hossein-ch67
امتیاز واکنش
128

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• دوست عزیز من علاقه مند هستم به مبحث ساخت انمیشن ممنون میشم که بتونید اطلاعاتی در مورد نرخ ساخت انمیشن و نحوه‌ی محاسبه آن به من بدید که در صورت امکان مزاحمتون بشم. ممنون
    V
    سلام
    شرمنده, پیام قبلی اشتباه شده, اونو نادیده بگیرید, اینم نادیده بگیرید, بعدی اصل هست
    موفق باشید :rose:
    ببین هرچیشو میخوای بگو تا برات بزارم

سلام
    خواهش میکنم
    تو فایلام رو میگردم .. پیدا کردم حتما در اختیارتون میذارم
    :paint:
    سلام
    ببینید این 3 تا مجموعه همگی فایلهای PSD لایه باز هستن.
    اول PSD 2010 هست که شامل 2 دی وی دی هست.
    دومی PSD Box هست که 4 دی وی دی هست.
    سومی PSD 2009 هست که 1 دی وی دی هست.
    بنظر من اگر قصد دارید آرشیو خوبی داشته باشید هر 3 تاش رو تهیه کنید.
    چون هر 3 تاشون به درد کارای طراحی میخورن.
    هر کدوم هم ویژگی های خودشون رو دارن و فایلهاشون همگی کاربردی هستن.

در مورد کریسمس هم بله اتفاقا برای همین کریسمس 2011 یک مجموعه ی خیلی خیلی کامل
    تهیه کردیم که میتونید از لینک زیر ملاحظه کنید:

http://shop.majidonline.com/product.php?productID=113
    سلام
    من دقیقا نمیدونم شما چه عناصر یا طرحهایی لازم دارید؟
    اگر منظورتون سفره ی هفت سین و اینها هست ، متاسفانه توی فروشگاه محصولی در این رابطه نداریم.
    اگرم منظورتون چیز دیگه ای هست لطفا توضیح بدید تا کامل راهنماییتون کنم.
    سلام چطور میشه باidmشب تا صبح بدون نشستن پشت کامپیوتر دانلود کرد(چه تنظیماتی)
    سلام همكار گرامي...منم احتياج به آموزش نوردهي و رندرگيري حرفه اي در 3d max دارم اگر آموزشي داريد ممنون مي شم كمكم كنيد
    [email protected]
    سلام .
    آقا مزاحم باز شدم. حسین جان دستت درد نکنه روشت جواب داد فقط یه مشکل کوچیک و خیلی مهم پیش اومد اون هم اینکه وقتی بر میگرده میره فریم صفر و از اول پروژه رو اجرا میکنه یعنی میره صفحه ورود نه بخش گالری .!راهی بلدی که این مشکل رو هم برطرف کنم و خیال راحت شه؟؟؟ هر وقت اومدی منتظر راهنمایی های خوبتم .
    باتشکر
    دیده بان.
    سلام .دیدم انلاینی مزاحمت شدم.
    حسین جان این کار ما مثله اینکه قرار نیست به این راحتی ا درست شه:sad: .من او روشی که dodoodo گفته بود رو اجرا کردم درست شد
    ولی وقتی خواستم تو پروژه خودم اجرا کنم متوجه شدم که اکشن پروژه من 2 هست و این کدها توش کار نمی کنه ؟
    به دادم برس بدجور آبروم در خطره .
    میشه یه کمکی برسونی و روی اون فایل که گذاشته بودم با کد اکشن 2 یه نونه برام کار کنی.
    یه دنیا ممنون از لطفت.:rose:
    منتظرم .
    با تشکر .
    دیده بان.
    سلام خوبي من از بخش اتصال دامنه به وبلاگ مزاحمت شدم و يه سوال داشتم:
    منظورت اينه كه وقتي كه دي ان اس هاي سايت بلاگ دهي در دومين ادد شد وصل ميشه به صفحه اصلي سيستم وبلاگ دهي و وقتي كه در مديريت وبلاگ ادد شد حالا وقتي كه نام دومين وارد شد از ديتابيس مي پرسه كه اين دومين به چه وبلاگي وصله بعد وصل ميشه به فايل domain.php و وبلاگ رو باز مي كنه اين جوري اگه باشه نام وبلاگ كه ميفته راستي تو هيت اكسس چجوري بايد اين كارو كرد. ممنونم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا