behjati mohamma
امتیاز واکنش
334

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• V
    سلام
    دیدم که به عرش شور و شوقی بر پاست ********** برپا گر این بزم شعف ذات خداست
    گفتم به خرد چه اتفاق افتاده ********** گفتا که عروسی علی و زهرا است
    سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه مبارک باد :rose:
    سلام
    محمد آقای عزیز
    زحمت بکشید و به این صفحه بیایید و نظر بدهید
    کلیک بفرمایید
    سلام
    محمد آقای عزیز ان شاالله نماز و روزهایت مورد قبول درگاه الهی واقع بشه
    سوال داشتم ممنون می شم جواب بفرمایید:
    ما می خواهیم یک نر افزار تعاملی درست کنیم و در mmb آنها رو به صورت فهرستی قرارا بدیم
    فرمت آموزش ها html هست و می خواهم ببینم پلاگین برای اجرای چند html وجود داره؟
    و می خواهم html بعد از کلیک شروع به کار کنه و همگی باهم شروع به کار نکنن
    ان شاالله همیشه موفق و پیروز باشی
    سلام
    بابت پاسخ ها خیلی از شما متشکرم
    و امیدوارم ان شاالله در عرصه علم وایمان هر روز بیشتر پیشرفت کنید
    در آخر به شما پیشنهاد میکنم کتاب آموزش بیلدر رو که تو فروم هست دانلود کنی و پرینتش رو بگیری تعداد صفحاتش زیاده ولی ارزشش رو داره که پرینت بگیری مگرنه خود فایل پی دی افش هم خیلی کار گشاست
    موفق و پیروز باشید.
    و سوال دیگر اینکه آیا در پلاگین xtmedia می شه در هنگام پخش صدا برای کاربر تعدادی عکس به نمایش در بیاید(داخل مدیا پلیر) یا بهتر است از gif استفاده کنیم

جواب: شدن میشه ولی چون باید به شکل فیلم در بیاد دو حالت پیش میاد اول سنگین شدن پروژه به خاطر فیلم که حجم پروژه رو بالا میبره و ... دوم پایین آمد کیفیت عکسها در حالت فیلم من خودم از gif رو خیلی بهتر میدونم

3- اینکه در بخشی از نرم افزارم کاربر می تواند به سایت وصل شود اگه خواستید کد مربوط به سرچ اتصال به اینترنت یا عدم اتصال را بفرمایید

فکر کنم جواب ش رو دادم ولی هی دونبال متصل بودن به اینترنت نباش یک بار در استارت نرم افزار کافی میباشد چون باعث کند شدن نرم افزار میشه
    سوال شما :ببین دادش ما مثلا 20 عدد متن مجزا (از نوع html باشه بهتره ویا آبجکتی) داریم که می خواهیم در یک صفحه به نمایش بگذاریم , بصورتی که با کلیک بر روی هر دکمه ان متن انتخابی مشاهده شود و همینطور بعدی وبعدی و کاربر بتواند(اگر خواست) پنجره را بست و دوباره باز کند
    جواب: خوب شما خیلی راحت بدون پلاگین میتونی این کار رو با قابلیت اسکریپ show/ hiden خود بیلدر انجام بده البته بستگی به خودت داره که آبجکت به کار ببری یا html ولی روش یکیه شما یکی یکی مورد خودتون رو تو صفحه قرار میدیو هاید و لاک میکنید وقتی تمام موارد تکمیل شد تمام آبجکتها رو داخل یک گروه قرار میدین حالا میریم سروقت دکمه ها اسکریپ دکمه میشه هاید کردن گروپ سپس نمایش (show)آبجکت مورد نظر.

سوال:واگر پلاگینی در این بخش(بخش متن) باشد که امکاناتی مانند یزرگنمایی و تغییر رنگ و... باشد که خیلی عالی میشود

جواب من تو این بخش کار نکردم ولی میدونم که هست یک سرچ بزنی پیدا میکنی
    سوال:سلام دوم
    در بخش اتصال به اینتر نت منظورم این بود که وقتی کاربر روی دکمه اتصال به سایت(مانند SALAM.com) کلیک می کنه نرم افزار در صورت وصل نبودن به اینترنت به کاربر پیغام خاصی را بده

جواب: همون طور که گفتم روش من این گونه بوده که یک فایل text توسایت خودم قرار دادم نرم افزار به محض استارت میاد اون دانلود میکنه و فایل تکست رو میخونه حالا دو حالت پیش میاد اول اینکه فایا اصلا دانلود نمیشه خوب معلومه دیگه اینترنت قطع است و پیام قطع بودن نت رو میدیم دوم هم با خوندن تکست دانلود شده و مقایسه با تکست قبلی از آپدیت بودن یا نبودن نرم افزار اطمینان حاصل میکنیم مثال خود بیلدر رو نگاه کن تو سرچ help خود بیلدر بزن دانلود و از موارد پیدا شده mmb samples رو انتخاب کن مورد نام مثال هست copy_from_web
    که با پلاگین MiscPlugIn کار شده.
    سلام دوم
    در بخش اتصال به اینتر نت منظورم این بود که وقتی کاربر روی دکمه اتصال به سایت(مانند SALAM.com) کلیک می کنه نرم افزار در صورت وصل نبودن به اینترنت به کاربر پیغام خاصی را بده
    ممنون:rose:
    سلام
    آره عزیز با mmb کار می کنم
    در ابتدا باید بخاطر این همه بزرگواری که برای انتقال اطلاعات تان دارید تشکر کنم

ببین دادش ما مثلا 20 عدد متن مجزا (از نوع html باشه بهتره ویا آبجکتی) داریم که می خواهیم در یک صفحه به نمایش بگذاریم , بصورتی که با کلیک بر روی هر دکمه ان متن انتخابی مشاهده شود و همینطور بعدی وبعدی و کاربر بتواند(اگر خواست) پنجره را بست و دوباره باز کند

واگر پلاگینی در این بخش(بخش متن) باشد که امکاناتی مانند یزرگنمایی و تغییر رنگ و... باشد که خیلی عالی میشود

و سوال دیگر اینکه آیا در پلاگین xtmedia می شه در هنگام پخش صدا برای کاربر تعدادی عکس به نمایش در بیاید(داخل مدیا پلیر) یا بهتر است از gif استفاده کنیم

و3- اینکه در بخشی از نرم افزارم کاربر می تواند به سایت وصل شود اگه خواستید کد مربوط به سرچ اتصال به اینترنت یا عدم اتصال را بفرمایید

زیادشد
    ان شا الله سالی پر از برکت داشتته باشید
    علی یارت
    خیلی ممنون
    سلام
    دیدم آن هستید گفتم یه سوالی بپرسم
    دادش به چه صورت می شود تعداد زیادی (بیش از 20عدد) متن تبدیل شده بهhtml رو در یک صفحه به نمایش گذاشت به شکلی که هر متنی با دکمه مربوط به خودش به نمایش گذاشته بشود و با کلیک بر روی دکمه دیگر در همان صفحه متن انتخابی دیده شود
    با استفاده از اسکریپت چطور می شود
    برای این کار پلاگین وجود دارد؟

2-برای نمایش تعدادی عکس در صفحه بطور خودکار بجز ساخت عکس به صورت gif کار دیگری هم می توان انجام داد؟
    با تشکر
    ان شاالله همیشه در پناه خدا سربلند و موفق باشید
    سلام
    احوال دوست عزیز ما چطوره
    من خدا را از این بابت که برای پیشرفت علم شما و دوستان دیگه اطلاعات تان را در اختیار بقیه دوستان قرار می دهید شکر می کنم
    ان شاالله به لطف خدا هر روز به پیشرفت های شما و دوستان دیگر افزوده شود
    نیازی به تشکر نیست جناب بهجتی، کار شما شایستگی این رو داشت :rose:
    سلام جناب بهجتی

موضوع رو مطرح کردم، اگر آثاری از بخش مولتی مدیا معرفی نمیشده، دلیلش این هست که ماهیت تاپ گالری به شکلی بوده که بیشتر کارهای گرافیکی در اون بخش قرار داده میشدن.

ضمن اینکه تقاضا دارم این برنامه رو (و هر برنامه ای رو که منتشر میکنید)، علاوه بر معرفی در انجمن، در بخش بانک ابزار و فایل های سودمند هم قرارش بدید تا کاربران بتونن راحت تر پیداش کنن

ممنون
    سلام

خیلی ممنون عید شما هم مبارک

واقعا ممنون عیدیت هم خیلی خوب بود .:rose:
    سلام دوست من یادم رفت عید را به شما تبریک بگم :rose:
    راستی اون تلویزیونه هم خیلی باحال بود
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا