Saeed
امتیاز واکنش
5,509

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• میسی مهربون.ما هم بسکتبال میزنیم یادتون می کنیم البته:دی
    البته بستنی هم میبینیم یادتون میکنیم:-" :دی
    خوبی ایشالاه؟می که سرما خوردم افتادم کنار خونه.هیش کسم ازم پرستاری نمی کنه.انقدر گناهی امم:( :دی
    دلت سوخت؟:دی
    اینو برای مسابقه تایپوگرافی حضرت محمد (ص) درست کردم. خدمت شما: :rose:
    ایول :oops: باور نمیکردم برنده بشم خیلی ممنون الان یهو گفتم بذار به نتایج نگاه کنم دیدم که برنده شدم :rose::paint::oops:
    وای آقا سعید طرح 6 9 8 به ترتیب نفرات اول دوم و سوم هستند فکر می کنم

ولی در مورد طرح 6 شک ندارم واقعا خیلی جالبه با پلاگین خاصی انجام شده
    علیک سلام داداش گلم :)
    ببین داداش من ، این صندلی به هیچکس وفا نکرده :)) حالا که دسترسیت باز شده می خوای مارو ککت بزنی ... این بود مزد سالها رفاقت :))
    یه چند وقتی سرم بدجور شلوغ بود ، اگه خدا بخواد داره کم کم خلوت میشه ، آخه فردا میرم سلمونی :))
    درگیر کنکور و پایان نامه بودم و....
    آقا سعید الان قوانین رو خوندم و نوشته بود که طرحم رو برای شما پیام خصوصی بفرستم باشه این هم طرح من.
    سلام آقا سعید من امضای ولنتاین رو درست کردم الان اینو به کی بدم کجا بدم. ببخشید که یکم دیر شد.:green:
    راجع به همون پیغام خصوصی دانشگاه رفتن
    ولش کن زیاد مهم نیست
    .
    .
    .
    .
    بوس:rose:
    هیچی سعید جونم
    تمام حدسام غلط از آب دراومد

:rose:
    شلام بر رفیق ودمون من سربازی بودم :rose: تازه از آموزشی اومدم انشا الله میام تو مسابقات ولی ضعیف شدم الان انگار شستشو مغزی بهم دادن :green:
    به به به ، جناب مدیر دکتر مهندس پروفوسفر عزیز دوست داشتنی گل بلبل خوشتیپ بیمرام بیمعرفت الدنگ ...
    داشت خطرناک میشد قطعش کردم :green:
    مبارک داداش گلم شنیدم انجمن زدی برا خودت ، آره ، بابا تو دیگه کی هستی ...
    به این میگن رنگ مدیریت :green:دیدی بعضی ازین مدیرا رنگشون قرمزه اه اه اه تازه صورتیم دوس دارن :lol:
    دیگه بیشتر موضوعو باز نکنم :lol:
    موفق باشی بیش از پیش :rose:
    سلام این مسابقه ولنتاین که گذاشتید من می خواهم توش شرکت کنم ولی نمی دونم چطوری
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا