GFX Master
امتیاز واکنش
26,718

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام سارا خانم
    من اصلا از تاپیکهای قدیمی هیچی نه میتونم دان کنم نه عکسها یباز میشه شو پیکچرم درد این پی سی رو دوا نمیکنه باید چی کار کنم؟به این لینکها واقعا احتیاج دارم
    ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی *** از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
    چو گل گر خرده‌ای داری خدا را صرف عشرت کن *** که قارون را غلطها داد سودای زراندوزی
    ز جام گل دگر بلبل چنان مست می لعلست *** که زد بر چرخ فیروزه صفیر تخت فیروزی
    به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی *** به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی > حافظ

نوروز 1390 گرامی باد. پیروز و پاینده
    سلام من تو قسمت جسنجو نوشتم اموزش طراحی کارت ویزیت یه سری پست اومد که یکیش از شما بود البته لیشتر درباره رنگ شناسی واینا حرف زده بودید.اگه مقدماتشو بگین ممنون میشم
    saalm khanom modir haletun khube?man ye komak mikhastam azatun.man dust daram tarahi karte vizit yad bgiram .ghablan ye post dide budam az shoma ba in onvan vali hala natunestam peidash konam..mamnun misham rahnemayi konid.
    سلام دوست من. شما میدونین چطور میتونم ریکاوری کامل لپ تاپ 3190 hp رو پیدا کنم. کل سیستم رو فرمت کردم و الان هیچکدوم از درایور هارو ندارم ممنونن میشم کمکم کنین
    سلام چطور !

بـــــــــوم
    بـــــــــوم
    تــــــــرق
    بـــــــــوم
    شتـــــرق
    بـــــــــوم

هنوز سالمی ؟:green:
    4 شنبه سوری هم تموم شد
    شلام
    4 شنبه سوریتون مبارکا باشه
    لفطن قوانین امضا رو ویرایش کنید :cry: تولو خدا:sad: منظورم قوانین هست که علی نوشته تو بخش مدیران :rose:
    نههههههههههههه تو سایت که نه ... تو پروفایل می خبری ازت نیست :دی
    بهله دیگه مدیر هاین جاین ها همیشه هستن :دی
    دشمنت شرمنده ...میرم اکانت می گیرم اینترنتی که داره خرید ؟

در کل ممنونم
    سلام خسته نباشید می خواستم تو قسمت نرم افزار و pc انجمنتون فعالیت کنم
    و فایل هایی که رو باذکر منبع قرار بدم ایا مشکلی نداره ؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا