Morteza-CS3
امتیاز واکنش
20

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• با سلام خدمته شما دوسته عزیز

سوالی داشتم :green:

مجموعه FlashDen Templates Mega Pack 2009/2010 با Collection Flashden 2010 | 9.51 GB

چه فرقی دارن ؟

ممنون و متشکر :rose:

سلام دوست عزیز

مجموعه Collection Flashden 2010 | 9.51 GB مجموعه کامل هر نوع فایل فلش از جمله گالری تصاویر و فیلم و ابزارهای مختلف و سورسهای دیگر در دسته بندهای مجزا می باشد. که کامل می باشد

مجموعه FlashDen Templates Mega Pack 2009/2010 از اسمش هم معلومه فقط قالب سایت می باشد. که به نوبه خودش کامل و بی نقص می باشد.

یا علی موفق و پیروز باشید
    سلام دوست من
    حالتون چطوره؟

میخواستم ببینم که شما فرصت دارید یه سری کار گرافیکی برای ما انجام بدید؟ کارها بیش از طراحی یه هدر و چند مورد بنر نیست...

فقط ابتدا چند تا نمونه کار بدید که من کارهای شما رو دیده باشم. بعد در صورت توافق همکاری رو شروع میکنیم
    زحمت شما هم بی پاسخ نمیمونه

در صورت توافق بهم پیغام بدید
    ممنون از محبت شما
    سلام عزیز
    مرسی بابت لطفت نسبت به تقوم، شرمنده کردید. در مورد اون قسمت مشکی پایین تقویم آره پترن بود، به محض پیدا کردن براتون میذارم.

در مورد پک تصاویر با کیفیت برای طراحی، من والا خودم تصاوبرم رو جمع میکنم و آرشیو میکنم و تا الان فکر کنم 91 گیگابایت رو تونستم از اینترنت دانلود و آرشیو کنم.

توصیه منم همین هست که خودتون تصاویرتون رو جمع کنید. اینجوری هم به صرفه هست و هم میدونید واقعاً چه چیزی به درتون میخوره.

:rose:
    تشکر از لطتون دوست عزیز .
    هنوز تا به اوج برسم خیلی راه دارم .
    امیدوارم شما هم همیشه سلامت و موفق باشید .
    بـــــــــــــــه، آقا مرتضای گل. حالت خوبه؟ من؟ منم خوبم. بابا شدم رفت پی کارش! دیگه سرم اساسی شلوغ شده:lol:
    ممنونم که به فکر مایی برادر... یه دنیا خوشحالی و بوس و دوستی :rose:
    موفق باشی.
    سلام آقا مرتضی .
    تشکر . شما خوب هستید ؟
    راستی من شما را اگه جایی دیدم فراموش کردم .
    اما خب خوشحالم که می‌بینمتون .
    موفق باشید .
    مرسی مهدی جان کارت عالی بود خیلی استفاده کردم

اگه مشکلی باشه بازم مزاحمت میشم
    داشتن دوستانی مثل شما باعث افتخاره بنده است
    سلام.
    ببخشید که دیر شد. من مشغله ی زیادی دارم و فراموش کردم. عذر میخوام.
    ممنون از اینکه یاد آوری کردی.

من یه نمونه از کارای خودم رو در مراحل مختلف تصویر برداری کردم و برات با توضیح قرار میدم:

1 . اول پاکتی رو که میخوای ابعاد و اندازه ی پاکت خودت مثل اون باشه از چاپخونه بگیر و با دقت باز کن و در حالت گسترده تمام اندازه هاش رو بگیر. معمولاً فضای کلی لازم برای طراحی یک پاکت نامه ی ملخی از 25 در 35 سانتی متر تجاوز نمیکنه.
    2 . یه کاغذ به همون ابعاد برش بده و با مداد دقیقاً جای عناصر طراحیت رو روی اون علامت بزن. مثلاً جای آرم و نشانی و ...
    3 . یه سند در فتوشاپ با رزولیشن 300 و مود رنگی cmyk ایجاد کن و خطوط راهنمای Guide line رو در جاهای مربوط به تا و برش قرار بده. (طبق اندازه گیری های قبلی)
    4 . طرحت رو کامل کن و بعد از اون یه خروجی Tiff تک لایه بگیر. برای اینکار باید از منوی فایل گزینه ی Save as رو انتخاب کنی و فرمت ذخیره سازی رو روی TIFF تنظیم کنی. در تنظیمات پنجره ی مربوط به فرمت TIFF آخرین گزینه رو چک مارک بزن و OK رو کلیک کن.
    5 . بعد از چاپ کار شما مثل این شکل خواهد شد:

6 . حالا نمونه پاکتی رو که همون اول طرحت رو بر اساس اون انجام داده بودی به چاپخونه بده و بگو از همون قالبی که برای این پاکت استفاده کردن برای برش کار شما هم استفاده کنن. بعد از برش کار به صورت زیر در میاد:

7 . خوب به اون قسمتهایی که در دو عکس قبلی دورشون دایره کشیدم دقت کن. اونجاها من رنگ زمینه ی طرح رو بیشتر از اندازه گسترش دادم برای اینکه بعد از برش اگه تیغ برش یکمی این ور و اون ور شد، در محل برش سفیدی کاغذ نیوفته و کار تمیز و با رنگ یکدست در بیاد.

8 . حالا کار رو برات تا و چسب زنی میکنن و بصورت زیر بهت تحویل میدن. بهتره هم در موقع چاپ و هم در موقع تازنی و چسب کاری روی کار کارگرهای چاپخونه نظارت کنی تا کار بدون اشکال و با بهترین کیفیت و طبق اون چیزی که طراحی کردی در بیاد. مثل شکل زیر:

9 . حالا بعد از تموم شدن کار، ابعاد پاکت باید طوری باشه که راحت یه کاغذ A4 با دوتا تا از طرف عرض، در اون جا بگیره و فضای آزاد هم داشته باشه. مثلاً این مثالی که تصاویرش رو برات گذاشتم برای یه پاکت ملخی با ابعاد 22 در 11 سانتی متر بود.

موفق باشی دوست خوب من.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا