MohammadGh
امتیاز واکنش
2,803

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلااااام خوبین؟؟؟؟شرمنده مزاحم شدماااا.میخواستم درمورد وایمکس یاADSLکمکم کنیدمن اینترنتم دایل اپ وسرعتش 28k.bهیچی نمیتونم دانلودکنم شمامیگیدچیکارکنم؟؟؟
    سلام.
    این فلش مموری 32 محصول hp ساخت کشور تایوان.
    این فلش گارانتی نداره.بخاطر همین هم هست که ارزونه که اگه کسی خواست خرید انبوه کنه خودش بتونه گارانتی کنه.ولی جنسش خوبه من خودم یک ساله دارم استفاده می کنم.وبلاگ منو نگاه نکن مشتری های زیادی دارم.همشون کلی می خرن مثلا 50 تایی.به اونا تخفیف می دم 50 تا رو 17 تومن می گیرم هزینه پستش هم با خودمه.17 تومن میخرن 30 تومن می فروشن.در عرض 2 هفته تموم می کنن.مثلا 850 تومن 50 تا فلش می خرن.در عرض 2 هفته 1500000 تومن به جیب می زنن.تاالان هم فکر نکنم مر جوعی داشته باشن.چون همیشه ازشون میپرسم.تک فروشش 18 تومنه که 20 تومن می گیریم.2تومن بابت هزینه پست.
    پرداختتش هم اول واریز میکنی بعد از 1 هفته کمتر در خونه.محل کار یا هرجا.از رشت هم میاد

موفق باشی
    سلام آقا محمد
    اگه میخواین طراحی کنین یک نکته ای رو بگم
    گوشه های هدر که یه حالت سایه داره باید مثل همون باشه و الا شکل و شمایل قالب به هم میریزه
    یه نکته دیگه رو هم بگم , ببینین خودتون یکی از کاربران وب سایت هستین , دوست دارم این هدر خیلی قشنگ , ساده و کاربر پسند باشه

------------------------------------------------------
    نوشته هم دو نمونه زیر رو میذارم هر کدوم تو هدر قشنگ تر میشه قرار بده

دانلود مستقیم فیلم و سریال
    دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم

در مورد است سایت هم میتونین خورد اسم سایت یعنی
    zzzmovie
    رو قرار بدین

در مورد قیمت اگه میتونی یه قیمت مناسب بده چون فعلا یکم دستم تنگه(بدلیل ضرری که بابت خرید هاست جدید کردم) ولی اگه از کارتون خوشم اومد به امید خدا در آینده طراحی کارهای گرافیکی رو به شما میسپارم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا