Majid Azad
امتیاز واکنش
158

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام عزیز. عذر میخام که دیر پیام شما رو دیدم. اگه کمکی ازم ساختس در خدمتم.:rose:
    سلام دوست گلم برای همکاری در زمینه افترافکت برای موزیک ویدئو بصورت پروژه ای لطفا با من تماس بگیرید با تشکر احمدی.09123452554
    ای آقا چه حرفا می زنین آدم خجالتزده میشه:green: شما کلن و ذاتن کلی هم گلی دوست جان مهربون:rose:
    سلام مجید جون:rose:
    چطوری بی معرفت؟؟؟
    شب یلدات مبارک باشه:oops:
    عرض ارادت:rose:
    خواستم مطمئن بشم اگر یک موقع حرفی زدم ازم نرنجیده باشید..فقط وظیفه ام دونستم توضیح بدم دوست جونم ^.^

خوفید شما آقاهه؟:green:
    سلام مجيد جون
    راهنمايي براي آموزش های Andrew Kramer
    ممنونم
    مجید جون هیتلر شکن کجا بود؟؟؟
    من همینطوریش اینترنتم ذغالیه... با این کوفتا هم دیگه صد برابر بدد تر میشه
    از use Jump استفاده میکنم که اونم با ویدئو ها مشکل داره
    سلام از چه کانورتوری استفاده کنم واسه 2 ثانیه 170 مگ شد خروجی avi!!!!
    ربط که حتمن داره، غیر از اینکه میگن تو دنیا همه چیز بهم مربوطه کار کردن با نرم افزار های دیگه Adobe مثه پریمیر و فوتوشاپ میتونه یه Base خیلی خوب برای یادگیری افتر باشه. این آشنایی مختصر شما هم خوبه که نیاز نیست از صفر مطلق شروع کنید.
    شاید خیلی کم پیش بیاد که یک کار کلش با افتر کار شده باشه چون اینجور کارا کارای ترکیبیه و با کمک مجموعه ای از نرم افزار ها ایجاد میشه ولی این شاهکارای بصری که میبینید بیشترش کار افتره
    اینجوری نمیشه صحبت کرد شما الان میتونین با یاهو آنلاین شین استاد عزیز ؟
    تا حدودی . نمیدونم ربطی داره یا نه اما با ادیوس و پریمیر و فوتوشاپ حرفه ای کار کردم . افتر هم از روی سی دی های آموزشی یه چیزایی خیلی خیلی کمی یاد گرفتم در حد اینکه چه ابزاری واسه چه کاریه اما پروژه نه نساختم . این کلیپ آرش با افتر کار شده همش ؟؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا