AREF
امتیاز واکنش
20,968

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• راستی بابت برنده شدنت هم در مکس دانشگاه آزاد تبریک میگم
    شما چه رشته ای هستی ؟
    من که انیمیشن بود رشته ام تو کل دانشگاهمون 2 و 3 نفر بیشتر مکس و مایا بلد نبودن!
    بقیه همه خوشکل بودن و خوشتیب نه بیشتر!
    Quadspinner The Dark Knight & AreineteWarriors & Defender
    من اینو دان کردم ولی باز نمیشه ! یه فایل داره به نامه منو پاک کن که pss داره !
    ولی فایلاش تو مکس باز نمیشن
    شما می دونی چیزی؟
    سلام داداش گل خودم
    آقا کسب مقام اولتم مبارکا باشه
    جایزه چی بود؟! ماشین ؟! خونه؟!:rose::wink:
    به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به
    سلام
    کی ؟ چیکار کرد ؟کجا؟ کی بود؟ با کی بود ؟نه نزن فحش هم نده خودم میکشمش:lol:
    ممنون عارف جان قابلی نداره ها :green::rose:
    سلام عارف جان عزیز خوبی ؟ شما میتونید یه سایت خوب برای عکسهای hdr بهم معرفی کنی ؟ ممنون :)
    salam man in amozesh namaye khareji ra mikham chikar bayad belonam
    telephon:09366808379
    سلام عارف جان خوبی شما؟
    آقا ممنون. زحمتت میشه! :(
    فقط به شرطی که اولا شماره حساب بدی که هزینه ی ارسال و دی وی دی خام رو برات بفرستم
    و اینکه اگه از فروشگاه چیز خاصی میخوای بگو برات بفرستم که حداقل اینطوری جبران بشه.
    آدرس شرکت هم : تهران . خیابان ستارخان . کوچه آقارحیمی . پلاک 22 . طبقه اول . فروشگاه مجیدآنلاین
    تلفن هم 66554929
    مرسی.
    سلام دوست عزیز من 1 روز هست اومدم اینجا ، احساس کردم شما میتونید کمکم کنید.
    محیط سایت بسیار شلوغ و عصبی کننده هست و نمیشه راحت دنبال موضوع مورد علاقه گشت.
    من فارق التحصیل معماری هستم و دنبال یک vray کار خیلی خوب میگردم. با vray تو محیط sketch up کار کردم قبلا به صورت آماتور.
    اما میخوام در 3d max یاد بگیرم. از اونجایی که گرافیستم و یکم سخت سلیقه ... میخواستم اگه کسی دوستی آشنایی سراغ دارید معرفی کنید بهم ، یک دنیا ممنونتون میشم. (یا اگه در این سایت جایی هست که بتونم مطرح کنم درخواستم رو)
    مرسی عارف جان.
    میدم تست کنن ببینن چطوریاست.
    زحمت کشیدی عزیز.
    در Quest3D و DX Studio آره . میشه همه رو توی مکس ساخت و بعد یهو و بعضی وقتها جدا جدا export و توی این دوتا نرم افزارا برد و چید ولی در UDK باید Base کار که شامل زمین و دیوار و سوراخ در و پنجره ها میشه توی خود UDK و با BSP ها بسازی و بعد جزییات شبیه میز و صندلی و ... رو از مکس export کنی. متریالها هم باید فرمت استاندارد باشن که برای نرم افزار Quest میتونی از پلاگین Shader FX که رایگانه توی مکس استفاده کنی ( پلاگین بسیار ساده ای هم هست ) توی DX هم میشه ولی باید نسخه های کرک شده رو پیدا کنی چون توی نسخه رایگان این قابلیت بسته هست ولی اگه پیدا نکردی میشه با ابزار متریال خود DX متریالها رو بسازی و توی یو دی کی هم که کلاً باید از سیستم ساخت متریال خودش استفاده کنی.
    سلام :)
    Quest 3D هست که سیستم برنامه نویسیش Node-Base هست یعنی شبیه سیستم متریال توی مکس 2011 یا مایا باید توابع و مقادیر رو با خط به هم وصل کنی. کیفیت کار هم بستگی به طراح داره که شما استادی توش . Quest3D محدودیتی نداره و خیلی مناسبه.

DX Studio هم هست . نرم افزار رایگان ولی محدودیتهایی هم از نظر متریال داره و پذیرش Shader ها ولی این که یک محیط داشته باشی و بخوای توش راه بری رو بدون برنامه نویسی قادره انجام بده. قبلاً از این یک اموزش توی انجمن گذاشته بودم که اگه خواستی بگو تا بگردم ببینم فایلاش کجان.

UDK هم هست که این کار رو راحت انجام میده ولی من زیاد باهاش کار نکردم.
    سلام عارف جان. دستت درد نکنه. والا من برای خودم نمیخوام اینو. برای شرکت داداشم میخوام. دکوراسیون داخلی کار میکنن. طراحشون خودش باید بدونه چی به چیه. یکم کارشون عجله ای شده واسه همین. حالا من اینو میدم بهش تست کنه. آبجکت معمولی چیزی نداری که این دنگ و فنگ ها رو نداشته باشه؟ :دی
    دستت درد نکنه عارف جان. خیلی فرق نمیکنه. ولی خوب هر چی قشنگتر باشه بهتره!
    برای نمونه طرح آشپزخونه (دکوراسیون داخلی) میخوان.

برای آرشیو هم ممنون میشم. فکر خوبیه. فقط بجاش اگه محصولی چیزی میخوای بگو برات بفرستم.
    عارف جان سلام خوبی؟

آقا من آبجکت 3بعدی از سینک آشپزخونه و لباسشویی و این چیزا میخوام.

متاسفانه وی پی ان هم قطع شده نمیتونم سایتهای دانلود رو بگردم.

چیز خاصی توی دست و بالت داری؟

یه سری سایت هستن که آبجکتهای مجانی واسه دانلود دارن. از اون سایتها سراغ داری؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا