ali_tavanaie
امتیاز واکنش
321

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام کجایی کم پیدا یه تو بودی و یه منتال ری دوست قدیمی نکنه داری یه کاری می کنه حتما رفتی خارج فرار مغز ها ........./
    سلام دوس جون قدیمی

وای خدای من! ما چقدر بیشماریم!! :green:
    میگم یک کم از خودت میگی آقا عارف؟دوست دارم بیشتر بشناسمت ، از زمان فوت آقای بهجت بود که خواستم باهات دوست بشم نمیدونم خاطرت هست یا نه؟
    سلام.مرسی دوست گلم.نه عکس خواهر زادمه.اسمش امیر عباس.8 سالشه.
    راستی تو تایپیک وی ری چون می خوام فقط مطالب کتاب باشه سعی بشه سوال جواب ها با پ خ مطرح بشه.البته بررسی که تو فرخ کردین بی ربط نیست ولی نمی خوام زیاد شلوغ بشه که کسی حوصله نکنه توش بره.البته دیدی که تو امضام براش یه فهرست درست کردم.
    سلام آقا علی

راستش الان دیگه اون گروه از هم پاشیده و هر که رفته پی کار و زندگی خودش
    ولی هر موقع گروهی خواستیم تشکیل بدیم خبرت میکنم :paint:
    ali_tavanaie, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
    وقتی میخوام برم تو تاپیکت اینو میگه ، چرا آخه؟
    راستی دوست من از خودت بگو؟ چند سالته ؟ مشغول چه کاری هستی؟زن و بچه هم داری یا نه؟
    ببین دوست من،خیلی از کسایی که دم از آزادی میزنند ، نمیگذارند همه آزاد باشند ، اگه یکی قشنگ بشینه فکر کنه میفهمه آزادی ، اصلاحات ، قانون و عدالت در کدوم دولت محقق شده ، من فقط خدا رو دارم ، امیدوارم که حص رو پیروز کنه ،من نمیتونم تصور کنم زمانی برسه که دخترها و پسر ها همینجوری علنی وسط خیابون برقصند ، یعنی عاقبت این کشور چی میشه؟
    من برای فرزندان آینده خودم و این مملکت نگرانم ف وقتی میبینم منی که توی خانواده مذهبی بزرگ شدم انقدر از دین دورم ، وای به حال فرزندان من.
    خدایا خودت ما رو نجات بده.
    بس که آقایی :rose:
    متاسفانه یکی از مدیران هشدار داده که باید پاکش کنم، به علت سیاسی بودن، درحالی که یکی دیگه از مدیران که احتمالا خودتم میشناسیش مرتبا اخبار کاملا سیاسی و بعضا دروغ محضی رو تو امضاش میذاره و کسی صداش در نمیاد!

انشاءلله یه رایی میاره که چشم بدخواهاش در میاد.
    موفقتر باشی
    سلام علی جون؛
    امیدوارم دوستیم به دردت بخوره. ;)
    موفق باشی
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا