pirmard
امتیاز واکنش
41

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• خونه ی داداشم بودم.چه خبر از مامان بزرگ؟بهتر شدن؟
    با سلام قبلا من در مورد کلاس خصوصی مایا تاپیک داده بودم اگه در شیراز آموزش میدید حتما خبرم کنید حتما .....اینم ای دی من هست
    [email protected]
    سلام ؟ خوبی ؟
    این کنکور مارو کم پیدا کرده
    در مورد Engine بازی توصیه میکنم که از VB.net استفاده نکنی .
    در حال حاظر بهترین موتور طراحی بازی که C# باشه unity3D هست که رایگانه . دانلودش کن و نصب کن . بعد از طریق اینترنت باید لایسنس رایگانش رو فعال کنی . این موتور به جز C# زبان جاوا و یک زبان دیگه هم داره ولی پایه و اصل موتور C# په . قابلیت طراحی بازیهای 3بعدی تحت وب با وب پلیر خوش هم داره . شیدر و material library مناسب و کاملی داره . دینامیش هم خوبه . ولی هوش مصنوعی خودش در حد IQ توت فرنگیه اما اگر خودتون بنویسین قابلیت ارتقا داره .
    موفق باشی :)
    با عرض پوزش مادربزرگ ندارم مجبوری به شوق زی براش باشی پس ^.-
    باهشه بهت خبر میدم پس:green::rose:
    خوب چه مقداری واستون زیاده که همون قدر بگم؟
    پر رو :|
    آره وب میدم ولی مواقعی که مامان بزرگم خونه مون ئه! تازه مامان بزرگم مجرد هم هست!
    سلام دوست عزیز خسته نباشید
    دوره مقدماتی 10-15 جلسه و هزینه اش رو هم قبلن گفتم دیگه:green:
    در صورتی که هزینه ی اولیه اش باسه تون زیاده می تونم افراد دیگه ای باسه آموزش بهتون معرفی کنم:rose:
    موفق باشید دوست عزیز!پیشده در ضمن :دی
    حسود هرگز نیاسود :oops:
    خودت تا ساعت 6 بعد از ظهر خوابیدی اون روز می بهت چیزی گفتم؟ حالا هی به اون دو ساعتی که می تونستم بخوابم چشم داری؟:mad:
    ااا...جالبه من هم اتفاقا همیشه تو سایت های دیگه می رفتم ریپورتر ها رو ریپوت می دادم بعد با بروبچز اسپمر میریختیم سرش اونقدر اسپمش می کردیم که نصف سایت بن میشد..............
    ها ...هونز مجید اآفلاین یعنی همون آنلاین مجبور به بن کردن این آیدی بنده نشده اما بزار اولین پستهام که بره تو صدر تاپیک ها اونموقع متوجه خواهند شد که چه جانوری به سایت راه پیدا کرده(( البته هر چند به ماندانا و انیمیشنز گفتم قرار نیست اینجا اسپم کنم...می خوام بچه خوبی باشم...البته باید ببینم می تونم یا نه؟)) هی هی
    اره از کجا فهمیدی عکس خودمه؟ می و صاحب این عکس دو روحیم در دو بدن:green:
    می می دونستم خواب می مونی باسه همین گفتم 9 بیدارم کن.خجالت نمی کشی؟خواب موندی؟:lol:
    بخدا کلی هم دلم میخواستا..اما هر چی فک کردم دیدم تازه خوب شدم بستنی بخورم باز دو هفته صدای خروس در میارم :دی
    خوبه خوب که شدم بجاش دو تا بستنی برام بخر خوب :دی
    سلام
    چه لوس و چه ننر :دی
    خوب بیها اینم نت ببینم دیگه باسه چی نق می زنی
    سلام صاحاب.....سنت بالا رفته صاحاب....دیگه پت های خودت رو توی فیس بوک برات اشنا می زنه؟؟...یادت رفته؟ ....سلام اقا چطوری؟
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا