Mandana
امتیاز واکنش
25,031

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• نخیییییییییر. رونالدو بهترین بازیکن دنیاست.
    صبر کن ببین توی سانتیاقو به بارسا چندتا میزنه. حالا ببین دیگه. شرط میبندم
    ممنون حاج خانوم، آخه دست و بال ات مثل من درد می گرفت. حالا مچ دستم به کنار، انگار ده ساعت کلاغ پر رفتم. :green:
    اتفاقا خواب نبودم. از دیشب ساعت 9 شب تا الان داشتم نقاشی می کردم، سبک رئال، سقف سفید و دیوار ها کرم.
    منم مشغولم
    عزيزم يك سوال تخصصي داشتم
    فايل چاپي كه در فوتوشاپ انجام شده متن آن بايد black باشه حالا اگر من يك new باز كنم متن رو تايپ كنم و رنگ اونو از تو جعبه ابزار مشكي كنم كافيه و بعد اونو تو تصويرم بذارم و براي اينكه زير متن سفيد نباشه توي چاپ چكار بايد بكنم (مرسي از اينكه مثل هميشه كمكم ميكني)
    بهله.
    بیخیال حالا ال کلاسیکو رو پیش بینی کن. من میگم رئال با 2-3 اختلاف میبره
    آهههههههههه نه آههههه من به مستشار گفتم نبايد خط خطي كنه ولي آهههههههههه :wink:
    در حوالي منزل شما بوديم ديديم حضور همايوني نداريد گفتيم روي ديوار چند تا نقطه بكشيم و برويم :green:
    پیشدهـ خز شدهـ ... پخ باوو :اسماعیل فرار طرف مقابل که یو باشی :green:
    دوباره اومدم :green:
    مدیر کل جان من برای زبان عزیزمون خیلی ارزش قائلم ، به هویت ایرانیم عشق میورزم ، برای خاک باارزشم جان میدم ... اما اما اما
    به هیچ وجه نمیتونم بین هویت ایرانی و اسلامیم تفکیک قائل شم ، چون ارزش و بزرگی که اسلام به ایران و ایرانی داد قابل چشم پوشی نیست و خدمتی که ایرانی و فرهنگ غنی پارسی به اسلام کرد هم بی همتاست ...
    من هویت (ایرانی اسلامیم) رو دوست دارم ، بهش معتقدم ، برایش جان میدهم و از گزند دشمنان حفظش خواهم کرد ...

راستی ترجمشو یادم رفت بنویسم :
    حمد و سپاس مخصوص خداییست که ما را از متمسکان به ولایت علی علیه السلام قرار داد .
    این جمله (عربیش البته) دستور اما صادق علیه السلام به شیعیانه که فرمودند شیعیان ما در روز غدیر اینگونه به یکدیگر تبریک بگویند :)
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا