Saman
امتیاز واکنش
2,732

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• ممنون از راهنماييتون. البته من همون موقع كه فهميدم موضوع رو پيغامم رو پاك كردم. ولي سوال من در مورد اين نبود كه چطور ميشه ALPHA رو در عكس تغيير داد. سوالم اين بود كه آيا ميشه با small plugin صفحه ي alpha blend درست كرد و مثل يك صفحه ي عادي توش دكمه و .. گذاشت يا نه.
    ولي وقتي راهنماي پلاگين رو خوندم ديدم كه فقط ميشه عكس اضافه كرد اونم با دستور خود پلاگين و بعد هم روش hot spot گذاشت.
    به هر حال ممنونم. ولي اگه پلاگيني ساخته بشه كه همچين خاصيتي داشته باشه واقآ ضعف بيلدر رو جبران ميكنه منم خيلي دنبالشم.
    مرسي از راهنماييتون
    سلام من بعد از 2 سال که دست به مولتی مدیا نزدم میخواستم باهاش کارکنم اگه میشه راجع به نسخه های جدیدش بهم توضیح بدید
    سلام آقا سامان من یه سوال راجع به پلاگین sqlite داشتم من با این پلاگین هر کاری می کنم این ارور رو میده unable to open database در ضمن هرچی مثال راجع به این پلاگین بود رو دیدم تو همشون این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید در ضمن چون شما مدیر انجمن هستید از شما پرسیدم با تشکر
    با سلام:
    لطفا به من بگویید چگونه می شود فایل فلش را در mmb یارم و اجرا کنیم
    ممنون سامان جان :rose:
    شما لطف داری
    ایشالا آواتار جدید خودت :دی
    سلام سامان جان خوبی
    تولد امام رضا مبارک
    سلام سامان
    چطوری
    خوش و اینا میگذره
    ما کم پیدا شما کم پیدا
    نه بابا
    خیلی با کلاس و پرستیژی

ایول
    بزنم به
    ئه
    تخته هه کوش؟ . . . .
    سلام هم استاني
    من هم خوزستانيم و چند روزيه با چند تا از دوستام بزرگترين انجمن خوزستان رو درست کرديم ميخواستم دعوتت کنم بياي چون همه خوزستاني ها رو ميخوايم جمع کنيم و يک محيط کاملا صميمي ايجاد کنيم.
    اينم آدرسش حتما بياي ها منتظرتم
    www.DezOnline.ir
    به زودي دامنه خوزستان رو هم ميخريم
    برای خودم که عضویت تو مجید انلاین یک نوع تولد بود
    اشنائی با دوستانی مثل شما و بقیه بیلدر کارا
    جدا ؟!
    عجیبه شما هم مثل من هم گرفیستی و هم برنامه نویس !
    آدم اینجوری زود پیر میشه ! جای دو تا آدم کار میکنه !!!
    موفق باشی .
    میخوام اولین نفری باشم که سالگرد عضویت تو مجید انلاین رو بهت تبریک بگم
    امیدوارم پیشرفتت تو همه زمینه ها مخصوصا مالتی مدیا روزافزون باشه
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا