farhadnojumi
امتیاز واکنش
691

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• دپرس خودتی.شکست عشقی خوردم! :دی :الکی
    هوم.باهشه احتمالن یکم دیگه روش کار می کنم..بعدش میذارم یکم بخندین :سوت
    میبینمت حاجاقا:رز
    سلام خوبی؟
    اوهوم یه مدت خسته بودم از نت و اینها..نیومدم
    دومیننس وار هم خودشونو مسخره کردن بابا.هی تن تن تمدید می کنن دیبانه ها:(
    منم تکستچر کارم مونده هی تمدید می کنن میگم بذار روز اخر بسازمش:دی دیگه زیاد حوصله نمی کنم کرم رو بذارم گیم ارت اخه خوب نظر که نمیدن..الکی وقت هدر دادنه:دی تو کار ات تموم شد؟
    از کجا می دونستی تفلدم ئه؟:دی
    اما میسی.لطفیدی مهلبون ^.^
    آخرش مشهدی یا تربت !؟
    راستی سلام :دی
    همشهری میبینم تو سایت ذوق زده میشم میام سراغش :دی
    یه کاراکتر میخوام همشهری که اوج هنر و خلاقیتت باشه.بعدش قول میدم با همون کاراکتر به کل هنرمندای ایرانی و خارجی معرفی شی !
    جهت دریافت اطلاعات بیشتر pm me ;)
    هان؟نه خیر دیگه نمیمیری شوما که! همون قضیه سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز، مُرده آنست که نامش به نکویی نبرند

اگر دقت داشته باشی گفته مرد نکونام.در مورد جمعیت مونث جات حرفی نزده.معنیش اینه که می باید یه گل رس به سر کنم شوما زنده می مانی اگر نامت به نیکی ببرند! :دی

دانشگاه میخوای چی بخونی آیا؟اصلن رشته ت چی می باشه؟هر چند رشته دبیرستان ربطی به دانشگاه نداره می تجربی بودم یهو عوض خانوم دکتر رفتم رشته سی جی که عکس رتوش کنم! :دی
    ولی خوب امیدبارم رشته مورد نظرت رو در شهر مورد نظرت قبول بشی بعد در مورد جهنم بردن یا بهشت بردنت صحبت می کنیم :دی
    موفق بباشی:rose:
    آو! پس شماهم ازین ادمیزادهای مشترک المنافع هستید که همه جای ایران سرای منست هستن دیگه؟:دی
    بالاخر احیانن بین اینهمه شهر یه جایی به دنیا اومدین که؟مشهد ئه یا گرگان یا تربت؟ما خط مشهد_مشهد هستیم که البته بیشتر هم مشهد هستیم!
    شما لطف داری بسی داداش کوچیکه ^.^ خوب دخملها کمتر میرن سراغ سه بعدیوایشالاه هر وقت گفتین از خودت بهتر پسر یا دختر 3 بعدی کار میشناسی اونوقت ذوق می کنم :دی
    موفق باشی مهربون
    سلام خوفی فهراد؟
    اهه تو هم خراسانی می باشی؟اینجاا همه کاراشون درسته می هم خودم رو قاطی بازی کردم [IMG]
    تو کجاهی می باشی ؟
    اختیار دارید دوس جان
    می شاگرد شما هستم
    کارتونو دوسم دارم
    موفق باشید
    سلام
    من همونم :دی
    نه این نبود این puzzled girl هست
    اونی که اونجا بود face girl بود
    البته باز هم شاگرد شما هستم!
    خب خدا را شکر ....
    پس سر فرصت یه تستی همون فایلت را با مایا بکن ببین اونجا چطوری میشه ...
    من خودم دقیق نمیتونم راهنمایی کنم چون اکثر چیزایی که بلدم به تجربه یاد گرفتم و میتونه اشتباه باشه و مسلما کامل هم نیستن ;)
    آخه تو چقد کنکور میدی؟!!!!!!!
    یه ساله همش میگی کنکور دارم!!
    بشین درستو بخون فردا نگی همایون از راه به درم کرد...
    نمیشه؟!!! :shock: :-?
    ما با برو بکس، صبح تا شب آنلاینیم، خیلی هم خوش میگذره.
    تو هم یه فکری کن...
    :cool:
    خب من رو حالت پلی نمیدونم چطوری میشه ورتکس اضافه کرد و به نظرم این کار هم درست نیست که بخوایم ورتکس اضافه کنیم .
    من همیشه از همون ابزار Split Polygon tool استفاده میکنم برای اضافه کردن اج و ورتکس و ...
    جاهایی که میخوام اج های با امتداد طولانی داشته باشم یا لبه های شکسته ایجاد کنم یا .... از ابزار Insert edge loop tool استفاده میکنم .
    اون کاری که شما میگید را که توی سینما فوردی هم یادمه یکی از دوستان میگفت انجام میده ... من نمیدونم تو مایا امکانش هست یا نه چون تا حالا چنین کاری نکردم ( منظورم همون اضافه کردن ورتکس روی یک خط به دلخواه هست )

در مورد دیسپلیس هم نباید فرق چندانی با هم داشته باشن . چون از همون مپی که برای مکس استفاده میکنن برای مایا و کلیه نرم افزارهای سه بعدی استفاده میکنن ...
    اینکه مپ دیسپلیس منت خوب عمل نمیکنه میتونه مربوط به مشکل داشتن خود مپ باشه که دقیق ساخته نشده .
    در مورد مایا هم مپ دیسپلیس کمی تنظیمات داره که خب باید باهاش کار کنی تا ببینی اون چیزی که مد نظرت هست داخل این تنظیمات هستی یا نه و اینکه میتونه جواب گوی نیازت باشه یا ...

شاد باشی.
    سلام فرهاد جان .
    دقیق نمیدونم چی کار میخوای بکنی اما خب ابزار اج لوپ تول یه استفاده ای داره ... ابزار اسپلیت پلیگان هم یه استفاده ای داره و همینطور ابزار های دیگه و البته خب مسلما نحوه مدلسازی دو تا برنامه ممکنه عینا مثل هم نباشن.

متوجه سوال آخرت نشدم . منظورت از اینکه بهتر کار میکنه چیه ؟ نسبت به مکس ؟ یا ... ؟
    من خودم با نرمال مپ و دیسپلیس مپ تو مایا خیلی کار نکردم . یعنی برای پروژه های خیلی محدودی ازشون استفاده کردم . اما خب خوب جواب میدادن .
    بازم میبخشید اگه دقیق متوجه سوالت نشدم .
    موفق باشی فرهاد جان .
    سلام خوبید شما؟
    اون دفعه هم عرض کردم که باید مدیر هر انجمن کارهای برتر اون انجمن رو معرفی کنه.
    شما به مدیران بخش 3بعدی بگید تا کار تون رو بررسی کنن و مطمئن باشید اگر شرایطش
    رو داشته باشه حتما حتما به تاپ گالری راه پیدا میکنه.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا