.:. soroosh .:.
امتیاز واکنش
3,694

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام سروش جان یه مشکل داشتم گفتم شاید بتونی کمکم کنی ؟!!!
    مشکل من در رابطه با add کردن زبان فارسی هست نمی دونم چه جوری می تونم زبان فارسی رو add کنم با توجه به اینکه ویندوز 7 لپ تاپم رو کمپانی acer تو uk برام نصب کرده و فقط زبان En(united states & united kingdom گذاشته الان نمی دونم واسه اد کردن زبان فارسی باید چی کار کنم ؟
    راستی ببخشید اگه می شه همون جا که من تایپک زدم شما هم یه جواب بدید و اسم نفر سوم رو بزنید. منظورم دوستتون مرتضی جان هست. من ایشون و کارشون رو ندیده بودم قبلا. شرمنده.
    آره این لینک رو از توی اورموشن پیدا کردم و وقتی دیدمش اومدم توی مجید آنلاین یه تایپک واسه قدردانی ازتون زدم.
    فکر کردم بچه ها هم بیان و یه تشکر کوچولو هم که شده ازتون بکنن ولی می بینید هیچ کی حتی زحمت زدن یه پست رو نکشید تا از زحمتای دوستایی چون شما قدردانی بشه. مشکل ما ایرانی ها همینه. مثلا سایت http://cgpersia.com/ رو دیدی. این سایت در ابتدا فارسی بود. اما صاحب سایتش می گفت چون دیدیه بچه های ایرانی به خاطر زحمات صاحبان سایت حتی به خودشون زحمت نمی دن یه کامنت بدن واسه تشکر رفت و سایت رو انگلیسیش کرد. الان برو ببین بچه های انگلیسی زبان چند تا چند تا کامنت می دن و تشکر می کنن. هر چند این کامنت ها برای کسی سود و فایده ای نداره اما باعث می شه آدم دلگرم بشه و از زحمتایی که می کشه خسته نشه. بحث این پستی هم که من برای قدردانی ازتون زدم همینه. می بینید که هیچ به خودش زحمت نمی ده از شما و عیسی جان و مرتضی جان یه تشکر خشک و خالی بکنه. حیف. وضع ما واسه همین اینقدر بده. و تا خودمون عوض نشیم وضعیتمون هم عوض نخواد شد.
    سلام سروش جان.
    یه سر به این لینک بزن.
    نمی دونم دیدی یا نه ولی در بین صد اتومبیل سه بعدی برتر جهان کار شما هم قرار گرفته.
    جا داره ازتون قدردانی بشه اما من بیش از یه تبریک کوچولو کاری از دستم بر نمیاد.
    امیدوارم توی زندگی و کارت موفق و سربلند باشی.
    دوست من این فایل مایا این ماشین با تنظیمات خودم . اگر میشه این رو با تنظیمات مورد نظر خودت رندر کن و نتیجه کار رو بهمراه فایل مایا رو برام همینجا بفرست . اینجوری بهتر میتونم تنظیمات رو درک کنم . مرسی :)
    سلام.خوبی؟ من مشهد هستم تا امشب شماره من 09119250235
    آدرس چند تا ساختمون خوب میخوام از نما عکس بگیرم دیگه اینترنت ندارم.به موبایلم تک بنداز میزنگم بهت.مرسی
    سلام
    اینقدر گیج بودم که تو پروفایل خودم جواب دادم :lol:
    ممنون سروش جان
    حتما فکر خوبیه
    مسافرت خوش بگذره
    بدينوسيله از شما دعوت ميشود براي بحث و گفتگو درباره جلوه هاي
    بصري ايران و رشد اين تنكنيك در اين سايت عضو شويد
    اميد است با حضور فعال شما مكان با ارزشي را بسازيم
    سلام سروش جان..
    مشکلی نیست.. بابت هر دوتا تاپیک هم ممنون.. عالی بود..
    سروش جان ترکوندی ها:shock::rose:
    یه چند تا کلیپ هم بساز این کامپیوتر رو تموم کن دیگه:paint:
    دست ما رو هم بگیر داداش:neutral:
    موفق باشی:oops:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا