wild-mans
امتیاز واکنش
762

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام به دوست عزیزم:rose:
    خوبی؟؟؟ خوش میگذره؟؟؟ من به سلامتی ADSL رو وصل کردم و دوباره اومدم در خدمت بچه ها باشم:green:
    موفق باشی:oops:
    خب کار کردن با این نرم افزار ساده هست اما باید یکی دوتا نکته رو بدونی.

این آی دی منه : sam.shark360 بیا تو یاهو تا کمکت کنم.
    سلام

من که مدیر مایا نیستم
    دسترسیم هم به بخشای غیر از گالری دقیقا مثل شماست

اطلاعات تکنیکی مایا هم ندارم
    سروش جان که حسابی خوب جواب دادن
    مشکل چیه ؟
    خوب يه كار بايد بكني .. چند بار گوش كن چي ميگه ...

تو اون تاپيك ديدم زياد ميايي سوال مي كني .. خيلي سوالات هم پيش پا افتادس ... سعي كن جواب سوالات مخصوصا سوالات معمولي را خودت پيدا كني ... اينطوري بهتر ياد مي گيري و از يادگيري لذت مي بري ...
    آهاین.اگر مُردم همه شاهد باشند گردن شما :دی
    خواهش میشه وظیفه ست
    موفق بباشین دوست جان :rose:
    سلام خوبید؟
    نوچ تاپیکتون پاک نشده بود.بلکه از حالت تائید در اومده بود.احتمالن توسط مدیر بخش مربوطه چون تاپیکتون مربوط به بخش نرم افزار بود
    بهر حال به بخش مربوطه منتقل دادم و تائید کردم
    حالا جدی جدی ئه یا نه؟سر درد نگیریم بهدش؟:(
    سلام ، من طرفدار فرانسه ام ، ولي از ته دل دوست داشتم هلند ببره ، واقعا حقشون بود ، بعد از چهار سال دوباره اشكم به خاطر فوتبال در اومد ... :sad:
    چرا ، تنوره :دی
    ولب نمیشه کلی کارای کلیپ دارم. قربون معرفتت
    سلام دادشی:oops:
    ما نوکرتیم:rose: نه والا چه خوشی؟؟ اینترنت قطعه هر از چند باری میرم کافینت یا خونه دوستام میام اینجا هم یه سری میزنم:shock:
    ایشالا از ماه بعد دیگه میام:green:
    موفق باشی:oops:
    والاه اینو روی سیستمهای مختلف و با قدرتهای مختلف امتحان کردم.چه سون چه ایکس پی اما همین مشکل رو داشت.نی دونم ایراد از چیش می تونه باشه اما کاملن دلسردم کرد نسبت به خودش :( با اینکه کار با نسخه های قبلیشو واقعن دوست داشتم اما بیخیالش شدم بنکلن :(
    بهر حال میسی بابت کمکتون دوست جان مهربون
    موفق بباشین
    سلام دوست عزیز .
    حقیقتش من چیزی از میکس و مونتاژ و کامپوزیت و .... نمیدونم با هیچ برنامه ای کار نکردم ... حالا چطوری بیام و نظر بدم ؟!
    اما میخونم و استفاده میکنم .
    البته دو هفته ای هست که دارم با نیوک یا همون Nuke کار میکنم و باید یاد بگیرمش چون هم بهش نیاز دارم و هم نرم افزار فوق العاده قدرتمندی هست هر چند خیلی هم مشکله .
    آموزش زیاد دارم براش که تازه دستم رسیده اما واقعا گیج کننده هست، با این حال دارم سعی خودم را میکنم که با این برنامه کار کنم و بتونم به طور حرفه ای ازش استفاده کنم.
    تشکر از اینکه این تاپیک را به من معرفی کردید .
    با آرزوی موفقیت .
    تاپیک خعلی خوبی بود.میسی یه دنیا ^.^
    می نی دونم ایراد از فیوژن منه یا از خودم.اما فایل اف بی ایکس که از سینما 4 دی میارم داخلش، بنکلن صفحه رو سیاه نشون میده.باید آبجکت ها رو دونه دونه show بزنم.وقتی یکی دو تا آبجکت هست مشکلی نیست اما وقتی یک منظره کامل هست بیچاره میشه آدم :(
    این مدلش کلن همینجوریه یا میشه کاری کرد از همون اول مثل ادمیزاد نشون بده؟:دی
    جز تشکر کاری ازم بر نمیومد چون سر رشته ندارم ( قدیم داشتما اما حالا نه :دی )

:rose:
    سربازان امام زمان در اقدامی ضربتی سایت فحشا و فساد رپید شیر را به مدت 3 روز فیلتر کردند.
    از همینجا بهشان خسته نباشید می گوییم .امیدواریم سایتهای دیگر فحسا فساد ،منحرفی چون گوگل ، یاهو ، و حتی مجید آنلاین که از مراکز اصلی صهیونیسم به شمار می آید را فیلتر کنند
    سلام.خوبی؟ چطوری قطعات رو وارد میکنی؟ خودت اونور میری؟
    سلام حمید جان
    این روزا کار زیاد دارم، از فردا تا 3 روز نیستم ، بعد دوباره مثل قبل فعالیتم زیاد میشه.

برای مایا 2011 آموزش خودم هنوز دانلود نکردم، اما کاملترین آموزش که از پایه هم باشه، آموزش زیر هست:
    Digital Tutors - Introduction to Maya 2011

لینک دانلود فقط اینو پیدا کردم:
    http://rapidshare.com/files/398581933/linkt.txt.html
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا