HamidBN
امتیاز واکنش
4,366

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام داداش حمید...:cool:
    استودیو مبارکهههههههههه :oops::rose:
    ایشالا چرخش برات بچرخه :lol:
    سلام حمید جان
    آقا من همچنان منتظر خبرتم ها ، فکر نکنی یادم رفته ، هر وقت رسید دستت یه ندا بدی
    یا علی
    اوهوم نرفتم بازار..حوصله اش هم نيست فعلنا با همين 2008 اموراتمون ميگذره خوب:green:
    تو چرا؟ مي فن سي پي يوم رو بلد نبودم عوض كنم اما فن گرافيكم رو عوض كردم مشكل تا حدي حل شدش...اما هنوزم فتوشاپ و امثالهم باز مي كنم هنگ مي كنه.فقط واسه دانلود كردن به درد ميخوره العان:lol:
    سايت ميخواي بزني؟شيريني هم ميدي؟:cool:
    سلام سلام
    ميسي اوضاع روبراهه.كلي خوشحالي از خودمان در مي كنيم...تا فردا اخرين سفراش رو هم اوكي مي كنم بعدش ميخوام دو هفته سفارش نگيرم..استراحت همه اش:cool:
    تو چه مي كني؟
    اقا راستي داشتم هاردم رو 1اكسازي مي كردم به dosch animation ها برخورد كردم...اگر ميخواي نگهشون دارم بعدن بدم بهت و الا كه ميخوام پاكشون كنم.هاين؟:rose:
    مرسی حمیت جان، دیده بودم تاپیک رو ولی گویا فراموش کرده بودم، انتقال دادم ^.^
    اره ديگه ديگه :دي
    واه يني تو نمي توني فيلم نگاه كني و هر از گاهي دكمه رفرش رو بزني؟ جلل خالق!!
    العان روي اين سيستم يا بايد اينجا چك كنم يا فيلم ببينم//دارم هر دو رو انجام ميدم
    پس اگه میشه یکی را که الان هست معرفی کنید ممنون دشمنت شرمنده
    Salam :x
    Haji Plugin LightSaber Ro Dari VA3 After effects CS4
    LightSaber Hamon Plugin shamshir Starwars e
    پسورد مجيد انلاينم هوار رقمي ئه اما انقدر زدم حفظم! ولي ايميل رو كم چك مي كنم خوب /كدي
    يه فايل تكست روي دسكتاپمه حدود 300 تا پسورد توشه.اونهمه پس رو ديوانه ام حفظ كنم؟:دي
    بدبختي اينه كه حتي پسورد ايميلم هم حفظ نيستم..همه و همه روي هارد اصلي ئه.العان دارم ميزنم توي سر خودم :دي
    سلا حميت چطولي؟
    بلو دلت خوشه.ديروز سيستم عزيزم رو از دست دادم.احتمال ميره مين بردش سوخيده باشه حالا فردا مشخص ميشه :(
    نفرين كردي؟:دي
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا