ஜSir.Armandoஜ
امتیاز واکنش
26

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• بخاطره مشکلات فیلترینگ واین حرفها نتونستم زودتراین نرم افزار رو بزارم آما حالا دانلود کن وبعد نصبش و سیتم را ریستارت کن اون وقت مشکل فارسی نویسی هم برطرف میشه.

http://hotfile.com/dl/28128639/49c7c4e/Setup.exe.html
    ببخشید دیر اومد.

اولین مطمئن شید نسخه آسیایی و me را نصب کردید .

دوم مطمئن شید که ویندوز زبانهای آسیایی را نصب کرده باشد. برای این کار به سایت زیر برو و در قسمتی که نوشته نصب زبان فارسی در ویندوز 7 را بخوان و انجام بده.

http://www.hesabdari-mizan.com/Default.aspx
    oخوب برای فعال کردن و اکتیو کردن اون یم تونی در قسمت فتوشاپ و در قسمت مباحث آموزشي و مقالات برو و اکتیو کردن در اونجا هست.
    دوست عزیز حواسم نبود از این نرم افزار استفاده نکن چون شما ویندوز ویستا داری بهتره از نرم افزار زیر استفاده کنی

EASEUS Partition Master Pro 4.1.1 در سایت DOWNLOADHA.COM جستجو کن و دانلود کن.
    نه ویندوز پاک نمیشه و هر دو سیستم می مونه بعدا هم میتونی اون سیستم عامل را پاک کنی.
    خب اینجا مسئله اصلیه که باید پارتیشن بندی کنی شما گفتی درایو دوم خالی و 11 گیگ است با نرم افزار پارتیشن بیا و مقدار فضای خالی خالیه درایو c را به پارتیشن دوم اضافه کن که در کل حدود 30 گیگ بشه و بعدا بیا و سیستم را ریستارت کن و در هنگام نصب برای مسیر نصب درایو d که پارتیشن کردی را قرار بده و خود ویندوز درایو را به پارتیشن اول تبدیل می کنه و مشکلی هم نیست.
    نه فایل را از حالت فشرده خارج نکن و برنامه nero را بازکن و درقسمت nero express و در قسمت پایینش image,project,copy کلیک کن و باز در قسمت disk image or save را کلیک کن و اون فایلی که بهت گفتم رو انتخاب کن و بعد رایت کن.
    نام فایلم معلومه w-haft(www.downloadha.com).iso با نرم افزار nero رایت کن.
    فایلها را که از حالت فشرده در بیاری اونم با نرم افزار winrar به یک فایل مستقل تبدیل می شه که با پسوند iso هست همون ایمیج دی وی دی بعدا می تونی اون را با نرم افزار nero رایت کنی.

دوست عزیز اون فایل loder که گفته کرکش هست وسریال را هم در آخر نمی خواد و بعد ازاون وارد ویندوز شو و ویندوز برای 30 روز کار میکنه که برای اکتیو کردن باید از این فایل استفاده کنی یعنی در آخر نصب .
    بعد از نصب به من پیام بده تا راهنماییت کنم.
    خوش به حالت ما که سرعتمون 512 پیشگامانه و به خدمون می نازیم نگو که شما دیگه آخرشی.
    دوست عزیز مطمئنی که از لینکی که گفتم رفتی و دانلو د کردی چون خیلی سریع این کار. کردی.
    دوست عزیز چون دوتا پارتشن بیشترنداری بهتره رایت بعد از طریق دی وی دی نصب کنی.

این آموزش تصویری میزارم برای پارتیشن بندی و هم برای نصب ویندوز. اگر مشکلی بود سریع خبر بده یادت باشه اگر پارتشین بندی بلد نیستی حتما این فیلم آموزشی رو ببین بعد نصب کن.

http://www.4shared.com/file/232234114/79bd4dbf/Setup_Windows_7.html
    خوبه دوست عزیز چون سرعت 8 یکم پایینه و نمیشه از سایت های آپلود استفاده کنی بهت پیشنهاد می کنم که از سایت های زیر برای دانلود ویندوز استفاده کنی تا بعد آموزش رو برات بزارم حتما خبرم بده.

www.downloadha.com توی این سایت در قسمت سیستم عامل در صفحه دوم (دانلود ویندوز سون با لینک مستقیم) گذاشته وسرعتشم عالیه دانلود کن.
    دوست عزیز مشکلی نیست میشه درایو رو پارتشین بندی کرد اما یکم سخت می شه.

راستی قبل از نصب یکم از جزئیات دستگات به من بگو تا من مطمئنشم که میشه ویندوز سون را نصب کنی تا بعدا آموزشش رو بزارم.
    راستی ویندوز 7 حدود 3 گیگابایت است مشکلی برای دانلود نداری.

اطلاعات:
    کل حجم درایو c : چقدر آزاده و چقدر هم پر است.
    دوم: رم دستگات چنده .
    سوم: گرافیکت هم اگه بگی چنده بد نیست.
    دوست عزیز اگر بخوای می تونم نصب ویندوز 7 را بهت آموزش بدم یا یه آموزش کلی نصب ویندوز برات بذارم.اگر خواستی به من یک پیام بده تا این کار را انجام بدم.
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا