Sherlock_Holmes
امتیاز واکنش
4,943

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• دو سه روز دیگه هم هستم..
    معذرت برای چی داداشی ....کار دیگه چیکارش میشه کرد (ولی خودمونیم باید در حد خدا کار کنی ها که همیشه تا دیر وخت سرکار میمونی یچندتا از نمونه کاراتو برام بفرست شاد شیم ..)

مخلصیم ؛
    سلام دوست عزيز.
    من يه سوال پرسيدم و اون اينكه چطوري مي تونيم متريال استيل رو درست كنيم ولي كسي بهم كمك نكرد.
    اگه ممكنه شما بهم بگين چه جوري مي شه اين متريال رو درست كرد.
    پيشاپيش از كمكتون ممنون.
    سلام.من میخوام بیام تو کار سه بعدی :green:

میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.با 3D MAX کار کنم بهتره یا مایا؟
    ممنون ایمان جان ، امید وارم بتونم به خوبی انجامش بدم.

موفق باشی.:oops:
    سلام دوست عزیز
    ببخشین من در انجمن 3 دی مکس یه سوال پرسیدم
    من تو 3 دی مکس یه مدلو می خوام خروجی 3ds بگیرم ولی وقتی خروجی می گیرم اسامی یه سری تکسچر هارو بهم می ده و می گه که اینا رو اسمشونو عوض کردم و در خروجی 3ds به بیرون ، متریال و بافتی رو بهم نمی ده . این مورد از یه سری فایل tga استفاده می کنه و من نمی دونم چجوری این tga ها رو add user path کنم . می شه کمکم کنین ؟؟؟
    مرسی از توجهتون....
    اگر مشكل كارم از لاستيكش هست ، حتمآ درستش ميكنم....
    چون خيييييلی دوست دارم كارم بره تو تاپ گالری....
    البته اگر شما اشكال های ديگه ای ميبينيد حتمآ به من بگيد...
    چون تو تاپيك ، فقط به لاستيك هاش همه اشاره كردند...
    مرسی
    مرسی

آره پیداش کردم ....

راستی می خواستم برونم گذاشتن آدرس فروشگاه آنلاین برای خریاری محصولات و آموزش های 3 بعدی برای راهنمایی کاربرها درست هست یا خلاف قانون هست؟

هر روز یکی آدرس می پرسه و باید بهش پیام خصوصی بزنم!!!
    سلام ایمان جان شما تاپیک کلاس مکس رو قیب کردین؟
    همونی که درباره کلاس های آموزشگاه های فنی تهران و ایزایران صحبت می شد

بابا تازه داشتیم به نتیجه می رسیدیم و کلی برای این تابستون برامون مفیده ... !
    درست که با کلیات قوانین متناقض هست ولی می شه بحث به کمیسون تخصصی بره:lol:
    سلام ایمان جان
    چشم قربان کوچیکترش می کنم :green:. تعدادش زیاد بود چون می خواستم بچه ها از همه مقاله ها استفاده کنند ولی حق با شماست کمی بزرگ شده بود .:-?

الان یک خط رو کلا حذف کردم . تصاویری هم که می ذارم سایزش رو کوچیکتر کردم .بازم اگر احساس می کنی بزرگ هست بگو تا یه دست دیگه بهش بزنم .

ممنون که حواست به همه چیز هست و تذکر میدی :rose:
    سلام ایمان جان ، ممنون من خوبم.
    امید وارم شما هم خوب باشی

شرمنده میکنی ایمان جان،وظیفه است ، امید وارم تونسته باشم در پیشرفت بچه ها کمکی کرده باشم.

موفق باشی دوست عزیز :oops:
    :green:سلام دوست عزیز
    شما لینکی از اسکریپت های مفید مکس دارید اگه امکانش هست بهم معرفی کنید مرسی
    سلام شرلوك
    سوال كرده بودي كجا پستا تو ديدم ؟
    تو جواب بايد بگم كه اگر اشتباه نكنم توي مباحث مدل سازي و رندر بخوصوص تو سلام ويري بود اگر اشتباط نكرده باشم
    قربانت س.س
    :neutral:
    سلام
    من چند روزیه مشکل دارم تو ورود به سایت این صفحه رو هم با زور باز کرد با adsl 512 شلث ساخی ذث لخساث ئشتهیخ ئشدیشدش ذثقثسخخد دشفخخدثسفشئ سشبث خخدشقخ ذشظ نخدشئ.اارور در مورد اینه که صفحه خیلی شروغه و بعدا امتحان کنید من چند بارم این مشکل برام پسش اومد حتی به مجیدم گفتم ولی گفتن مشکلی نیست.ساعت 3.30 4 نصف شبم میام همین آشو همین کاسست.
    ممنون میشم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا