sizanjavad
امتیاز واکنش
1,449

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام
    من دارم سعی می کنم کد درس 17 رو برای برنامه خودم اجرا کنم. از اونجایی که این کد حالت عمومی داره، انتظار دارم که displayList ام رو نمایش بده. اما این کار رو نمی کنه. و ارور می ده:
    Scene 1, Layer 'Layer 2', Frame 1, Line 4 1061: Call to a possibly undefined method getChildAt through a reference with static type flash.display:DisplayObject.

چرا اینجوریه؟
    پیوستن شما را به گروه خبرگان فلش تبریک عرض می کنم (البته فکر می کنم چند وقت پیش به گروه پیوسته بودید ولی بنده فراموش کردم تبریک بگم)
    موفق و پیروز باشید :rose:
    سلام من همشو دانلود کردم اما فصل های 1-2-3 باز نمی شه چرا ؟؟؟ اونایی که توی پرشین گیگ بود کار میکرد .
    سلام جواد کجایی نیستی بابا نمی گی مردم دلتنگت شدند ...
    چی کار می کنی کجایی ؟؟؟
    salam vaght bekheir amozeshe kamele flash az moghadamati ta pishrafte ro mikhastam darid shoma?mamnon misham komakam konid kheili lazem daram
    سلام خوبید؟
    من هرچی گشتم لینک پی دی ف آموزش اکشن سکریپت 3 فصل 4 یا همون از درس 20 به بعد رو پیدا نکردم.
    لطف میکنی بم بدی؟
    آموزش های قبلی هم خیلی خوب بود کارت درسته
    اول از همه سلام
    سال نو مبارك . اميدوارم سال بسيار خوب و توام با پيشرفت داشته باشيد . من مطالب شما رو دنبال مي كنم و اينقدر قشنگ و خوب هستن نتونستم كه پيام ندم . خيلي ممنون از اين همه لطف . اميدوارم هرگز هيچ جا كارتون گير نكنه . در ضمن من رشتم برق هست اگه كاري داشتيد و بلد بودم خوشحال ميشم در خدمتتون باشم
    يا علي
    کامل تموم شده ؟؟

توضیحات کامل + سرفصلات رو برام بفرست تا اگر ازم چیزی پرسید سوتی ندم . شرایط هم اگر شانس داشته باشی خودش برات چاپ می کنه و یه سود جزئی گیرت می یاد . اگر نه یا باهات شریک می شه که سودش بد نیست ولی به هر حال خودتم باید هزینه کنی و پولت هم دیر گیرت می یاد .
    اگر دوست داشتی کلا خودت سرمایه گذاری کنی که 3سوت چاپ می شه .
    این تا جایی هست که من می دونم . با قیش با خداست
    سلام آقا جواد گل...

چطوری داداشم؟؟؟

بابت زحماتت برای نشر کتاب آموزش اکشن اسکریپت خیلی خیلی ممنونم...
    فقط یه پیشنهاد داشتم که اگه توی صفحه اول لینک تمایمی فایلها و دروسی که آپ کردی رو زحمت بکشی و بزاری یکم سر در گمی کمتر میشه...
    که البته تا حدی این کار شده و لی باید دوباره پست اولت رو به روز کنی...

توی چند روز آینده سایتم راه اندازی میشه اگه خواستی میتونی از هاست من استفاده کنی(البته کاملا با رعایت حق نام و نشر خودت و کسانی که روی این کار زحمت کشیدن)

کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمیکنم، فقط بگو
    امیدوارم توی سمینار شیراز ببینمت...

موفق باشی...

به امید دیدار
    رضائی
    سلام تسلیت میگم دوستانه
    امیدوارم دیگه از این اتفاق ها واست نیوفته و باعث بشه قدر اونهایی رو که داری بیشتر بدونی:rose:
    کاری داشتی میتونی رو من حساب کنی
    سلام خوبی بچه ی کاشون میگم خوب حالا که شیوع کردی زودتر ادامه بده ما بیکاریم حوصلمون سر میره:green:
    as3 رو میگم
    سلام آقا جواد
    تبریک به خاطر شروع تدریست
    فقط یه نکته آقا سروری که مثالها رو در اون آپ کردی مشکل داره و دانلود نمی شه ...
    بای...
    سلام آقا جواد خسته نباشی
    آقا کم کم آماده باش انشاءال... سعی می کنم در این تعطیلات درس آخرمو آپ کنم بعد تایپیک در اختیار خودتونه...
    نظر شما در مورد مطالب چی بود ؟ ضعف ؟ نقص ؟ سوتی ؟
    به زودی هم pdf اونا رو به خواست خدا آپ می کنم...
    موفق باشید ... بای...
    سلام
    یه سوال کوچیک، چطور میتونم یه فایل swf رو باز کنم ، یه خط از یه اسکریپتشو عوض کنم و رو خودش ذخیرش کنم ؟ دیکامپایلرهایی که من دارم فقط باز میکنن ....
    سلام جواد جان
    درس بیست و پنج اصلاح شد.
    یه سوتی بزرگ در مورد استفاده از دستور super و در مورد دستور override داده بودم .عکس ها و بحث رو اصلاح کردم.
    دستور override در مورد مشخصه ها عمل نمی کنه .فقط در مورد متد ها عمل می کنه.
    اگه خواستی یه بار دیگه به درس بیست و پنج نظر بنداز .
    بای...
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا