V.Valizadeh9
امتیاز واکنش
782

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• یه موتور جستجو که عبارت ها رو ایندکس کنه و برای هرکدوم یه صفحه بسازه با یه فریم....
    من که بلد نیستم بسازم :green:
    لینک مصنوعی هم لینکیه که توسط روبات ، به صورت اتوماتیک( و اغلب شامل محتوای نامرتبط ) ساخته بشه :wink:
    سلام

یچرخی می زدی تو فروم جواب های خوبی میگرفتی

با استفاده از ایزار Slice Tool توی فتوشاپ میتونی کار برش رو انجام بدی ( من باهاش تا حالا کار نکردن )

قسمت تخصصیش اینکه که شما چطوری کجاها رو ببری ، کجا ها رو تکرار کنی که حجم عکس بیاد پایین و ... ، و در قسمت طراحی که از Div استفاده کنی یا Table

^.^ :rose:
    خیلی خوبه . موفق باشید . اگه کمکی از دست من بر میاد بگین .
    :lol:

فعلا که خفا سرم شلوغه :wink:
    به موقش عوض میکنم
    الانم شرکتم ، اینجا اسپید بدجور داغوونه :cry:
    مگه آواتارم چشه ؟!! :cry:
    با آواتارم شوخی نکنا !! :mad:

:rose:
    سلام تورس جان

بهتر دیدم اینجا مطرح کنم

شما ساخت نرم افزار خودتون را شروع کنید و هر جا به مشکل برخوردید بیاید تو انجمن مطرح کنید .
    از بابت کمک هم خیالتون راحت باشه . غیر از من کسای دیگری هم هستند که بتونند به شما کمک کنند.

امیدوارم موفق باشی . :cool:
    :rose:

از من دلخور نباش ، دلیل داشتم واسه ی حرفام

بازم :rose:
    به جز برچسب يه تفاوت ديگه هم هست,
    تبليغات وبلاگ!
    بلاگ اسكاى اول پست كد تبليغ ميذاره/ ميهن بلاگ اول صفحه.
    جفتش رو ميشه حذف كرد ولى كد سرجاش هست و كد html‏ قبل از doctype با validator‏ مشكل داره...
    به جز اين ها كيفيت و امكانات تقريبا برابرند
    سلام دوست عزیز...
    80 مگابایت برای 5 دقیقه خیلی زیاد نیست؟؟:shock:
    اول برای اضافه کردن تکست ها هم میتونی از Movie Maker تو خود ویندوز استفاده کنی ، هم از Ulead Video Studio کار باهاشون هم بسیار بسیار آسونه...
    بعد که فایل نهاییت رو گرفتی سعی کن با Convertor مثل Video Convert Master به فرمت MP4 درش بیاری فکر کنم خیلی خیلی کم حجم تر بشه:wink:
    موفق باشی:oops:
    ايران بلاگ كار نكردم. نميدونم...
    من بلاگ اسكاى رو به بقيه سرويساى ايرانى ترجيح ميدم...(بقيه هم خوبن)
    چشم حتمن..امیدجان هم گفتن میتینگ بذاریم اما فکر کنم نمایشگاه جواهرات میتینگ بذاریم ضایع باشه :دی
    باید تا یک نمایشگاه خوب یا یک موقعیت مناسب باشه صبر کنیم
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا