the_king
امتیاز واکنش
12,407

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام من یه مشگل دارم ممکنه کمکم کنید.
    دنبال یه php کار می گردم که کمکم کنه؟
    شما کسی رو میشناسید
    لطفا کمکم کنید.
    میشه برنامه های زیرو جواب بدین با C++ برنامه ای که عبارتی را ازورودی بخواند وتعداد کلمات را چاپ کند برنامه ای که حروف 'a' تا 'z' را بگیرد وکد اسکی ان را چاپ کند لطفا سریع جواب بدین تا فردا چهار شنبه میخوامش
    سلام برنامه ای میخوام که حروف 'a' تا 'z' انگلیسی رو بگیره و کد اسکی اونا رو چاپ کنه با C++ مرسی اگه سریع جواب بدین
    سلام آقا معلم چشم فقط ما نفهمیدیم بخوایم کد کامپیوتری بنویسیم چه کنیم
    سلام دوست عزیز ، خسته نباشی

ممنون میشم یه نگاهی به این پست بندازی که در مورد ListView هست و جوابمو بدی یا یه نمونه مثال برام بزاری .

تو چند تا پست هم که نگاه کردم دوستان پیشنهاد استفاده از پلاگین UO داده بودن ولی من هرگز از این پلاگین استفاده نکرده ام ممنون میشم اگه بشه در مورد این پلاگین هم توضیح بدین و اگه مقدور هست یه مثال در مورد سوالم هم بذارین

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=167211

پيشاپيش يك دنيا ممنون
    علی جان فکر کنم اگر اسم تاپیک به ویرایش کد باینری فایل (ویژوال بیسیک) تبدیل بشه بهتره چون به قول شما هگز کلمه ی مناسبی نیست.
    البته ببخشید که جسارت کردم.
    راستی مشکل اون اجرا نشدن فایل bat هم این بود که من با کامند دیالوگ میخواستم آدرس مسیر مبدا رو بدم.الان بدون کامند دیالوگ درسته ولی منتهاش اینه که نمیدونم به جای کامند دیالوگ چی بذارم که کار اینو بکنه.
    بازم از کمک هاتون تشکر میکنم.
    علی خدا تو رو رحمت کنه اون رو بیامرزه
    غم اخرت باشه اینشالله
    با سلام ميشه به سوالايى كه در بخش برنامه نويسى نوشتم جواب بدين
    آخه براى المپياد لازم دارم.
    با تشكر
    بعید میدونم تو ایران کسی موج سواری بلد باشه همگی زیر موجیم شک نکن
    نوروز باستانی ، یادگار صداقت جمشید و عظمت کوروش بر نوادگان پاک آریایی مبارک باد

سعید صادقی :rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا