iMacs
امتیاز واکنش
66

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلامدوست عزیز یکه از پست های شما مربوط به یک دیتابس لغت فارسی به اینگلیسی برای ساخت دیگشنری است ولی لینک خراب استمن به این دیتابیس یا هر دیتا بیس دیگه نیاز مبرم دارم اگر این فایل را برای من بفرستید وقعا سپاسگذارتان میشم
    [email protected]
    [email protected]
    من این رو با Turbo C++ 3.5 DOS تست کردم و مشکلی نداشت بله درست میفرمائید
    ممنون از لطفتون اما
    ببخشيدها من اين كد را نوشتم اما 5 تا ارور داد.من برنامه هام رو در برنامه ويژوال سي پلاس پلاس 6 مينويسم نكنه ارور از اين باشه؟؟
    ببيند اگر شما بخواهيد موس رو فعال كنيد نياز داريد به يك تابع به نام in86 كه شما بايد در پروژه بايد داشته باشيد در اسمبلي با تابع 01 ميتوني موس رو فعال كني 01 بايد در ريجستر يا ثبات ahقرار بگيره و در براي دستيابي به ثبات در سي سي پلاس شما بايد از union REGS استفاده كني پيشنهاد ميكنم حتما ساختمان ها در سي پلاس رو مطالعه كنيد در ضمن REGS بايد بصورت بزرگ بنويسيم.
    #include <DOS.H>
    #include <iostream.h>
    #include <conio.h>
    int main() {
    union REGS i,o;
    i.x.ax=1;
    int86(0x33,&i,&o);
    return 0;
    }
    كد بالا با int86 يك تابع اسمبلي رو اجرا كرديم و موس فعال شد
    خيلي ممنون از لطف شما ايشالله هيچ وقت ، در هيچ كجا كم نيارين:rose:
    راستي اگه زحمتي نباشه يه توضيح ترم اولي هم بدين كه ياد بگيرم هدفم بيشتر يادگيريه. نميخوام رفع تكليف كنم.
    بنده در خدمتم البته در حال حاضر بدارم برمیگردم ایشاءالله 2 یا 3 روز دیگه یک سورس رو می نویسم بهتون پیام خصوصی میدم سعی میکنم ترم اولی باشه
    سلام
    از اين كه به سوال من وقت گذاشتي و كمكم كردي ممنون ولي خيلي در سطح بالا پاسخ دادين راستش يه اعترافي بكنم چيزي نفهميدم ميشه كمي توضيح بدين؟ (در حد ترم اولي)
    البته جسارتا:rose: اين را هم بگم كه من ولكن نيستم و باز هم به شما زحمت خواهم داد و مشكلاتم را از شما خواهم پرسيد
    (البته اگه لطف كنين و بهم پاسخ دين:green:)
    ببینید دوست عزیز برای فعال کردن ماوس دو راه داری یکی اینکه در سی پلاس از کد اسمبلی استفاده کنی یا از تابع فکر کنم int86 تو Help توربو C++ سرچی بکن به اسمبلی تو C++ که بنده زیاد بهش علاقه دارم خوب کد زیر رو بین asm{} می نویسی
    برای تعیین موقعیت مکان نما از تابع 02 وقفه 10h استفاده میکنیم
    mov ah,02h
    int 10h
    در ثبات DH شماره سطر ذخیره میشه و در ثبات DL شماره ستون iهمون x,y خودمون
    برای فعال سازی ماوس هم تو محیط کنسول از تابع 00h وقفه 33h فکر کنم تو وقفه 00h بشه فعال کرد کد زیر رو آزمایشی بکن
    mov ax,00h
    متاسفانه کامپایلر C++ رو ندارم الان چون خیلی وقته #C کار میکنم ولی مشکلت حل نشد پیام بفرست کدش رو واست می نویسیم
    سلام اميدوارم حالتون خوب باشه
    من يه سوال داشتم كه فكر ميكنم شما 100% جوابش را بدونين.
    من ميخوام در برنامه Visual C++ 6 برنامه اي بنويسم كه در اون بايد ماوس كار كنه
    لطفا من را براي فعال سازي ماوس و اينكه چطوري مختصات نقطه اي كه روش كليك ميشه را برامون برگردونه را راهنمايي كنيد.
    يه نكته هم بگم كه من اين كدهايي كه ميخوام را در كنسول 32 برنامه گفته شده ميخوام در اينترنت گشتم چيزي به درد بخور پيدا نكردم اينكه ياد شما افتادم گفتم هر چي باشه شما سه چهار سال بيشتر از ما برنامه نوشتي ديگه:green:
    ممنون از لطف شما
    خیلی ممنون البته بنده خیلی دوست دارم ولی ترم آخر هستم و کنکوری دیگر در راه است به همین خاطر نمیتونم سال خوبی رو برایتان آرزومندم
    من پيام شما را دريافت كردم اجباري نيست براتون آرزوي موفقيت ميكنم.
    موفق باشين
    سلام اگه امکانش هست این پست رو بخونید و حداقل یک هفته انجام بدید ممنون
    http://www.amoozeshiha.com/?p=393
    از شما بخاطر كمكتون ممنونم شما با اين دو آموزش كمك بزرگي به من كردين.
    از شما متشكرم.:oops:
    چشم سعی میکنم دیگه تو 20upload فایل ها رو بزارم
    سلام خسته نباشين
    من از شما خواهش ميكنم كه فايل هايتان را در 20upload آپلود كنيد چون هم فارسي هست هم لينكش مستقيم./
    انصافا مطالبي را كه ميزارين فوق العاده هستن.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا