M
امتیاز واکنش
5,116

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• همون سم مهربون که باهوشه و مقتدر. شما هم گل گوشه تاجی برادر! یعنی بالتر از تاج!
    سلام مجید جان.
    دعوام نکنی ها میخوام یه چیز متفاوت تو مسابقه هفتگی بفرستم.!!!
    از موضوعای آزاد و نیمه آزاد خوشم میاد
    راستی شکر تو کلامتون من از شخصیت مهربون و باهوش بیشتر خوشم میاد!
    یا علی
    سم با پژو 405 درحال فرار بود که ناگهان لاستیک منفجر میشه و ماشین چپ میکنه ...

آقا من بیکار نیستم فقط دارم قوی تخیل و قدرت تصمیم گیری لحظه ایم رو قوی میکنم
    گفته اگه پایه باشی واسه هردو خوبه
    ( سم فیشر vs هیتمن )
    راند اول
    :cool:
    هیتمن از روی یک برج از فاصله 3 کیلومتری مغز سم رو هدف گرفته
    { چریک چیرک } هیتمن تفنگ رو مسلح و آماده شلیک میکنه
    در چند لحضه قبل از شلیک سم متوجه نوری که از دوربین هیتمن تابیده بود میشه و در اون زمان هیتمن شلیک میکنه
    ...ادامه دارد...

ادامه داستان نوبت تو:shock: ( فقط 2 نکته ازقدرت شخصیتت فراتر نگو:-? و من دیوانه نیستم :mad: )
    شخصیت عصبانی و باهوش !! هاین !؟

هیتمن هم شخصیت مورد علاقه من
    حالا یه سوال اگه ( سم فیشر vs هیتمن ) یعنی مبارزه کنن برنده کیه ؟
    چطور مگه سم فیشر یه شخصیت بازیه

شخصیت بازی splinter cell که من ازش خوشم میاد

از شخصیت عصبانی و باهوشش خوشم میاد
    آقا رنگ جدید مبارک ایشالا سبزو قرمزو از این حرفها :دی
    سلام آقا مجید حال شما خوبه ؟
    خوشحال میشم نظرتون رو در مورد ماشین citroen c5 toure که در بخش wip دارم میسازم بدونم
    موفق باشید
    سلام چطوری ؟
    اول کار هم گرهی من یه ایده داشت در مورد میکرو گفتم بت بگم بعد نگی نگفتی .البته شاید بدردت نخوره ؟!
    طرحش از این قرار بود که بچه سوار یه هواپیما یا یه سفینه ایی و تو یه فضا به گرافیک بازی river_raid مشغل نابود کردن
    دشمناس . البته کامل ترش اینکه گرافیک هواپیما هم به سبک بازی باشه یعنی چندتا پیکسل سیاه ولی خوده بچه با گرافیک بالا است.
    سلام.نه تعریفی نداره!! چون سیستمم نمیکشه!!
    سلام.خوبی؟ میلاد از وطن دانلود کردی؟ مشکل نداره؟ اینی که من گذاشتم پدر در اومد با کلی ترمیم کننده آرشیو دارم راست و ریستش میکنم.اما بازم ناقص هست.
    سلام. می تونم در زمینه ساخت یک مدل از روی یک تصویر سوال بپرسم. آخه اغلب آموزش هایی که دیدم همون قسمت اولش رو نادیده می گیرن(شاید چون خیلی مبتدیه!) خب اول اینکه وقتی من تصویری رو وارد مکس می کنم وقتی می خوام روی تصویر زوم کنم فقط شبکه ی شطرنجی من نزدیک می شه. یعنی عملاً سایز عکس تغییر نمی کنه. و خب خیلی جاها که نیاز به زوم کردن روی تصویره این امکان نیست! نکته ی دیگه اینکه اصلاً نمی دونم باید چطور پلیگان بسازم!اینم چیزیه که تو اکثر آموزش ها نادیده گرفته می شه انگار همه از اول همه چیز بلدن! این پلیگان ها چطور به هم وصل می شن(من در اینجا فرض کردم که با لاین کشیده می شه:sad:)
    خب معمولاً از عکس های سه نما استفاده می شه،البته واضحه که چرا اما می خوام بدونم دقیقاً چطور می تونی ازشون استفاده کنی و بفهمی که باید عمق و انحنا چطور باشه(من نقشه کشی پاس کردما:green: ولی طریقه ی استفاده در این نرم افزارو نمی دونم)
    راستش من در این طور چیزا استعداد یادگیری خوبی دارم اما هیچ جا همون اولش رو توضیح نداد! می شه راهنماییم کنید و یا یه لینکی بهم معرفی کنید که برای مبتدی ها آموزش بده؟ لطفا:rose:
    سلام
    من یک مشکل دارم با 3d max 2010 va vray150 sp3_x86 یک فایلی رو توی 3d max 2009 با vray 1.50 rc5 تو 15 دقیقه رندر میکنم توی مکس 2010 5 ساعت طول میکشه
    مشخصات سیستم :
    cpu 17 950
    ram 6 gb ddr 3
    vga geforce 1gb ddr5 240

روی یک نوت بوک i 7 هم چک کردم همین طوری بود
    هر دو تا سیستم ویندوزشون 7 بود
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سام علیک داش خوبی؟ ببخش دیگه چند روزی نبودم با درسا مشغول بودم..:rose:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا