robic
امتیاز واکنش
576

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• میسی برای کامنت های خوشمل ات دوست هاین
    سلام:
    چطوری............................منم دارم میرم............................>>>>>>>>>>کنکور دارم...
    روبیک جان من جواب میدم ! منتها توی Page خودشون !
    سلام روبيك
    خوبي؟
    آمدن شما و رفتن ما
    انشاءالله كه بتوني به دوستات كمك كني
    ياعلي
    بله، سلام. منم ممول هستم.

خيلي خوش اومدي :rose:
    مرسي هم براي اد.

خوبي ؟
    force.................معنی بدی نداره ..............چرا فکرای بد میکنی......................!!!!!!!!!!!!
    اتفاقا معنی خوبی داره ............:
    هیچ میدونی اولین لغت نامه فارسی اسمش چی بوده.......واصلا کلمه فارسی از کجا اومده......؟؟؟
    میگم:
    اولین لغتنامه فارسی اسمش:فورس بوده که شخصی به نام اسدی طوسی نوشتش......!!!!!!
    کلمه ی فارسی هم از لغت فورس گرفته شده..............فکر کنم کف کردی نه...................!!!!!!
    اسمم رامین هه...................................بازم میگی..........................فورس.....................؟؟؟؟؟؟
    اسمم یادم رفت ................در ضمن بنده همون پسر هستم نه د............

رامین
    سلام.................نمیدونم والا من دارم این چند روزه خود کشی میکنم چون امسال کنکور دارم...........!!!!!
    دیگه از یک مهر باید برم سراغ درسام.......تازه خبر نداری دارم یه سایتم میسازم که باید تا مهر تموم شه........
    اینم الان ساختم ...نصفه شبی................قیافش باحال شد خیلی بدبخت به نظر میاد............
    دوباره سلام
    راستش و بخوای در هیچ زمینه ای;) والا یه چند سالی هست فلش کار میکنم،البته وسطش یه چند سالی اصلا به کل هیچ کاری نمیکردم اما الان چند ماهیه دوباره بعضی وقتا که وقت کنم واسه خودم یه کارایی می کنم اما در کل میشه همون هیچ زمینه ای که اول گفتم ;)

سپهر
    سلام
    من باید تشکر کنم،آخه واقعا تاپیک جالبیه ;)

سپهر
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا