Amit13
امتیاز واکنش
614

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام خوبی چه خبر ؟

در مورد دات نت باید بگم یه چیزایی بادم ازش و بعضی وقتا باهاش کار میکنم

اما بیشتر به طراحی صفحات وب علاقه دارم در ضمن الان اصلا وقتی ندارم بشینم همشونو حرفه ای کار کنم آخه داریم شرکت میزنیم کارای اون رو ردیف میکنم و وقت چندانی ندارم

در کل کنار ام ا م بی بقیه زبون ها رو هم دارم کار میکنم کم کم ما هم خدافظی خواهیم کرد

در ضمن به نظر من کار با ام ا م بی هم وقت تلف کردن نیست برای من که خیلی شیرینه
    نه آخه رایگان نیست الانم دارم روش کار میکنم و Thread و عمل کد گذاری اطلاعات رو بهش اضافه میکنم که یک برنامه همراه با این پلاگین هست که اطلاعاتی از قبیل آدرس سرور و یوزر و پسورد و پسورد کدگذاری رو بهش میدیم و اون اطلاعات بر اساس پسوردت کدگذاری میشن و این اطلاعات تو پروژه به پلاگین ارسال میشه اینطور دیگه اگه کسی پروژه رو دکمپایل کنه نمیتونه از این اطلاعاتت استفاده کنه و بفهمه چیه و مثلا با یوزر و پسورد اون کاربر وارد بشه و پسورد رو عوض کنه برای همین Behesht اصلا قسمتی برای دادن این اطلاعات درست نکرده بود و اطلاعات خودش رو مستقیم به پلاگین داده بود در مورد اینکه برای فریز شدنش که گفتن نمیشه نمیدونم چرا چنین حرفی رو زدن اونم نسبت به تجربشون چون اگه نشدنی بود که تمامی قسمتهای ویندوز همیشه در حال فریز بود. برای اینکه بدونید میشه توی آپادانا یک حلقه ایجاد کنید که مثلا 100000 بار دور بزنه میبینید که برنامه فریز میشه حالا یک Thread تو همین آپادانا ایجاد کنید و همین حلقه رو بهش بدین میبینید که همون کار داره انجام میده ولی با این تفاوت که برنامه دیگه فریز نمیشه.
    موفق باشید.
    خواهش میکنم Amit13 جون وظیفم رو انجام دادم.
    اگه وقت اجازه داد یک پلاگین دانلود بدون فریز شدن با قابلیت میزان دانلود رو برات مینویسم.
    سلام نماز روزتون قبول . ببخشین واقعا عذر می خوام همین الان برداشتمش .
    با عرض سلام خدمت شما
    شرکت نرم افزاری آرتا پی سی قصد راه اندازی انجمنی کامل برای کامپیوتر و مباحث مرتبط با آن می باشد .
    لذا از شما دعوت می کنیم در راه اندازی آن ما را یاری کنید .
    ضمنا در قبال کمک شما ، مزایایی در نظر گرفته می شود .
    لطفاً از لینک زیر دیدن فرمایید و در صورت تمایل به بنده پیام خصوصی یا ایمیل بزنید .
    با تشکر
    مدیریت آرتا پی سی . کام

آدرس انجمن : www.artapc.com/forum
    ایمیل : [email protected]
    بازم سلام ببخش باز مزاحم شدم چون این برنامه واسم مهمه اینقدر پیگیر میشم خوب وقتی ما کد رو نوشتیم چیکار باید بکنیم پایین برنامه محیط داس هست اون قسمت بایدد چیکار کنیم یا اون گزینه های سمت چپ چیکار میکنن وقتی روشون کلیک میکنی کد های اماده ای رو به برنامه میدن خوب با چی کار کلمپایل رو انجام بدم منظورم گزینه هست

میشه یکم بیشتر در مورد کار اون گزینه هایی که قرار دادی توضیح بدی و همچنین کار کامپل چجوری

ممنون میشم کامل توضیح بدی البته اگه مزاحمت نباشم و وقت داری خیلی برام واجبه و مهم اخه اگه خوددم کلا کار با برنامت رو یاد بگیرم میتونم قابلیت های دیگه ای رو هم به اون اضافه تر کنم

باز ممنون منتظرم دوست
    به به سلام !امیت یه سری هم به ما زد کجایی پسر چندوقته نیستی دلمون گرفت [IMG]
    درسته ولی امروز منو میندازه زندان فردا تورو پس فردا همه ما رو فعلا که صحبت کردم [IMG] شکایتشو پس گرفت
    سلام برنامه ای که ساختی در مورد اسمبلی میشه یکم درمورد برنامه و طرز کارش بگی و اینکه با هاش چه کار ها میشه کردئ من ترم بعد اسمبلی میخوام بردارم بخونم میخوام از الان چیزایی یاد بگیرم ممنون میشم ه زور کام برام توضیح بدی
    سلام خوبی
    خوبی ؟
    یه فکری به حال فونت پروفایلت بکن خیلی ناخواناست
    راستی به هدیه برات دارم
    تقدیم به تو : [IMG]
    هیچ اشتباهی نشده اما اینم روش هستش : [IMG]
    سلام دوست من
    ممنون از لطفتون. اگه كاري انجام ميشه انجام وظيفه هست و اداي دين به انجمن. :rose:
    اما اينكه من آموزش رو جلو نميبرم نه به خاطر اينه كه كسي اهميت نميده. قبلا هم گفتم حتي اگه يك نفر باشه كه علاقمند باشه در اين زمينه كار كنيم من حاضرم همين يه ذره تجربه‌اي كه دارم رو در اختيارشون بزارم.

اما هدف اينه كه دوستان بهترين برداشت رو از اين مجموعه آموزش داشته باشن و اين ميسر نميشه مگه با تعاملي كردن فرايند آموزش.

اگه نظر ديگه‌اي داريد يا نكته‌ يا سوالي كه فكر ميكنيد به اين امر كمك ميكنه خوشحال ميشم نظر شما و ساير دوستان رو بدونم تا بر اساس اون آموزش رو جلو ببريم.

با جناب nevercom راجع به ادامه اين مبحث صحبت كرديم و چون احساس ميشد مباحث حسابداري نياز به پيش‌نياز داره و دوستان شايد اطلاعات كافي در اين زمينه نداشته باشن من از يكي از دوستانم دعوت كردم تا بياد و سوالات شما رو پاسخ بده تا بعد توليد برنامه حسابداري رو دنبال كنيم. اما حتي يك سوال هم پرسيده نشده.

خوشحالم از اينكه اينجا باعث شده دوستان خوبي مثل شما پيدا كنم

موفق باشيد
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا