ms_1992
امتیاز واکنش
108

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• اگر تابحال تغییر نام ندادی مساله ای نیست محمد هه ^.^
    نام کاربری که میخوای و ایمیل ات رو پخ کن ( پیغام خصوصی :دی)
    موفق بباشی بلادل:rose:
    نه محدودیت حجمی نداره...البته با محدودیت هم می تونی بگیری اما هر گیگ اش در حد هزار تومن اینهاس...واقعن به صرفه ست..128 رو اگه اشتباه نکنم میدن 50 تومن یا بیشتر.درست یادم نیست:green:
    صبانت هم جزو ای دی اس ال محسوب میشه؟ :دی می صبا نت داشتم دیدم دق مرگ می کنه بیخیال اش شدم..چرا پارس آنلاین نمیگیری هم نامحدوده هم سرعتش فوق العاده از صبا نت بیشتره..می با 64 پارس آنلاین حداقل 25 و حداکثر 50 دانلود دارم:green:
    سلام خوبی؟ ^.^
    جدی؟ سرعت نتت چنده؟ می که مشکلی ندارم هوارتا پیج با همدیگه باز می کنم تازه شم.نتم هم 64 ئه ینی پایین ترین حد ممکن ای دی اس ال:green:
    سلام دوست عزيز تولد 17 سالگيت رو بهت تبريك ميگم
    و اميدوارم تو تمام لحظات زندگيت شاد و سلامت و موفق باشي و تولد 121 سالگيت رو تو همين مجيد آنلاين جشن بگيريم

http://aliseven.deviantart.com/
    سلام.خوبین؟من اون نرف افزار اسپمر بلاگفا رو احتیاج دارم.اگر با سیستم جدید کار میکنه.
    توی اون پستی که گذاشته بودید و لینکشو حذف کردید پست دادم و درخواست دادم.ممنون
    خدا رو شکر به یه دردی خوردم پس :دی
    میسی آقا..موفق بباشی ^.^:rose:
    به دردتونم خورد اصلن یا فقط فحشم دادین؟ :دی
    راستی امروز کمی دیر بیدار شدم باسه بانک :( به جان بچه ام تنبل نیستم :دی خلاصه که مهذرت بازم باسه تاخیر...فردا میریزم و بازم واقعن شرمنده:rose:
    سلام ^.^
    نه استم :دی سایت کمی مشکل داره اذیت میشم...مهذرت :دی
    راستی اینم فایلی که می خواستین.

http://img.majidonline.com/pic/237974/z.gif
    ..نوشته هاش رو خودتون می نویسین یا بگین دقیقن چی باستون بنویسم...

موفق بباشی ^.^:rose:
    اگر چند روز دیر بشه مشکل نداره؟ البته شایدم فردا بتونم :دی
    خلاصه که چسب ^.^
    موفق باشی و منتظر توضیحت استم:rose:
    چیچی رو قابلی نداشت! :دی بهر حال...شماره حساب ات رو پخ کن دوست هاین:rose:
    در مورد آرم اصولن اصلن طراحی آرم نمی کنم...سلیقه ام همه گیر نیست در این مورد...اگر خواستی توضیحات بیشتر بده چند نمونه می زنم شاید خوش ات اومد
    مواظبت باش حبیبی
    موفق بباشی:rose:
    سلام خوبین؟ ^.^
    شرمنده می کمی دیر به دیر سر می زنم...توی پیغام خصوصی تون به مجید نوشته بودین که احتمالن نمیاین و حرفم رو بهش گفته بودین آیا؟
    بهر حال شماره حسابی چیزی لطف کنین می هزینه تون رو پس بفرستم...حیف شد نیومدین ایشالاه دفعه های آینده
    موفق بباشین دوست جان:rose:
    دست می نیست دوست جان چه کنم:cry:
    بابا یه روز پیچوندن که اتفاقی نمی افته...خوراکش یه گواهی دکتره:cry:
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
  • بارگذاری,
بالا