Majid
امتیاز واکنش
11,346

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام ، خوبی مجید جان ؟

مشکل سایت بلاخره معلوم نشد از کجا بوده ؟!! کی حل میشه ؟
    سلام
    اگه می شه معرفی کنین
    یکی از دوستام دنبال استاد جاوا هست .
    سلام مجید جان
    ببخشین
    تو دوره های آموزشیتون ، آموزش جاوا هم دارین ؟
    سلام
    ببخشید یه سوال داشتم ، من از وقتی که تو وبلاگم بنر گذاشتم ، نوشته بسم الله رحمن رحیم رفته سمت چپ ، چطور میتونم بیارمش وسط ؟
    این کدشه </p></DIV><p>بسم الله الرحمن الرحيم قالب شهداء اشتهارد</p>
    اینم وبلاگم ممنون http://heyat-1380.blogfa.com/
    سلام خسته نباشید. امکانش هست یه بخش هم در مورد کنسول های بازی راه اندازی کنید؟
    ممنون
    سلام اقا مجید گل . یه خواهشی داشتم اینکه ما یک سری از افتر افکت کارای حرفه ای سایت که تعدادمون هم کم نیست یه خواهشی داشتیم اینکه یک انجمن یا حد اقله اقل یه زیر انجمنی توی صفحه اصلی برامون ایجاد کنید
    مثلا برنامه های فوتو شاپ یا کورل یا حتی ایلاستریتور ! توی صفحه اصلی زیر انجمن اصلی خودشون رو دارن
    ولی افتر افکت با اون عظمتش اونجا اسمی ازش نیست مگر اینکه در تاپیک های فیلم سازی یا جلوه های ویژه اونم توی کوچه پس کوچه های دور افتاده سایت
    اگر ممکنه مساعدت کنید
    با تشکر
    علیپور
    سلام مجید جان،یه پیام برات فرستادم ، اگه لطف کنی جواب بدی...ممنون
    به من گفتن شما مي تونين جواب بدين در مورد چاپ
    فايل چاپي در فوتو شاپ در چاپ 4 رنگ ،متن بايد مشكي باشد به چه صورت بايد عمل كنم اگر در يك سند جديد متن را تايپ كنم وبعد آن را انتخاب كنم و رنگ black 100% بريزم كافي است چون در بعضي از موارد ليتو گرافي مي گويد زير متن سفيد است چه كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام مجید جان . حالت چطوره ؟ خوبی ؟ من mousavi2040 هستم . یه برنامه ارسال ایمیل میخوام که با #Cنوشته شده باشه . ممنون میشم اگه هرچه سریعتر بتونی این برنامه را برای من ارسال کنی .
    سلام من ميخواستم در رشته گرافيك كامپيوتري زبر دست بشم بايد چيكار كنم
    سلام آقا مجید چرا یه بخش با نام برنامه های موبایل درست نمی کنید که من و دوستانم هم در ایبخش فعالیت خودمون رو شروع کنیم مثل برنامه های درخواستی برای موبایل،اخبار جدید موبایل،برنامه های کاربردی و تخصصی گوشی نوکیا s60v3 واز این نوع فعالیت ها رو شروع کنیم که هم تعداد بازدید کنندگان و هم تعداد اعضا زیاد بشن ممنون
    یه کار دیگه بخشی که توش می توانم تاپیکمو درست کتم لینکشو برام بفرست ممنون
    baba agha majid in saitet harf nadare.ama ye eshkale bozorg dare.oonam ine ke man ye mabhaso peyda mikonam badan ke dobare on misham nemidoonam az koja bayad oon ghesmate bahsa ro peyda konam.kheyli gonge saitet ya man bi savadam .kolan mire roo aasab.ye ghesmat bezar be jaye kontorle karbaro ghavanino tazetarin neveshteha ye link dorost kon bezar archive bahsaye sait ke adam betoone peyda kone.sharmandehaaaaaaaaaaaa
    مجید جان چرا جوابی رو که به پیام خصوصیتون داده بودم رو رسیدگی نمی کنید؟
    سلام .میخوام اکشن اسکریپت3 رو به صورت تخصصی و کامل یاد بگیرم
    ازتون میخوام موسسه آموزشی یا شخص معتبر ی را بهم معرفی کنید
    بدبخت اون کسی که تبلیغ کرده!!! :green:

روی این تبلیغ کلیک می کنم ولی سایت خود مجید آنلاین باز می شه { فکر کنم خراب لینک دادید} !

این تبلیغ { لطفا پیگیری کنید}

استخدام طراح،برنامه نویس
    طراح مسلط به فلش،فتوشاپ،CSS
    برنامه نویس PHP-MYSQL-OOP-MVC

www.RojIT.com
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا