کارهای سنگینی انجام نمی پذیره توی اون حیطه و زمان رندر که مهمترین دغدغه برای کار هست زمان زیادی رو به خودش اختصاص نمی ده در این حیطه.
    اما برای کارهای طراحی داخلی ساختمان به یه سیستم بالا احتیاج داری با حداقل 4gig رم و یه Cpu حداقل 2 هسته ای بالا یا 4 هسته ای متوسط. گرافیکت هم برای کارهای طراحی داخلی باید گرافیک خوبی باشه.
    محسن جان بستگی داره بخوای با چه نرم افزاری بخوای کار کنی دوست من. آخه هر نرم افزار سه بعدی نیازمندی های سخت افزاریه خاص خودش رو داره. جدای از این به اینکه بخوای توی چه زمینه ای از 3d کار کنی هم بستگی داره. مثلا برای کار مدلسازی به سیستم بالایی نیاز نداری در صورتی که برای کارهای معماری و سیمولیت به سیستم های بالا احتیاج داری برای رندر یا سیمولیت.
    بازم شما بگو با چه نرم افزاری می خوای کار کنی و در چه زمینه ای تا من بتونم بهتر کمکتون کنم دوست من.

شاد باشید و موفق.
    همونطوری که عرض کردم من خودم به شخصه خیلی از این حرکت استقبال میکنم!
    چون مطمئنم روی فروش خیلی خیلی تاثیر میذاره.
    ولی خب باید جایی باشه که واقعا اینکار رو انجام بده.
    از طرفی ، اونجایی که میخواد اینکار رو انجام بده باید یه اطلاعات تخصصی هم داشته باشه!
    چون ترجمه ی دیالوگ های عادیه یه فیلم نیازی به زبان تخصصی نداره.
    ولی وقتی توی یه فیلم آموزشی مثلا کلمه ی Ambient Occlusion گفته میشه یا مثلا به اختصار گفته میشه AO یه مترجم عادی
    نمیتونه اون رو بصورت تخصصی ترجمه کنه!
    ولی در کل ممنون میشم اگر جای خاصی رو سراغ داشتید که بقول خودتون بصورت ترجمه از روی فیلم اینکار رو انجام میدن بهم اطلاع بدید.
    خب مشکل اصلی اینجاست که اینجور تیمها نمیان از روی فیلم ، دوبله رو انجام بدن!
    بلکه از روی تکست مربوط به زیرنویس انگلیسی که توی نت هست ترجمه میکنن.
    یعنی به مترجم هاشون یه فایل تکست که داخلش زیرنویس انگلیسی هست میدن و اونا هم اون متن رو ترجمه میکنن.
    در حالیکه آموزشهای ویدئویی همچین فایل زیرنویسی ندارن!
    بعید میدونم هیچ گروه ترجمه ای در ایران باشه که مستقیما از روی صحبت های کسی که آموزش میده ، کار ترجمه رو انجام بده
    سلام شما خوبی؟
    راستش تعداد محصولات فروشگاه زیاد هست و نمیشه همه ی محصولات رو به این صورت زیرنویس کرد.
    اما پیشنهاد خیلی خوبی هست. شما گروه خاصی رو سراغ دارید برای اینکار؟
    بابا كار رو به انجمن ميكشي :دي
    خوب گفتم بيزي هستم كه گوش نميكني :دي
    سلام .
    مرسی عزیزم .
    شما خوبی ؟
    راستش جالبیش اینجاست که عکسهای تاپ گالری رو هم نمیتونم ببینم .
    والا چی بگم !!!! :دی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا