BEHESHT
امتیاز واکنش
1,384

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام دوست عزیز
    امیدوارم حالت خوب باشهl
    می خواستم 1 راهنمایم بکنی
    پروژه نارنج و ترنج FARATECNO را حتما دیدی
    میخواستم راهنمایم بکنی چطوری اون صفحه اول را قرار بدم که صفحه اول ماسک باشه و صفحه دوم پروژه به صورت صفحه معمولی ویندوز نمایش داده بشه
    اگه هر چه زودتر کمکم کنی ممنون میشم
    چون 1 هفته دیگه باید پروژم را تحویل بدم
    مرسی

[email protected]
    http://www.elearning-it.blogfa.com
    سلام دوست من
    پلاگینتون رو دیدم :)
    خیلی کاربردیه! میشه توی سی دی های تبلیغاتی برای بخش تماس با ما ازش خیلی استفاده ها کارد!!!!
    میخوام ازتون درخواست و تقاضا کنم که توی مرجع بیلدر MultiMeidaBuilder.ir هم ارسال کنید :rose:
    توی فروم ارسال کنید من به اسم شما توی پرتال ارسال میکنم :rose:
    موفق بباشید
    با سلام حاجی جون احوالتون چطوره .امیدوارم که از مزاحمتهای ما خسته نشده باشید.
    یک سئوال دارم در فروم به آدرس زیر من یک سئوال پرسیدم در صورت امکان شما من را راهنمایی کنید با توجه به اینکه من کارهایی را که evil_gates گرامی گفته اند انجام دادم باز هم مشکل دارم .
    http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=143202
    الی القاء
    آقای بهشت من یک ایده در مورد قفل ها دارم
    اونم اینه که در یک فایلی ما رمز رو قرار دهیم و امنیت اون رو بالا ببریم برنامه ی ما هم چک کنه اگه رمز درست بود اجازه ی دسترسی بده
    سلام پوریا جان،

بابت تأخیر ازتون عذرخواهی میکنم، زیاد اینترنت نمیام و البته بیشتر بخاطر اینه که الان وقتی تو پروفایلم پیغام گذاشته میشه، هشداری نشون نمیده و تا خودم نیام پروفایلم رو چک کنم متوجه موضوع نمیشم.

البته من در مورد اون برنامه ای که فرمودید اطلاعی ندارم (حافاظ)، ولی اگر با قوانین مغایرت نداشته باشه یعنی با mmb ساخته شده باشه یا ارتباط مستقیمی با mmb داشته باشه، و البته همونطور که شما خودت بهتر میدونی در مورد کرک و اینها نباشه، هیچ موردی نداره که ایشون برنامه ی گرانبهاشون رو اینجا به دوستان معرفی کنن، تجاری بودن پروژه هم از دید بنده تأثیری در اصل موضوع نداره، پس اگر با این تفاسیر مشکلی بوجود نمیاد باعث خوشحالی و افتخار هست که ایشون برنامشون رو در این تالار به معرض نمایش بگذارند.

باز هم از توجهت کمال تشکر رو دارم پوریای عزیز.

موفق و پیروز باشی دوست خوب :)
    يه سوال از شما بهشت عزيز داشتم و اونم اين تصويريه كه در بالاي مشخصات شماست خواستم ببينم تصوير چه كسيه چون برام فكر كنم كه آشناست
    سلام پوریا جان
    به لطف دوستان خوبیم، امیدوارم که شما هم همیشه موفق و پیروز باشی
    فعلاً که درگیر امتحانتیم....

نه متاسفانه، مثل اینکه مدتی هست که به انجمن سر نمیزنن، به هر حال امیدوارم هرجا که هستن سربلند باشن

موفق باشی
    آخه میدونی چیه؟
    آقا رضا 6 ساله الگوی منه، خیلی دوست داشتم شماره ی ایشون رو داشته باشم. اگه با روحیات آقا رضا درمورد صمیمی بودن با افراد خبر نداشتم، اصلا به شما همچین حرفی و نمیزدم، چون بلاخره شماره ی یه مداح معروف رو خواستن توقع بالاییه. حالا نمیدونم اگه شما اجازه ای از آقا رضا بگیری برای دادن شماره، ممنون میشم.(البته اینو بگم، من شخصیت مزاحمی نیستم که باعث اذیت بشم، اگه از بچه های مجیدآنلاین بپرسی میدونن، ولی خوب خیلی دلم میخواد شماره ی آقا رضا رو داشته باشم)
    سلام.
    ببخشید دوباره مزاحم شدم.
    یخواستم بدونم آیا امکان اینکه با آقا رضا ارتباطی داشته باشم یا اینکه شماره ی ایشون داشته باشم هست یا نه؟
    سلام دوست عزیز. من به شما و تمام خدام هیئت الرضا و خود آقا رضا ارادت دارم.
    صد در صد حق با شماست.
    سلام.
    خوشحالم از اینکه هیئت الرضا تیم قوی داره. ولی چون هیئت بی حسه فکر کردم که همه چیز کنار گذاشته شده.
    به هر حال من دوست داشتم کمک کنم. درضمن دوست عزیز، من اگه بخوام طراحی کنم، هیچ وقت از طرح دیگران چیزی برنمیدارم.

مخلصت جواد:rose:
    سلام مجدد.
    من خیلی دوست دارم که اون بنر پشت هیئتی که میذارید رو من طراحی کنم(برای محرم). اگه امکانش هست ، سایز طرح و متنشو بگید تا برای هیئت الرضا یه طرحی برای محرم طراحی کنم.(فقط چاپش دیگه با خودتون میشه)
    اگه مایل هستید، با اعضای هیئت صحبت کنی که دیگه هزینه ی طراحی هم ندید.
    (خیلی دوست داشتم برای مجلس آقا رضا یه طرحی بزنم که در شأن بچه های هیئت باشه)
    سلام برادر.
    میگم اگه این پیغام و دیدی، آیدیتو برام ارسال کن، یه موضوع هست درمورد طرحی که پشت سر مداح میذاریده. اگه آنلاین شدی بهم خبر بده، کار واجبی دارم(در مورد طرح محرم)
    سلام عزیز جان خوبی؟ شما مدیر سایت بهشت هستی؟؟ وقتی دیدم نام کاربری به نام بهشت هست و عکس آقا رضا خورده، و اقعا ذوق زده شدم. من عاشقم حاج رضا هستم، و الان خیلی ساله که از ایشون تقلید میکنم و تازگی هم از جواد مقدم. اگه توی یاهو آنلاین بشی خیلی خوشحال میشم.
    سلام پوریا جیگره خوبی ؟
    نیستی پسر ؟
    امروزا اینترنتم بدجور خرابه
    راستی دوباره پست رو پاک کرد
    کجایی ؟
    چرا گوشی بر نمیداری ؟
    دلمون برات تنگ شده پسر
    بای
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا