gigamax
امتیاز واکنش
2,788

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• مرسی رضا جون ...
    حسین جان چنان درگیر زندگی شدم که از زندگیم موندم !! :green: مرسی از احوالپرسی ... زنده ام. ... شما ها خوبین ؟
    سلام متین
    کجایی بابا پیدات نیست
    یه زتگی چیزی. زنده ای
    سلام متین جون:rose:
    چطوری مهندس؟؟؟
    شب یلدات مبارک باشه:oops:
    سلام
    عذر می خوام مزاحم شدم
    من می خوام کلیپی بسازم در حدود 10 دقیقه
    دنبال موضوع هستم
    شما موضوع جالبی ندارید ؟؟؟
    کار دانشجویی و پروژه سنگینی نمی خوام بر دارم .
    آی نگو فرخ که اجدادم داره میاد جلو چشم !! :shock:
    فقط Table های دیتابیسش تا حالا چیزی حدود 40 تا شده !! 88 کلاس تا حالا تو جاوا ساختم !! نزدیک 40 تا پنجره مجزا چند کاربرده !! من گرافیک میخوام !!!!
    ‫يـك جـرعه مـی ز ملـك كاووس به است‬ *** از تخــت قــباد و ملكــتِ تـــوس بــه اســـت
    ‫هـر نالـه كــه رنــدی بــه ســحرگاه زنــد‬ *** از طاعـــتِ زاهـــدانِ ســـالوس بـــه اســـت‬
    سلام عارف . مرسی خوبم . تو چطوری ؟
    فعلا گرافیک رو بوسیدم گذاشتم کنار :green: . یه پروژه برنامه نویسی سنگین دارم وقت نمیکنم ...
    سلام.متین خوبی؟ چه خبرا؟ ظاهرا سرت خیلی شلوغه.سر نمیزنی به بخش مکس.بوسیدی گذاشتی کنار؟
    آخ جون !! بساط خنده یعنی چیر ببخشید نقد و فلسفله به راه خواهد بود ... :green:

اون که آره ... عمرا به اون شاهکار تو اصفهان برسی اما خوب می تونی در کنار من خوب بدرخشی!
    ميسي ميسي اقاهه
    فردا عكس ميذارم اما بخندين كتك رو خوردين اخه بهرحال به مرتبي! شما نمي رسه :دي
    الهی الهی !! تسلیت میگم مانی جان ... ان شالله جوجه آخرت باشه ... انیمیشن مری و مکس رو دیدی ؟ این هنری چندم بود؟!

من که ندیدم اتاقتو. بذار همینجا ملت صفا کنن !! به صورت اورجینال هم باشه لطفا !
    نا امیدم نکنی ها !! :green:
    "بی صبرانه منتظر اتاق مانی هم !!! مانی نا امیدم نکنی ها !! جوجه ات هم فراموش نشه :green:"

مي كه عكس اتاقم رو توي انجمن ويجه ها نهاديدم قبلن!!!
    محل كارمم بهدن :دي يني هر وقت حوصلش بود..العان زيادي تميز و مرتب ىه
    جوجومممم... :cry: 15 روز قبل فوت كردهههه..خونه خاله ام مهموني بود. :(:(:(
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا