force
امتیاز واکنش
126

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام

ممنون ازت آقا یه برنامه ریزی بن چون دلم میخواد دانشگاه قبول شی البته اینجا هم بیا دلمون تنگ میشه سایتتو دیدم خیلی خیلی خوشگله البته قسمت About اون دکمه ها زدم کار نکرد ولی خداییش ساعت سازی هستیا ترکوندی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در مورد نقاشی همین یه استعدادو داریم شاید 1 یا 2 تا استعداد دیگه هم داشته باشم اما این از همه بهتره ممنون از نظرت

یعنی میشه من برم هالیوود اونجا تو قسمت تولید انیمیشن (پیکسار ....... دریم ورکز .......والت دیزنی ..... البته از این شرکتا
    نامه گرفتم برایه همکاری (شوخی کردم بابا شوخی))
    نصف پست های صفحه من مال تو ه ها ! حالا هی برو پیشی درست کن ! خودت امثال پیشی شده همه رو پیشی می بینی !!!
    اون پیغام خصوصی ما رو هم در یاب !
    راستی ، معنی فرس که گفتی یعنی چی ؟ من یه چیزهایی حدس می زنم ولی از اون زبونتو گاز بگیری هاست ماله من یعنی نمیشه گفت :D ، رامین جان ، رامینی ، رامین ، چقدر تو ..... !:oops:
    سلام فرسی

تو خوابی الان می دونم ولی من همیشه بیدارم ( متاسفانه یا خوشبختانه نمی دونم ) به علت سرمشغولگی شدید کاری که دارم ، دیگه خواب ندارم ..... بگذریم ( این چند نقطه ها رو از تو یه لحظه تقلیدیدم ) می گم که یه چند تا پروژه جدید گذاشتم توی تاپیک جدید فلش ، ببین حتما بچه ها که خیلی خوششون اومده ( البته خودشون می گن ) ولی یکی از نمونه کارهامم گذاشتم ببین نظرتو بگو ، منتظرم
    اگه ماندانا دید که دید مگر نه هیچ ( البته چون اینجا گذاشته بود منم اینجا جواب دادم ) !!!

ماندی ای که گفتی اوقت یعنی چا؟>>>>اینو می گم >>>بابا این: (
    سلام فرس
    می گم تو خسته نمی شی اینقدر ، اسمایل درست می کنی ؟
    مگه می خوای کلکسیون باز کنی تو ( می خواستم بگم پسر ) ولی گفتم شاید .... باشی ؟ : دی
    سلام
    ممنون امیر جان

من اینو تو سطح _root فریماشو کشیدم و بعد خروجی کلی Export Movie کردم البته با فرمت Gif
    رامین سلام
    آقا بیا با همدیگه که کوییک اسمایله پیشی درست کنیم خیلی خوشگل میشه ها ببین منیه طرح همین الان درست کردم با فلش انیمت کردمش شماهم که استادی چطوره یه جا آپلود میکنیم و بعد کد عکسش در اختیار قرار بگیره کوییک اسمایله پیشی

سلام

اینقد از پیشی (گربه) خوشم میاد که نگو.....

میاممممممممممممممم

موفق باشی رامین جون
    وبلاگت رو دیدم ! کلی حال نمودیم با ساعت هاش ! اون پروژه ای رو که گفتی رو جدی بگیر !
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا