icefall
امتیاز واکنش
15

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام دوست عزيز
    خوشحالم كه دوباره مي بينمتون ... سال خوب و سرشار از موفقيتي رو براتون آرزو ميكنم و خوشحالم كه تونستيد پروژتون رو به خوبي انجام بديد...

خوشحال ميشم اگه بازم بتونم كمك كنم...

موفق باشيد
    سلام دوست من

اول اينكه ايشالا در پايان آموزش به سوالات و مشكلات دوستان تو همون مبحث آموزش قدم به قدم پلاگين پاسخ ميديم پس نگران مشكلات احتمالي به وجود اومده نباشيد.

دوم اينكه اين پيغام خطا زماني به وجود مياد كه شما در نامگذاري و ساخت ديتابيس، نامگذاري و ساخت جدول و نامگذاري و ساخت فيلدها اشتباهي انجام داده باشيد.

روش ساختن ديتابيس رو دقيقا بر اساس مطالبي كه تو اون مبحث گفته شده دنبال كنيد تا يك ديتابيس سالم بسازيد.

به احتمال زياد يا تو نامگذاري جدولتون مشكلي داشتيد و قواعد نامگذاري رو رعايت نكرديد يا اشتباها دوتا جدول همنام ساختيد.

لطفا دقيقا بگيد موقع ساختن ديتابيس چه كار كرديد تا بشه منبع مشكل رو بهتر بررسي كرد.

موفق باشيد.
    چنين چيزي امكان نداره دوست من چون من دوباره فايل رو دانلود و باز كردم مشكلي نداشت.
    سلام دوست من

خواهش ميكنم انجام وظيفه هست. احساس ميكرديم كه لازمه چنين مبحثي تو انجمن وجود داشته باشه به همين خاطر ايجاد شد. اگه در طول آموزش مشكلي يا نكته اي بود كه دركش سخت و نامفهوم بود خوشحال ميشيم دوستان بگن تا رفعش كنيم.

اما در مورد سوال شما خير مشكلي تو فايل نيست من يه بار ديگه دانلود و تستش كردم.

اگه منظورتون از اينكه فايل باز نميشه اينه كه تو سورس فايل tell وقتي كليد اجرا ميزنيد يه پيغام به نام unable to open database ميده و بسته ميشه به اين دليل هست كه آدرس ديتابيسبا ماكرو SrcDir مسير وابسته تعريف شده به همين خاطر سورس اجرا نميشه اما اگه دقت كنيد ميبيند كه فايل كامپايل شده tell اجرا ميشه و مشكلي هم نداره.

توصيه ميكنم قبل از اينكه سورس رو run كنيد اول آدرس ديتابيس رو تو اسكريپت initialization اصلاح كنيد.

موفق باشيد
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا