*farshid*
امتیاز واکنش
11,315

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    همیشه میگفتم که چرا فرشید توی کارای معماری نظر نمیده یا چرا توی انجمن معماری نمیاد الان دلیلشو میفهمم :wink:
    سلام
    آقا این کار آخری موتورش فایرندره؟ چطوریاس خوبه؟
    درود
    فرشید جان کارتو در اورموشن گذاشتی؟؟؟
    اگه گذاشتی لینکشو بده ما هم بریم نظر بدیم بگیم منم دوست فرشید جان هستم:):cool:
    سلام دوست عزیز،من تازه اومدم این سایت .یکی از کاراتو تو سایت دیدم. ونک منظورم بود...
    به عنوان یه معمار رو طرح ساختمون نظری نمیدم :) خودت که میدونی تو دانشگاه اینقد از این کارا کردیم جونمون در اومد.
    راجع به رندرت میخواستم بگم واقعا عالی بود.لذت بردم.
    من زمان دانشجویم با sketch up و vray برای خود sketchup زیاد کار کردم. علاقه خیلی زیادی به render گرفتن با vray دارم خیلی دنبال استاد گشتم. یکم سخت صلیقم و کاراشون خیلی به دلم ننشست. از اونجایی که digital paint کار میکنم و دوست دارم کار تلفیقی بکنم فک کنم متوجه بشی که چی میگم...
    من دنبال یه استاد (مثل خودت) برای vray توی max میخوام.(هر چند که با دیدن این کارت به این موتور fry علاقه مند شدم). میخواستم اگه کسی رو میشناسی معرفی کنی بهم یا اگرم خودت آموزش میدی که چه بهتر.
    ببخشید طولانی شد حرفام. منتظر جوابت میمونم عزیز. همیشه موفق باشی.
    سلام فرشید جان.اخرین نسخه fry چنده 1.5 یا 1.8 من 1.5 من 1.5 رو دارم از کجا میتونم 1.8 رو دانلود کنم اخه تو خود سایتش نداره.
    سلام فرشید جان

یه برنامه برای کار روی عکس داری ؟ فکر کنم خودت از یه برنامه استفاده میکنی!
    برای کار روی رندر ، به جز فتوشاپ :wink:
    سلام

شرمنده نت قطع شده دسترسی ندارم
    ببخشید دیر جواب میدم

از اهواز تا دزفول 150 کیلومتری میشه
    والا دقیق نمیدونم ولی فکر کنم داشته باشه ( البته نمیدونم باید سوال کنید از آژانس های مسافربری ولی فرودگاه داره دزفول
    سلام فرشید جان .کارت عالی بود مخصوصا که با fry گرفتی به نظر من یک کار حرفهای شده وشبیه سازی در حد real اتفاق افتاده این خیلی مهمه .به نظر من یک مکس کار اگه بتونه دنیای واقعی رو شبیه سازی کنه کار کرده .و گرنه 4 تا ابجکت بزاری با یک سری متریال ونور پردازی ضعیف که نشد کار.بازم تبریک میگم.من هم تورو هم fry render رو دوست دارم قد رندرت.افرین {بهزاد}
    می گم رفرنس از چیز جالبی نداره برای تمرین مدلینگ اون پارک رو نمی تونم بسازم چون اصلا معماری بلد نیستم
    هاین.ای اغتشاشگر...ای هرج و مرج طلب....ای سایت بهم ریز.بدهیم بن ات کنند؟ :دی
    نخواستم در نطفه خفه ات کنم که:(
    خواستم بگم کلن بحث العان چیزه دیگه ست حاجاقا:}
    با آدامس دست دوم چسبوندی؟:اسمایل سبزه توی یاهو مسنجر
    نویزو بیخیال . کار خوبی شده اونجوری که میخواستی شده پس همین کافیه . این چیزی که برام خیلی جالب بود اینه که چه کار خوبی کردی که یه کار معروفو 3d کردی و از اون بهتر و مهتر این بود که در موردش اطلاعات خوبی گذاشتی این خیلی ارزش داره ... کار خوبی هم شده من که خوشم امد دستت درد نکونه خسته هم نباشی
    فوق دپلم عمران رودهن ... 2سال هم معماری داخلی ...
    به به آقا فرشید عزیز خوبی ؟ پاتون چی شده بوده ؟ حالا بهتری ؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا