BehroozRostami
امتیاز واکنش
23

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• والاه سر که بنکلن مورد شرعی داشت..مورد مدلینگی ینی :دی
    اما دستو اینها مشکلی توی یو وی شون ندارن کاملن درستن ^.^
    با عرض پوزش باسه تاخیر :دی
    همه اش رو وقت نشد یو وی کنم بعضی قسمتهاش رو یو وی کردم چون مدلینگ مخصوصن سر مشکل داشت نه توی یو وی لی آوت باز می کرد نه زی براش.در نهایت با مصیبت بردم یو وی لی اوت :دی
    امیدبارم تا حدی کمکتون کنه ولی مدلینگ سر رو حتمن اصلاح کنین.در کل کاراکتر با مزه ای شده ^.^
    از دنیای نت دور بودم:lol: داشتم دق می کردم...کابل برگردون و این دردسرا داشتیم....برگشتم خونه آپلود می کنم باستون ^.^
    خوش میگذره ما رو نمی بینین؟دنیا دست کیه؟:rose:
    بهروز هاین می هر کار کردم نتونستم با مایاهم بازش کنم ارور میداد
    فکر کنم بخاطر ورژن مایاتون باشه..اخه می مایا 2008 کار می کنم و فکر کنم فایل ورژنهای بالاتر رو باز نمی کنه
    اگر فایل obj بهم بدین هم مشکل رو حل می کنه:rose:
    اوهوم.چشم نگاه می کنم خبرشو میدم بهت دوس جون ^.^
    والاه در حال حاضر ایمیل درست و درمون ندارم :"> جیمیلم که شکر خدا هنوز باز نمیشه :دی
    رپید شیری جایی آپلود کنین لینکشو توی پروفایلم بذارین..تا خودم تائید نکنم کسی نمی بینه ^.-
    اهاین.خوب مشکل از مدلتونه به برنامه ربطی نداره...مدلینگتون اشتباه بوده حالا واسه یو وی داره اذیت می کنه
    لینک فول برنامه رو دارم اگر به دردتون میخوره همونو بدم ^.^
    در ضمن اگر خواستین مدلتونو با فرمت obj بدین باستون فیکس اش کنم یا حداقل ایرادهاشو پیدا کنم و بفرستم:rose:
    اهاین
    نه خوب باید obj سیو کنی...بعد فایل او بی جی رو درگ اند دراپ کن بنداز روی نرم افزار هدوس.یعنی روی ایکون اش که روی دسکتاپه بندازی درست باز میشه..
    اگر درست متوجه نشدین تصویری توضیح بدم:rose:
    خوب بگید حداقل کجاش مشکل دارید دوست جان
    موقع اسلایس کردن
    فلت کردن
    یا چی؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا