hamid
امتیاز واکنش
6,189

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• فرقی نمی کنه حمید جان چه 11 کیلوبایت چه 1 کیلوبایت.وقتی جایی توی رانندگی تابلو زده باشه نهایت سرعت 60 کیلومتر فرقی نداره با 70 بری یا 170 .جفتش تخلف هست.نیست؟:rose:
    شرمنده چون سبیل ندارم معمولن چیزی رو زیر سبیلی رد نمی کنم.چه کاربر ساده باشه چه مدیر ارشد قوانین برای همه یکسان هست.ممنونم بابت همکاریت
    موفق باشی
    این عضویت چیه گذاشتی تو سایت گذاشتی با با راحت دانلود میکردیماااااااا:green:
    سایت خعلی خعلی خعلی خوبی میشه اگه روش کار کنی و با حدف بری جولو
    سلام
    دوست عزیز ممنون از همکاریتون
    موفق و پیروز باشید:rose:
    بابا این فقط 11 کیلوبایت زیاده 11 گیگ که اضافه نیست الان همه امضاها درسته امضا من مشکل داره؟
    الان ارجا میدین ناظم اون بهم تذکر بده که 4 روز وقت داری؟ دست شما درد نکنه میخواین اصن امضا نزارم
    ما فکر کردیم بعد این همه کاری برای سایت کردیم 19 کیلوبایت برای ما مشکلی نباشه یه جوری زیر سیبیلی ردش بدین
    باش
    فکر کنم بجای تذکر دائم باسه سایز امضات،یه کلاس نهضت سواد آموزی ثبت نام ات کنم بیتر باشه :سوت

ببین گل قشنگم:دی
    119>100
    230>100
    590>100
    فهلن اینا رو حفظ کن تا دفعه آینده ^.-
    العان دیگه مسئول امضا داریم.کلی هم وارده به کار اش.می زنه یهو بن می کنه شاکی نشی:سوت
    salam khub hastid man nemitunam amuzeshaye avalieye photoshopo ro download konan peygham mide not found bayad chi kar konam
    والاه چی بگم دیگه:دی
    میگم حجم عکس امضا نباید از 100 کیلوبایت بیشتر باشه عکس 230 کیلوبایتی میذارین میگین العان که مشکلی نداره که:green:
    230 از 100 کوچیکتره؟
    والاه می که خسته شدم!
    دو سه پیکسل نبود که سایزش درست بود..حجمش عوض 100 کیلوبایت 590 کیلوبایت بود حاجاقا.چه زودم مظلوم نمایی می کنه.پیشده ببینم:green:می حجمه کل ئه سایتم 590 کیلوبایت نمیشه ( الکی:دی)
    من تحویل نمیگریم حمید !! عجب !!

مانیتورم حیفه ، به دیوار میکوفم حمیدی :lol:
    سلام / من آموزش فتوشاپ صفحه 1-2 مدرسه 2 بعدی قبلاً دانلود کردم الان برا صفحه 3 که امدم لینکها مشکل داره نمی تونم دانلود کنم/ اگه ممکن چک کنید
    salam agha hamid

man mikhastam bedoonam batavajoh be inke modati az shoro madrese gerafic 2 bodi migzare man mitoonam sabte nam konam

va inke age sabtenam konam bayd hame tamrinharo anjam bedam va to anjoman bezaram

lotfan zood javabamo bedin ke dast be kar besham va vaghean az zahmati ke keshidin va az inke daneshetoon ro in tor bishaebe dar ekhtiyar hame mizarin sepasgozaram
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا