ArefGod
امتیاز واکنش
98

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ممنون.
    البته من که کاره ای نیستم، ولی سعی میکنم هوای دوستان رو داشته باشم:wink:

:rose:
    لطفا از قرار دادن مطالب سیا*سی در انجمن جدا خودداری کنید. فرقی نمیکنه مربوط به کدوم طرز فکر باشه.
    این انجمن جاش نیست.
    سلام خوبی؟ ایده ساندیس ماله خودته؟ گرافیکش عالی شده درسته من با خط فکریش موافقم اما چون چندبار سایت شیلتر شده ممکنه یکی برداشت اشتباه کنه و دوباره سایت شیلتر بشه.مرسی..
    وای ممنونم از لطفتون سریال رو که چشم اگه فرصت شد خدا شاهده به عشق شما بچه های خوبه که میام اینجا وگرنه سرم خیلی شلوغه آغا عارف جان اکونت ها رو چشم در خدمتم ولی راجع به کوپیلات البته اولا من توی کار نرم افزار ها و افکت ها نیستم فقط دیدم بچه ها گرافیستند براشون لینک گذاشتم اما راجع به کپایلت تقریبا همشون رو دوبله دارم به زبان روسی مهشره واقعا کار های ایشون شما اگه در مورد جدید ترین اخبار افتر افکت پلاگین ها و آموزش ها چیزی خواستید بفرماوید به بنده بگید در خدمتم اما پک های کپالت رو دارید یا می خواهید لینک دانلودشون رو قرار بدهم من همه رو دارم غیر از اکشن شماره 2 خلاصه ممنون داداش عارف خدا نگه دار
    ای بابا رابطه تون رو با خدا درست کنید من کیم یه بنده خدا که مسلمون شدم اونم به لطف خدا بوده اگه لطف آقا امام حسین (ع) نبود الان من این نبودم که شما ایرانی قدر خیلی چیزا رو که دارید نمی دونید حق هم دارید ماهی تا در دریاست قدر آب را نمی داند!!

من اگه فرسط کردم با دنیای جهان گرافیک ایران در ارتیاط باشم باز هم لینک می دم

با خدا باشید و همیشه موفق و پیروز خدانگهدار شما
    عارف جون این وب سایت منه photoshp-master.ru لینک آموزش رو می تونید قرار بدید ما هم استفاده کنیم ؟

و دوباره وارد همون لینک قبلی بشید دو ترابایت دیگه گذاشتم البته دوستام میگن که لینکا رو این جا ندم؟؟؟ حالا نمی دونم چیکار کنم شما ها هم که کم استفاده می کنین حالا نمی دونم چی میشه؟
    خوب راحت اینجوری ما هم ترمی بودیم از شما راحت تر بود تازه
    راستي مولتي مديا بويلدر بدرد چي مي خوره؟
    بايد برنامه نويسي بلد بشي؟

ساختن توران - سی دی های تبلیغاتی و و و

نه ! سینتکس خاص خودشو داره !

موفق باشی
    نه خب تو زدی تخصصته اینا دیگه ... !

ممنون !

موفق باشی
    فکر می کنم گزینه دیگه ای نمونده که علامت نزده باشید ... ! :lol:
    گرافیک کامپیوتری, گرافیک چاپ, گرافیک دو بعدی, طراحی سه بعدی, صفحه آرایی, طراحی فلش, برنامه نویسی Action Script, مالتی مدیا, میکس و مونتاژ, فیلم سازی, طراحی سایت با HTML/XHTML, برنامه نویسی JavaScript, کار با CSS, کار با jQuery, برنامه نویسی PHP/MySQL, برنامه نویسی ASP/ASP.net/Acess/SQL, مدیریت سرور, فروش هاست, فروش دامنه, کار با نرم افزارهای مدیریت محتوا (Joomla/PHPNuke), کار با نرم افزارهای مدیریت وبلاگ (Wordpress/MT), عکاسی, برنامه نویسی Application, سخت افزار, نرم افزارهای عمومی

چقد تخصص داری شما : دی
    نه فعلا که زنده ام ! :wink:
    در مورد سئوال هم اگه بلد بودم جواب میدادم اما بلد نیستم .
    موفق باشید .
    خوش باشید .
    ArefGod عزیز . والا این مبحث خیلی بزرگه . من توصیه میکنم یه تاپیک بزنین در این مورد . چون بچه های زیادی هستن که اطلاعاتی بیشتر از من دارن . تاپیک زدن هم اصلا خجالت نداره دوست من
    این عکسه چید بود 4 تا گل بوته ای چیزی نه ازینا
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا